Forum SquareZone

Kategoria ogólna => Chrono Saga => Wątek zaczęty przez: RadicalDreamer w Październik 11, 2006, 06:02:06 pm

Tytuł: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: RadicalDreamer w Październik 11, 2006, 06:02:06 pm
Przeglądając sobie tamaty w Chronosadze zauważyłem że brakuje zwykłego tematu o bossach (jeśli jednak uważacie że ten jest niepotrzebny to możecie go skasować) Moim ulubionym bossem z CC jest Dragon God, w walce z nim podobał mi się klimat, muzyka i ogólnie cała otoczka tego starcia. Z innych bossów bardzo spodobała mi się FATE za ciekawy design a także Garai za swoje efektowne techniki i całkiem fachowy wygląd. Przeciwnikiem który sprawił mi najwięcej problemu był chyba Dario, jego ataki były niezwykle silne a każdy rzucony na niego element kontrował potężnym atakiem (nie pamiętam jego nazwy ale chyba Conducta Rod). Temat dotyczy wszystkich bossów z Chronosagi, więc jeśli chcecie piszcie którzy są wasi ulubieni a których nie lubicie, którzy sprawili wam najwięcej problemów i co ogólnie o nich wszystkich sądzicie.
Tytuł: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: Anouk w Październik 11, 2006, 06:57:44 pm
Żeby nie było, że nie mam zdania na ten temat>
http://squarezone.pl/forum/index.php?showt...5&hl=boss&st=60 (http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=795&hl=boss&st=60)
Ponieważ nie ma sensu bym się powtarzała to w tym linku jest moja odpowiedź w innym temacie. Tu brzmiałaby tak samo więc nie ma sensu pisać dwa razy to samo... x]
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: Meru-chan w Lipiec 25, 2007, 08:33:38 pm
Ewidentnie moim ulubionym bossem był Garaia! No i jeszcze czarny smok, bo fajnie wyglądał. Obaj byli w miarę prości (jak prawie cała reszta bosów... :-\).

Mi też najwięcej trudności sprawił Dario. Skubaniec wymiatał! Biedna Riddel odpadała w pierwszej turze, potem Serge i w końcu zawsze zostawał mi na polu walki sam Glenn. O dziwo ten se jakoś radził... (nie ma to jak braterska bójka ;))

A w ostatnim bosie dopiero za jakimś trzecim razem skumałam że trzeba użyć Chrono Crossa i jak to zrobić (tak to zawsze zasatanawiałam się po kiego grzyba mi te czar...).
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: Harle w Listopad 09, 2007, 05:12:14 pm
Najwięcej trudności sprawił mi Miguel (za pierwszym razem, gdy grałam, za drugim razem żaden boss nie sprawił mi trudności), ale nie mam do niego z tej przyczyny szczególnego sentymentu, chociażby dlatego, że wygląda jak hodowca kukurydzy, zwyczajnie nie ma klimatu.
Mój ulubiony boss, to chyba... Dark Serge.
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: labich w Czerwiec 25, 2008, 06:22:12 pm
Siema , moim ulubionym bossem był , a wlasciwie byli Solt i Peppor - czemu ? Pocieszni i łatwi  :P.

A co do czarnego smoka to mam pewien problem na który fajnie było by dostać odpowiedź  :D.
Otóż wszędzie pisze że trzeba iść Fargiem do Farga na S.S.Zelbess i zagadać do niego. Więc zagaduje , a rozmowa kończy się tylko odpowiedzią że koncert sie skończył . Czy to może być jakiś bug albo co ?

Dzięki z góry
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: MarvelliX w Czerwiec 25, 2008, 08:07:07 pm
spozniles sie poprostu za daleko poszedles z fabula i sami zrobili sobie koncert
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: labich w Czerwiec 25, 2008, 09:39:44 pm
aha , ok dzięki  ;)
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: antalor w Sierpień 22, 2008, 11:38:53 pm
W CC moim ulubionym bossem był Black Dragon , bo jedyny był wymagający. Dario ,Crospinx czy Miquel byli bardzo słabi i nie rozumiem czmu wiele osób twierdzi inaczej...
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: Tantalus w Sierpień 23, 2008, 12:38:01 am
Black Dragon był wymagający? Prawie go nie pamiętam, więc musiałem go rozwalić lekko. W CC miałem problem tylko z Hydrą i potem z Dario, póki się nie pokumałem, że lanie go Dash&Slash'em to nie jest najszczęśliwszy pomysł.
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: Solidus w Sierpień 23, 2008, 12:58:23 am
Black Dragon był wymagający? Prawie go nie pamiętam, więc musiałem go rozwalić lekko. W CC miałem problem tylko z Hydrą i potem z Dario, póki się nie pokumałem, że lanie go Dash&Slash'em to nie jest najszczęśliwszy pomysł.
Ja bym zamienił to na "CC był wymagający ?". Naprawdę. CC to jedna z łatwiejszych gier, w jakie grałem. Te wszystkie "supertrudne" walki z Dario i tym kolesiem w okularach...Przeszedłem je wszystkie za pierwszym razem nawet nie wiedząc o czymś takim jak łączone ataki. Ba. Nawet nie przysporzyły mi żadnych problemów. Jedynie tego Criosphinx'a nie pokonałem, bo kiedy się dowiedziałem o jego istnieniu to nie chciało mi się więcej w CC grać.
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: Braska final aeon w Październik 07, 2008, 09:51:17 pm
Przedostatnia bitwa z Dragon God była super Taa muzyka i wogóle ale ostatnią bitwę spaprali bo nie dali muzyki a muzyka jest ważna w jrpg
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: MarvelliX w Październik 08, 2008, 01:52:44 pm
ale za to po uzyciu chrono crosa byla elegancka ;f
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: shinigami Peter w Sierpień 13, 2009, 04:50:38 pm
Mnie podobał się Garai, Sky Dragon, Dark Serge, Miguel był klimatyczny i dość mocny. Najtrudniejszym bossem jest jednak oczywiście........(werble) nasza drużyna po zmianie ciał w Fort Dragonia(i co, kto ich pokonał przy pierwszym przechodzeniu? ;) )
Tytuł: Odp: Bossowie
Wiadomość wysłana przez: Mleczny w Styczeń 13, 2015, 11:01:29 pm
Prócz Garai i Miguel nie było żadnego wymagającego bossa. Akurat kilka chwil temu pokonałem Miguela, wiec już z górki.