Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 280357 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« dnia: Listopada 15, 2004, 08:03:09 am »
Jeżeli spodobały wam się jakiejś FanArty (na stronie to możecie je skomentować tutaj: :)

Yuzuriha i jej fanarty:

Bardzo mi się podobają 2 nowe dodane Fanarty, już wczęsniej wiedziałem że masz talent ale o ile w przypadku gdy opublikowane zostały rysunki z Linkiem, Squallem, Rinoą to jeszcze myślałem że mamy w miare takie same zdolności to teraz pewny już nie jestem :)  Ten Cloud w objęciach Tify jest świetnie narysowany i świetnie ci wyszły rzeczy których ja za dobrze robić nie umiem... mianowicie rumieniec na twarzy Clouda (taki co to jest w stylu M&A) nie wiem czemu ale mi się taką błachostke trudno robi, oprócz tego mam zawsze problemy z dłońmi... jest to najdrudniejszy dla mnie element (tak jak i nagie stopy) i wyszło ci to całkiem fajnie :)  Bardzo mi się podobają oczy twoich postaci, szczególnie widać gdy zrobimy powiększenie rysunku jak piękne robisz oczy, Sam wzrok Squala był poprostu piękny i widać było coś w jego oczach, i te oczy Clouda na nowych FanArtach też fajne mimo że obrazki nie są kolorowane... a jeśli już o kolorowaniu to łądnie kolorujesz włosy na których odbija się światło (wbrew pozorom to nie jest łatwa rzecz...)... nom i to chyba na tyle... może jeszcze dodam tylko że mimo iż wole kolorowe rysunki to szanuje cie za te nowe czarnobiałe Fanarty bo ja kompletnie nie umiem rysować bez kolorów... gdy prubóje cieniować tylko i wyłącznie ołówkiem wychodzi mi straszna lipa...
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2004, 10:30:26 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2004, 11:24:52 am »
Yuzuriha - z rysunków, które miałam przyjemność oglądać bardzo ładne. Strasznie ta Rinoa jest  ładna.

A tak przy okazji reorganizacji, o której się własnie dowiedziałam przenoszę tutaj link do mojej wczesno-internetowej malarskiej twórczości jakby ktoś był jej ciekawy.

http://www.tamaya.escarp.net/galeria/galeria.htm

I co wy na to. :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2004, 11:06:43 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2004, 11:45:03 am »
Co do twoich rysunków to w porównaniu z taką dajmy na to Yuzurihą wyglądają dosyć baldo, ale Yuz ma naprawde talent, ale mam pytane czy ty te rysunki rysujesz patrząc na jakiś obraz czy poprostu z głowy wymyślając to co chcesz narysować??
Najbardziej mi się podoba z ludzkich rysunków transylwańska pokusa :D  ale podoba mi się też "Tańcerze" bo kobieta na tym rysunku ma tak wyjeba*ą szyje grubszą i zawsze jak ją widze to się uśmiecham :D
ale stanowczo lepiej wychodzą ci zwierzęta bo jak patrze na "Małą galerie humoru" to o wiele lepiej tam ci prace wyszły niż w przypadku postaci ludzkich... aha no i feniks jest bardzo fajny (zajebiste kolorki ma :))  bo reszta to raczej rysunki lipne :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2004, 11:56:13 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2004, 01:58:52 pm »
Cytuj
ale mam pytane czy ty te rysunki rysujesz patrząc na jakiś obraz czy poprostu z głowy wymyślając to co chcesz narysować??
 
Jeśli o mnie chodzi to czasem kożystam z jakiś przykładów...ale zwykle to rysuję z głowy ^_^
Hm...co do obrazków Tamay'ji...jak patrzę na swoje stare prace to wyglądały podobnie do twoich,ale w końcu ja już długo rysuję...Jak to się mówi "Praktyka czyni mistrza".Więc myślę,że jeszcze długo musisz "potrenować" by coś z tego było.Ale liczą się dobre chęci ;)  

MarvelliX

  • Gość
Fan Art
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2004, 07:08:56 pm »
Ehhh no cóż sssami tego chcieliście :P
DeviantArt
Mam nadzieje że wicie jak sie poruszać po tej ssstronie :)  

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Fan Art
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2004, 07:23:16 pm »
SLANG! BAM! <kopara poniewiera się gdzieś na ziemi> i ty... ty to sam?
heh a ja myślałem, że nieźle rysuje
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Fan Art
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2004, 07:45:01 pm »
no ze Marvell fajnie fajnie rysuje to juz wczesniej wiedzialem =]
prosba do pana o ktorym mowa w zdaniu powyzej :P daj linka do tej tapetki co masz zdjęcie swojego pulpitu na DevArcie bo wyglada pieknie :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2004, 07:50:31 pm »
No własnie Marv... zajebiście rysujesz..i w tym momencie odechcewa mi się tobie wysłać te rysunki moje ;)  tylko skoro tam masz swoje rysunki to dlaczego nie umieścisz ich także na stronce? Dawaj je do działu FanArt bo są bardzo dobre, szczęgólnie Goku mi się podoba :)  Zajebiście rysujesz, a do tego jeszcze autoportret "smyka" co był na avku :D  ale jednak rysowanie w mangowym stylu lepiej ci wychodzi niż normalnym stylu... co mnie cieszy że nie jest na odwrót bo jak wiadomo ja jestem mangowy ludek :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Fan Art
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 17, 2004, 11:01:42 pm »
Po 1: zająłem sie działem FanArt ze wzgledu na zdolności... jakby kto wątpił (ahh ta ssskromność :P)
Cytuj
i w tym momencie odechcewa mi się tobie wysłać te rysunki moje  tylko skoro tam masz swoje rysunki to dlaczego nie umieścisz ich także na stronce? Dawaj je do działu FanArt bo są bardzo dobre
Po 2: nie umieszcam ich tam bo nie sssa na temat A&M (moze prócz Songa :P )
Po 3: nie jesssstem autorem ich wszyssstkich <_< niektóre poprostu rzuciłem na kartke i lekko przerobiłem :P
Cytuj
do tego jeszcze autoportret "smyka" co był na avku
Po 4: to nie on ale mniejwięcej w tym sssamym wieku =]
Cytuj
ale jednak rysowanie w mangowym stylu lepiej ci wychodzi niż normalnym stylu
Po 5: ucze sie ale narazie mi kiepsssao wychodzi a to co widać to kopia techniki :P (tak własciewie to nie mam własssnej <_< ciągle kopiuje innych :( )
Po 6: to nie jest nawet 1/3 moich prac cześć wymaga obróbki (ale jessst na kompie :> ) a reszta nie zossstanie wyświetlona ze względu na cenzure :lol: :P
Po 7: Morcholiusss daj emaila na PM to ci wyśle bo nie znam żadnego linka <_<  (prócz tego z Zeldy :P )
Cytuj
heh a ja myślałem, że nieźle rysuje
Po 8: Nie chodzi o to jak kto rysssuje tylko co ma na myśli rysssując to (przykład: Tamaya :P ). Jeśli masz coś co mozna umieścić w FA to kontaktuj sie :>
Po 9: Gipsik jak nie wyślez mi tych Artów to sie obraże :paranoid: a zły sssmok to groźny sssmok :shu:
Po 10: po jaką cholere ja to punktuje -_-"

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Fan Art
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 18, 2004, 12:23:49 am »
rysunek sprzed .. hmm.. około 3 lat  , już dawno dałem sobie spokój z rysowaniem z powodu ewidentnego braku talentu  <_<

blah
bla

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2004, 10:04:10 am »
Cytuj
mam pytane czy ty te rysunki rysujesz patrząc na jakiś obraz czy poprostu z głowy wymyślając to co chcesz narysować??
Te akurat co tam widać są z głowy rysowane. Takie co mnie naszło z wykorzystaniem w przypadku zwierząt obrazków pomocniczych. Kiedyś robiłam portrety z pozowania, które po pokolorowaniu są teraz dostepne w galerii squarezonu, więc ich tu nie wrzucałam.
Cytuj
ale podoba mi się też "Tańcerze" bo kobieta na tym rysunku ma tak wyjeba*ą szyje grubszą i zawsze jak ją widze to się uśmiecham :D
Myślałam o zrobieniu czegoś z tym, ale wiecznie mi schodzi, więc to taki oryginalny akcent. :grin:

YUzuriha - jeśli idzie o trening to właściwie rysuję od od 16 lat, tylko na styl mangopodobny przerzuciłam się niedawno :)
Ale dobra to teraz kolej na wasze dzieła.

Marvell - no nareszcie mogę coś zobaczyć, bo słyszałam, że rysujesz. Średnio lubię "Dragon Balla", ale rysunek wyszedł ci po prostu super.

Rad!cal.87 - może nie w porównaniu z Marvellem, ale mnie się wydaje całkiem ładny na tle tego wszystkiego, co miałam okazję ogladać w różnych miejscach.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2004, 10:04:35 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2004, 04:22:17 pm »
Radical:
Jeki bleh O_o  mi się bardzo ten Son Goku podobał(BTW:Widze że Dragon Balla to baaardzo dużo osób malowalo... jak ja wyśle Marvovi moje prace to też bez DB się nie obejdzie :P ), może dlatego ze ja nie umiem tak rysować ołówkiem i później super cieniować, musze poprostu kolorować bo czarno biało mi poprostu nie wychodzi, mi się twój Art bardzo podoba i... i świetnie zrobiłeś tem Goku jego nos... nie wiem czemu ale jakoś zwróciłem uwage na jego nos i wyszedł całkiem fajnie :)  jak masz jeszcze jakieś prace to pokazuj :)

Marv:
a tam buczysz... nie marudź że prace nie są mangowe tylko wżucaj na stronke... co to za różnica czy mangowe czy nie... FanArt to Fanart moim zdaiem mógłybś zapodać prace na SZ :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 18, 2004, 05:22:55 pm »
Heh...jakby Marv pozwolił to może i bym dała swoje fanarty,które zrobiłam do "Niekończącej" ^_^

MarvelliX

  • Gość
Fan Art
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 18, 2004, 05:37:33 pm »
Co? gdzie? jak? jakie Fanrty? ke? czy ja o czymś nie wiem? :>  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 18, 2004, 05:55:58 pm »
Cytuj
Co? gdzie? jak? jakie Fanrty? ke? czy ja o czymś nie wiem? :>
A no bo ja nikomu (no chyba jednak komuś mówiłam,ale to chyba tylko trzem osobom),że mam narysowane postacie z NSH i zastanawiałam się czy je pokazać na sz....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 18, 2004, 06:28:27 pm »
wybor jest oczywisty - masz to opublikowac :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 18, 2004, 08:24:13 pm »
hihhihihihihi zgadnijcie kto jest 1 z tych 3 osob :P :>
Mravy - wgniotls mnie w fotel
Tamaya - alkiem ladne. Mnei siem podoba
ANARKY - niezle

 

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Fan Art
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 21, 2004, 05:20:07 pm »
ale co niezłe, przecierz ja nic nie rysowałem  ke?  
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 21, 2004, 05:49:53 pm »
Sergeykensowi chodziło o FanArt Radicala... tylko pewnie się pomylił... albo wogóle nie patrzał kto coś rysował ale chciał być miły dla wszystkich :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 22, 2004, 10:57:33 am »
Cytuj
ale co niezłe, przecierz ja nic nie rysowałem  ke?
Napisałeś wyżej coś, że nieźle rysujesz, więc może S&S wolał pochwalić na wszelki wypadek. Tak na zapas. Uwierzył ci na słowo. :D