Autor Wątek: Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"  (Przeczytany 18527 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« dnia: Czerwca 12, 2005, 04:57:44 pm »
Dobra... zaczynam kolejny projekt, którego celem będzie dostępnienie różnych serii na które jest popyt, za pomocą YouSendIt.... postaram się codziennie aktualizować tego posta i pisać posta odświeżajacego, żebyście widzieli, że dodałem coś nowego (Hisokę i Mola proszę o kasowanie tych postów po kilku dniach, bo ja tu władzy nie mam). Pierwsze zamówienie to Jungle wa Itsumo Hale nochi Guu, seria pierwsza, zawierająca 26 odcinków.... linki do kolejnych odcinków, z czasem będą siępojawiać poniżej:

Illusion 1: Start - start (110 MB, 22:35)
Illusion 2: Afternoon Nap Guu Guu (118 MB, 23:06)
Illusion 3: Go with chest hair (150 MB, 23:06)
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2006, 03:44:40 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2005, 05:07:54 pm »
Yatta! ;] transfer przyzwoity i wogule wszystko cacy.. tylko musze po plytki isc bo znowu cały dysk zawalony juz mam ;] <120GB to jednak zamalo =p >

EDIT:
Tant, Tant... lipa jest... zatrzymuje sie zakażdym razem ja 47% i za grzyb niechce iść dalej =/  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2005, 04:54:35 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2005, 10:48:06 pm »
hmm..... tak? A właśnie miałem się pochwalić, że update jest... dobra trudno... jutro zrobimy inaczej..... sprawdź jeszcze czy drugi chce się zassać przynajmniej. Potnie się ten odcinki na pliki po 10 lub 20 MB i wstawi oddzielnie wraz z programem do spawania... powinno zadziałać, ale dzisiaj mi się nie chce..

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 13, 2005, 12:36:47 am »
Hm... Troche pokrecony ten pomysl, ale w sumie czemu nie. Kwestia, czy bedzie sie chcialo ludka wysylac cale serie. Generalnie i ja moglbym cos podrzucic - ale z gory ostrzegam, ze z czestotliwoscia pozostawiajaca nieco do zyczenia (nie siedze przy kompie tak czesto jak nie ktorzy).
Co do obecnych dwoch ep'ek - mi sie elegancko sciagnely. Wszelkie zatrzymania na YSI co wiekszych plikow wynika raczej z lacza - tak mi sie wydaje.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 13, 2005, 10:10:56 am »
Ciekawy pomysł. Testuję i wyjatkowo jak na razie idzie szybko, o ile nie spadnie jak dam dwa na raz O_o , chociaż u mnie w domu ściagnąć około 200 Mb to cały dzień (testowane na Lineage2 :P), ale szcześliwie mam teraz kogoś komu wystarczy podać linki i zaraz ma na dysku, więc w dni robocze może ściągać szybko się z tym uwinie, więc przy mojej  ciężkiej możliwości zdobycia anime brzmi to obiecująco zwłaszcza, że kolekcja Tanta jest bardzo interesująca.  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2005, 10:19:22 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 13, 2005, 02:23:11 pm »
znaczy się pomysł ciekway... z tym że mam takie ale... okey uaktualniaj sobie swój pierwszy post bo widzę że teraz zapodajesz serie Hale nochi Guu... ale jakby ktoś chciał również ddać linka z jakiejś serii to niech pisze niebieską czcionką posta... będzie wtedy łatwiej dostrzeć które posty są komentarzem do odcinka czy transfera a które poprostu zpoadają linki.... aha no i ofkoz można korzystać również z innych "serwerów" czy jak nazwać te strony które umozliwiają wżucanie plików na ich serwer... nie tylko z You Send It...
ja mam 15 odcinków Jungl'a woęc narazie nie sse... zresztą po 3 odcinkach anime mi się niezbyt podoba więc i tak vym sobie darował... chociaż może jak teraz wreszcie będę miał czas to może oglądne dalej...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 13, 2005, 08:57:18 pm »
Tant Tant nietrzeba dzielic :P wczoraj widac jakies problemy z łączem serio mialem bo dzis juz ładnie poszły oba :P jee lece oglodąc ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 14, 2005, 12:26:18 am »
apdejto! apdejto! Cieszcie oczy nowym odcinkiem.... następnego w kolejności wyślę Hellsinga 13-kę... ale proponowałbym, żeby ktoś mi pomógł i wysłał go za mnie, bo mój ostatni odcinek miał pewien mankament, a konkretnie dźwięk spóźniał się względem obrazu o jakieś 30 sekund, co znacznie utrudnioło oglądanie... jak ktoś wyśle tego Hellsinga, to ja dam 4 odcinek, a jak nikt nie wyśle, to się będzie musiała Tamaya zadowolić moją zdżebaną wersją...

MarvelliX

  • Gość
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 14, 2005, 01:46:03 am »
hum hum sie zastanawiam czemu sie ograniczać do anime... przeca tak mozna i skany przesłac jak ktoś ma <_<
ja np. moge zaoferować serie Thorgala (mój ulubiony komix :P) albo LoveHine XD  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 14, 2005, 04:03:09 am »
Jutro będę zgrywał Hellsinga 13 dla Tamayi ;]

EDIT::::
znaczy się dziś patrząc na godzinę... tylko się obudze rano...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2005, 04:03:44 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 14, 2005, 09:54:49 am »
Cytuj
Tant Tant nietrzeba dzielic :P wczoraj widac jakies problemy z łączem serio mialem bo dzis juz ładnie poszły oba :P
Mnie też rozłączyło gdzieś na 60%, ale jak ponowiłam ściaganie zaraz skoczyło do tego miejsca i wszystko ściągło.  Teraz pozostaje się dowiedzieć co to takiego to anime.
Cytuj
Jutro będę zgrywał Hellsinga 13 dla Tamayi ;]
O dzięki, Gipsi :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2005, 09:55:28 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 14, 2005, 03:53:10 pm »
HELLSING[/size]
Hellsing-1
Hellsing-2
Hellsing-3
Hellsing-4
Hellsing-5
Hellsing-6
Hellsing-7
Hellsing-8
Hellsing-9
Hellsing-10
Hellsing-11
Hellsing-13

a Dla tych którzy nie widzieli jeszcze nigdy Hellsigna link do świetnego trailera z cudowną muzą:
Hellsing Trailer
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2005, 01:53:39 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 14, 2005, 03:59:39 pm »
tylko mi sie trzeci odcinek nawet niechce zaczac sciagac? =/

MarvelliX

  • Gość
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 14, 2005, 04:54:10 pm »
Cytuj
chociaż kto jeszcze nie oglądał Helsinga.
ja :F
ściągałem kiedyś torrentem ale na 80% sie zaczymało i już nie ruszyło :/ i wszystko szlag wtrafił...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 15, 2005, 10:50:38 am »
Cytuj
Odcinek 13:
Hellsing-13

aha no i napisy do odcinka jakbyś nie miała:
Hellsing-13.txt
Fajnie. Co do napisów jakieś tam miałam nawet do tego specjal co dorzuciłeś :) , ale przy jednym odcinku nie podchodziły czasowo, więc na wszelki wypadek mogą się przydać.
Cytuj
ściągałem kiedyś torrentem ale na 80% sie zaczymało i już nie ruszyło :/ i wszystko szlag wtrafił...
Z torrentem tak zawsze. Też kiedyś taki numer mi wyciął jak jakieś mangi ściągałam, ale jeszcze lepsze było jak pół dnia ściągałam nim cały pakiet mang i potem okazało się że pliki były uszkodzone.  :angry:  I ta oszałamiająca prędkość np. Naruto 1 odcinek szacowany czas miesiąc. Znudziłam się po 1 %. :P Ale to już przeszłość. :)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 15, 2005, 03:24:42 pm »
Unfortunately, the link you have clicked is not available.

Your transfer cannot be completed. Most likely the file has exceeded its allotted bandwidth or has been removed by the original sender or a recipient.

noto trzeciego epka niesciagne juz z tego linka =/ sie zakazdym razem zatrzymywal... raz szybciej raz wolniej ale dokonca dojechac niemogl =/  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 15, 2005, 04:11:27 pm »
HELLSING UPDATE


Cytuj
Cytuj
chociaż kto jeszcze nie oglądał Helsinga.
ja :F
ściągałem kiedyś torrentem ale na 80% sie zaczymało i już nie ruszyło :/ i wszystko szlag wtrafił...
Czyli że zgrywać ci?
Jak coś to tu jest pierwszy odcinek... każdy kolejny będę dawał co jeden dzień... no chyba że mi się zachce to częściej;]

Hellsing-1


Tamaya:
13 odcinek działał normalnie? bo jakoś mi się niechce wieżyć że zgrał się bez zażutów... jakby się nie dało ściągnąć to napisz...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2005, 04:12:49 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 15, 2005, 09:22:06 pm »
wahahaha... ;( ten Hellsing zaczymał sie na 97% i stoi... :cry: ja to mam do niego pecha :/

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 15, 2005, 09:35:02 pm »
nieno YSi to jednak niejest fajna rzecz do wiekszych plikow =/
>_< od czego wogule to całe zatrzymywanie niby zalezy? -_-''

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime z "MegaUpload", "YouSendIt"
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 15, 2005, 09:52:00 pm »
Ja muszę przerwać wysyłanie plików, bo cośmało fajnego stało się z moim łączem, a konkretnie z 512kb/s spadła przepustowość do jakiś 160kb/s, co nie wróży dobrze upload'owaniu odcinków.... może przekroczyłem jakiś upload limit? (o ile jakiś jest)....

A jak ktoś chciałby być dokładniejszy, to niech potnie odcinek na 20MB kawałki za pomocą WinSplita i te części wstawi na YSI... wtedy jak siękomuś nie uda zassać jakiegoś fragmentu, to łatwiej będzie go ponownie wstawić...