Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 240474 razy)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2560 dnia: Marca 15, 2011, 10:30:00 pm »
Mój że tak się wyrażę wymiata xD hehehehehe opis pasuje xD

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2561 dnia: Marca 15, 2011, 10:56:41 pm »
My turn.
Ja natomiast prezentuję siły oddziału SquareZeon. Wszystkie jednostki pochodzą z okresu Jednorocznej Wojny z serii Mobile Suit Gundam, czyli części pierwszej i pobocznych części (08th MS Team i War in the Pocket). Square Federation zrobię później.



The_Reaver - MS-05B Zaku I - najstarsza operująca jednostka. Pojawia się coraz rzadziej, ale w dobrych rękach potrafi skopać dupsko nawet nowszym jednostkom.

Solidus - MS-18E Kämpfer - uzbrojony po zęby, potrafi zrobić niezły bałagan. Niestety ma słomiany zapał i silniejsze jednostki mogą go szybko "uspokoić".

Musiol - MS-07B-3 Gouf Custom - często mylony ze zwykłym Zaku II, jednak ma nieporównywalnie większą siłę i sporo sztuczek w zanadrzu.

Marvellix - MA-08 Big Zam - wielki i groźny. Potrafi ostro przywalić, ale ze względu na niesamowicie wysoki pobór mocy robi to bardzo rzadko.

Tantalus - MS-06FZ Zaku II Kai - wielozadaniowa jednostka. Potrafi robić wszystko szybko i sprawnie, ale jego czas operacyjny jest skrócony o połowę, gdyż pożera dwa razy więcej paliwa niż regularny Zaku II.

Chief Roberts - MS-05L Zaku I Sniper Type - także jedna ze starszych jednostek. Zazwyczaj siedzi w ukryciu, ale dzięki ulepszonej kamerze i czujnikom potrafi trafiać silnie i precyzyjnie niszcząc wszystkich jednym strzałem.

Hisoka - MSM-03C Hygogg - zwinny i gibki potrafi atakować na sposoby, o jakich inne jednostki mogą jedynie pomarzyć. Ukrywa także kilka nieprzyjemnych (dla wrogów) niespodzianek.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2562 dnia: Marca 16, 2011, 12:30:38 am »
Hisoka wygląda OP, ale fajnie wyszło. Tylko czemu kuźwa Musiol ma "nieporównywalnie większą siłę" ode mnie?

Dobrze, że ktoś oprócz mnie powrócił do tej starej tradycji hehe.

A teraz obiecana jasna strona mocy:



Marchewka - Troll (Neutralny, postać podstawowa). Chyba nie muszę nic więcej pisać.

Yuzu - Walkiria (Dobra, dodatek "Miasto"). Nie jest specjalnie mocna, ale jest pożądana ze względu na swoje unikalne zdolności. Łatwo zyskuje przyjaciół (dołącza pokonany wrogów i zatrzymuje odrzucone karty przyjaciół), no i pomimo dobrego charakteru ma w sobie pewną mroczną naturę (jest bezpieczna na polu cmentarza).

Chief - Szeryf (Dobry, postać zaawansowana z dodatku "Miasto"). Jest szefem i przed nikim nie odpowiada. Jako wysoki urzędnik ma bardzo duży autorytet i chody w wielu miejscach (zniżki na sprzęt, nie można go gonić na podstawie listu gończego, w mieście rusza się jak chce). Jak mówi, to ludzie słuchają (zabiera przyjaciół innym).

Reaver - Królewski Champion (Dobry, postać zaawansowana z dodatku "Miasto"). Człowiek, na którym można polegać. Solidny (nie można mu charakteru zmienić) i jego siła nie tkwi w kontaktach, a w umiejętnościach. Odpicowany ponad normę.

Butz - Szermierz (Neutralny, dodatek "Podziemia"). Nie wyróżnia się niczym specjalnym w normalnej rozgrywce, a jego siła tkwi w walce. Bardzo trudno go pokonać, ciężko znaleźć na niego haka, do tego zawsze jest dobrze uzbrojony. Nawet teoretycznie potężniejsi wrogowie mają z nim wielki problem.

Musiol - Kobold (Dobry, postać podstawowa). Początkowo zaczyna z wielkim handicapem i bardzo wiele potrafi (2 czary na dzieńdobry). No ale ledwo się odwrócisz, a ten znika i się nie pojawia przez długo (potrafi się teleportować jak w ruchu wyrzuci 6).

kALWa - Rycerz (Dobry, postać podstawowa). Niby nic, ani jakiś bardzo widowiskowy nie jest, ani w statystykach nie góruje, ale jego umiejętność sprawia, że jest niezrównany w walce (przy silniejszym wrogu walczy z taką samą siłą, jak on). Bardzo wytrwały i niczego się nie boi - jeden z najsilniejszych bohaterów w szerach sił Dobra.

Anouk - Leśny Duszek (Dobry, dodatek "Podziemia"). Bardzo potężna na początku, posiada kilka skilli dających jej dużą przewagę (cały czas musi mieć na ręce min. 2 czary), no i jest taka miła. Nie ma jednak zdolności do walki i cierpi na słomiany zapał (w zasadzie opiera grę wyłącznie na swojej magii).

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2563 dnia: Marca 16, 2011, 02:04:08 am »
Hisoka wygląda OP, ale fajnie wyszło. Tylko czemu kuźwa Musiol ma "nieporównywalnie większą siłę" ode mnie?
A co? Wolał byś dostać to http://www.mahq.net/mecha/gundam/msgundam/msm-10.htm ?
Poza tym Zaku II Kai i tak fajniejszy jest.
A His wcale taka OP nie jest: http://www.youtube.com/watch?v=9ZULhqmhv3o&t=4m0s (wiem, dubbing angielski, ale tu akurat jest genialny)

Anyway, idę robić Earth Zone/Square Federation.

DONE
Tak wiem, flaga Earth Federation wygląda jak flaga Brazylii po pomniejszeniu.


Marchewa - RB-79K Ball Type K - mizerny pancerz, siła paintball'a, można by powiedzieć, że jest mięsem armatnim dla mięsa armatniego. Mimo to potrafi napsuć krwi nawet o wiele silniejszym jednostkom. Ma też szansę stać się czymś znacznie lepszym.

Pusiek - RGM-79D GM Cold Climate Type - wśród Mobile Suit'ów uważany za mięso armatnie. Przystosowany do nieprzyjaznego klimatu, swoją zwinnością ma szansę zaimponować lepszym jednostkom.

Siergiej - RX-78NT-1 Gundam "Alex" - znacznie usprawniona wersja klasycznego RX-78-2 Gundam'a. Chowa parę niespodzianek, nigdy nie wiadomo jak zaatakuje, potrafi Kämpfer'owi zepsuć dzień. Jednak na dłuższą metę słabsze jednostki potrafią doprowadzić go do porządku.

Smogu - RX-79[G]Ez-8 Gundam Ez8 - bardzo sprawna maszyna, świetny atut dla wszystkich jednostek, dlatego lubią się inni koło niego trzymać, choć sam też bywa groźny.

Yuzuriha - RX-79[G] Gundam Ground Type - strasznie niepozorna maszyna, jej konwencjonalne bronie poradzą sobie z każdym. Mimo, że jest masowo produkowany to ani trochę nie jest gorszy od nawet najlepszych maszyn Federacji i Zeonu.

kALWa888 - RX-77-2 Guncannon - niesamowicie niedoceniany. Można by go nazwać zapomnianym bratem oryginalnego Gundama. Lubi siedzieć cicho i przyłożyć komuś z daleka. Niezastąpiony jako wsparcie dla najlepszych jednostek.

aysnel - RX-75-4 Guntank - ten Mobile Suit marzy aby zostać czymś, czym niestety nigdy nie zostanie. Mimo wielu potyczek z silniejszymi maszynami zawsze udawało mu się wyjść obronną ręką.

Morchol - RGM-79[G] GM Sniper - często pozostaje w ukryciu. Potrzebuje specjalnego chłodziwa, aby utrzymać stały ogień. Jednak jak już czymś przywali to potrafi powalić wszystkich na ziemię.


Oryginalnego RX-78-2 Gundam'a nikt nie dostał, bo to zbyt zajebista maszyna. Tak samo w przypadku MS-06S Zaku II Commander Type (a.k.a. Char's Custom).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2564 dnia: Marca 16, 2011, 03:04:07 am »
Wszystko jest spoczko łykam je sobie :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2565 dnia: Marca 16, 2011, 05:29:09 pm »
Zajebiste :) [Lubię to]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2566 dnia: Marca 16, 2011, 05:50:48 pm »
Ale się naprodukowaliścieeeee...  :blink:
Całkiem niezłe, może teraz "polskie gwiazdy kina" czyli Shits, Małeszyszki itp.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2567 dnia: Marca 16, 2011, 06:42:10 pm »
Cytuj
zwinny i gibki potrafi atakować na sposoby, o jakich inne jednostki mogą jedynie pomarzyć. Ukrywa także kilka nieprzyjemnych (dla wrogów) niespodzianek.

tzw. 'gibki mechol'? :D

Tant-co to za 'OP'? Dawno mnie nie było i chyba mam braki w slangu :F

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2568 dnia: Marca 16, 2011, 08:46:23 pm »
Łah no że też chciało wam się robić,macie za dużo czasu wolnego ;P?

Muszę jednak przyznać,że fajnie wyszły(walkiria całkiem spoko,o mechah niewiele mogę powiedzieć,bo się nie znam ;P)
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2011, 08:47:35 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2569 dnia: Marca 17, 2011, 06:50:09 am »
Ooo Solidus też się wziął za sygnaturki hehhehe dopiero teraz zauważyłem xD
Wszystko spoczko jak ujął kalw  :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2570 dnia: Marca 17, 2011, 06:29:36 pm »
Niezłe ;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2571 dnia: Marca 17, 2011, 09:25:12 pm »
Z tym MiMowym to żeś Tant pierdolnął lepiej niż reaktor w Czarnobylu XD tym bardziej, ze cześć postaci była też w Magicznym Mieczu, wiec wyobrażenie jako takie mam i świetnie mi pasują :f zaś Gundamowe to bym musiał najpierw gundama obejrzeć czytnąć, bo jedyny jakiego widziałem.czytałem to Gundam Wing wieki temu, bo jeszcze w liceum. ale zdam sie na Sola, wierze ze zna sie na rzeczy :P
Kame Hame Ha

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2572 dnia: Marca 31, 2011, 12:43:25 pm »
U.U a ja jaką jestem machiną? ^__^'

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2573 dnia: Marca 31, 2011, 01:08:41 pm »
Sol już chyba zapomniał o moim istnieniu :(

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2574 dnia: Marca 31, 2011, 01:32:03 pm »
Sol już chyba zapomniał o moim istnieniu :(
Ślepy jesteś? Stoisz koło mnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2575 dnia: Marca 31, 2011, 01:37:13 pm »
Sol już chyba zapomniał o moim istnieniu :(
Ślepy jesteś? Stoisz koło mnie.
Pierwszy obrazek mi się nie wczytał.

Wieczorem wrzucę swoje sygnaturki ;)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2576 dnia: Marca 31, 2011, 03:39:56 pm »
Sol już chyba zapomniał o moim istnieniu :(
Ślepy jesteś? Stoisz koło mnie.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2577 dnia: Kwietnia 07, 2011, 02:33:35 am »
Solowy Robot Bonanza Part Deux

Tym razem maszyny z Super Robot Wars: Original Generation Gaiden. Na razie część pierwsza, drugą (może) zrobię później. W tym wypadku kierowałem się i pilotami i maszynami. Wszelkie relacje między postaciami są przypadkowe chyba, że napisze inaczej. Jako bonus każdy dostanie filmik z prezentacją maszyny.



Tantalus - PTX-003C-SP1 Alteisen Riese, pilot- Kyosuke Nanbu - zazwyczaj spokojny i opanowany, ale jak się wkurzy to robi ładny Sajgon.

Hisoka - PTX-007-3UN Rein Weissritter, pilot - Excellen Browning - nikogo innego nie wyobrażam sobie na jej miejscu. Szalona i porywcza.

Siergiej - Neo Granzon, pilot - Shu Shirakawa - bardzo cyniczny, nigdy nie wiadomo komu pomoże, a komu nakopie.

aysnel - SRG-03T Koryuoh, pilot - Brooklyn 'Bullet' Luckfield - bo nic bardziej futrzastego nie było.

Pusiek - YAM-007-1AX Astelion AX, pilot - Ibis Douglas - pełno go wszędzie i można by powiedzieć, że trochę spamuje.

Yuzuriha - SMSC Angelg, pilot - Lamia Loveless - nie wiem, jakoś mi pasowała do tego mecha.

The_Reaver - VR-02 Vaisaga, pilot - Lamia Loveless - bo bardziej "mroczne" były by hermafrodytyczne rośliny z kosmosu.

Chief Roberts - DGG-XAM2 Ausenseiter, pilot - Rätsel Feinschmecker - bo Chief to taki "smooth motherfucker".

Honorable mention - qiax - DGG-XAM1 Dygenguard, pilot - Sänger Zonvolt - bo jest dobrym ziomkiem Chiefa i pewnie też się już "ujeżdżali".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #2578 dnia: Kwietnia 07, 2011, 11:27:31 am »
Hm ostatniego zabrakło o.O?No i ja i Reaver mamy tego samego pilota hm?(nie wiem może to zamierzone)