Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 132892 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 12, 2004, 03:51:12 pm »
nie wiem czemu czepiasz się Hip-Hopu De6v6il6 (a może wiem, tylko nie chcę powiedzieć :D ) Hip - Hop to bardzo "ekscentryczny" gatunek muzyki..... no ale jak to mówi mój ojcieć: "każdy ma swojego mola" :D  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 12, 2004, 04:26:57 pm »
@De6v6il6: hh sluchalem przez pare miesiecy jakies 4-5 lat temu, kiedy moje gusta muzyczne byly nieuksztaltowane :P. Po przesluchaniu kilku lepszych plytek z normalna muza znienawidzilem HH .

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 12, 2004, 05:34:13 pm »
Polski HH...hmmm...dla mnie jedna wielka porażka...Cenie sobie tylko Kaliber 44 i Paktofonike, a to tylko dlatego że tworzył tam Ś.P. MAGIK, IMHO najlepszy polski MC jaki byl...Tak jak po śmierci 2 Paca znienił sie HH w stanach, tak u nas po smierci MAGIKa HH to juz nie to samo...Wyskakuja jakieś wieśniaki, teksty denne, beznadziejne, w klipach laski  :blink: (no to mi akurat nie przeszkadza :rolleyes: ), fury, komóry...I nic wiecej...Śpiewa taki ze jest boski, ma pełno kasy, rwie dupy i jest najlepszym raperem w Polsce :alien: ....Śmiech na sali i komercha :lol:  
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2004, 05:36:07 pm wysłana przez ARD »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 12, 2004, 06:53:23 pm »
Yeah :D Gnujmy polski hip hop bo naprawde jest żałosny i bardzo się ciesze że większość ludzi tak robi... bo ta muzyka to po naszym rządzie największa zmora tego kraju(nie licząc dresiarzy). Należałoby zrobić ograniczenie na 10km/kwadratowych może przypadać co najwyżej jeden "tfórca" Hyp hopu... Werdykt jest jeden HH do pieca :devil: strawie nawet dance[w skrajnych przypadkach, czyli po napojach wyskokowych i jeszcze musi być w klubie bo u mnie w domu nigdy nie zabrzmi żadne słowo "musika" HH-owego] ale HH nigdy...[Mimo całej mojej tolerancji dla odmiennych stylów muzycznych to kiedy słysze hh to zbiera mi się na wymioty...]

P.S. Ja naprawde staram się być tolerancyjny ale rozwalają mnie ludzie którzy tak jak napisał ARD wyskakuja w dennych klipach i śpiewają o tym o czym wszyscy juz dawno wiedzą... żałosne :lol:  
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2004, 06:54:04 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 12, 2004, 08:27:45 pm »
można myśleć, że jest to żałosne (no bo jest), ale trzeba sobie jakoś radzić w życiu. Zrozumcie, żę dopuki Hip-Hop jest popularny, to coraz więcej "śmiesznych ludków" będzie próbowało na tym zarobić...... taka jest już kolej rzeczy. No ale okażę tolerancje i powiem, żę Hip-Hopowiec też człowiek :D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 12, 2004, 09:07:13 pm »
Muzyków Hip hopowych jest jak dzików psów i rozmnażają się jak króliki jedna rada to strzelać :D
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 12, 2004, 09:10:28 pm »
dobre... nie powiem naprawdę dobre..... w każdym razie nie ma się co martwić Hip-Hop i tak prędzej, czy później odejdzie....na wieki wieków
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 12, 2004, 09:31:12 pm »
A Wy co zescie sie tak uparli... Wizard dlaczego sadzisz ze HipHop zemze... jezeli chodzi a onasz kraj to raczej Metal cienko u nas piszczy a nieHH a to ze slowa sa denne to niekoniecznie prawda wiadomo jedni pisza tak inni takie texty... ale niemozna mowic ze wszyscy pisza ze sa najlepszymi Hiphopowcami... to tak jak ja bym stwierdzil ze Metalowcy spiewaj tylko"ARGHHHHHH I WISH TO DIE!! ARGHH DIE!DIE!!DIE!!! :devil:  kazdy sluha takich textow jak lubi... ja np. lubie jak z moich kolumn dobiegaja slowo"Mou Ude no nakade hirogaru sekai wa the LastSecret Garden... The Last Secret Garden" :lol: , ale taki mam gust i nie mozna mowic ze tamta muza wyginie bo kolesie spiewaja to i tamto. Bo po pierwsze niewszyscy spiewaja to samo apo drugi jesli jush duzo osob to spiewa tzn. ze taki texty sie ludziom podobaja...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 12, 2004, 09:50:52 pm »
może źle zrozumiałeś moje słowa.... ja tylko mówię, że Hip-Hop tak jak i inne rodzaje muzyki (i tu nie ma wyjątków) wkońcu umrze, a ludzie będą słuchać czegoś innego
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 12, 2004, 09:56:29 pm »
ja powiem szcerze że lubie hh, ale nie sluham jakos nalogowo.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 12, 2004, 11:54:35 pm »
A ja powiem szczerze że metal w polsce stoi a pewno lepiej niz Hip hop zastanawiam się o ilu kapelach (naszych) HH słyszano za granicą...
jak to moja facetka od polskiego powiedziała: HH jest jednym z najprymitywniejszych rodzajów muzyki zaraz po techno... konkluzje dlaczego hip hop jest tak dobrze odbierany... ponieważ jest prosto przyswajalną papką zlepkiem słów [rymowanką] powiedzianą[śpiewem to tego nie można nazwać] w rytmie 10 sekundowego bita... nic dodać nic ująć...
 
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2004, 10:34:40 am wysłana przez ARD »
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 13, 2004, 02:27:33 pm »
a moja nauczycielka nie wysławiała się o tym co myśli o Hip-Hopie. Poza tym każdy gatunek muzyki ma swoje wady i zalety. Niekiedy mniej, niekiedy więcej, ale zawsze.......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 13, 2004, 02:54:19 pm »
Ostatnio w pOLSCE tworzony jest taki bardziej dzwieczny hh i takiego wlasnie sluham np:jak by to byl, tylko ty kochanie, jedno jest zycie, marzenia itp

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 13, 2004, 03:06:54 pm »
Mów do mnie jeszcze... ;) co nie zmienia faktu że wszystko o czym powiedziała moja nauczycielka ta szczera prawda :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 13, 2004, 03:11:46 pm »
ja tak nie uwazam ale o gustach sie nie dyskutuje

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 13, 2004, 03:13:40 pm »
to nie był gust tylko analiza tego jak mniej więcej wygląda taki tfur :D tak więc nie pomyliła się ...
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 13, 2004, 03:15:34 pm »
twoim zdaniem ale mi ten nowy pOLSKI hh sie podoba

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 13, 2004, 03:20:14 pm »
I to jest Twoje zdanie do którego nic nie mam :D Polski HH ma wielu zwolenników i przeciwników a ja myśle że poprostu z niego wyrośniesz...
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 13, 2004, 03:27:28 pm »
Ja ztego wyrosne tylko jesli pOLSKI hh totalnie zejdzie na psy i ciesze sie ze respektujesz moje zdanie podobnie jak ja twoje z ktorym sie nie zgadzam ale tak bywa RESPECT

P.S i tak powstal topic w ktorym postuja dwie osoby

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 13, 2004, 03:31:25 pm »
hehehe right ale co zrobić nikogo innego nie ma to raz a dwa nudno by było jakbyśmy tylko metalu słuchali albo HH nie było by się z kim kłócic ;) tfu.. tzn pogladów wymieniać :devil:
]