Autor Wątek: Ulubiony bohater  (Przeczytany 11344 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« dnia: Lutego 08, 2004, 04:35:48 pm »
taki temat jest w jrpg, ale tutaj mozna wybierac z WSZYSTKICH gier nie tylko jrpg. no wiec u mnie: raziel i kain. dwa wampiry, jednoczesnie dobre i zle, seria lok pozwala na granie nimi oboma, mozna ich bardzo dobrze poznac z roznych stron. kaina lubie za to ze jest egoista i nigdy nic go nie obchodzi, dazy do zaspokojenia tylko wlasnych potrzeb: \"ciesze sie, wiedzac ze ktos na tym swiecie cierpi bardziej ode mnie\" - jego slowa, a raziela za wyglad, posiadanie niematerialnego soul reavera oraz za skrzydla w intrze soul reaver 1 :D oki wypowiadajcie sie wy                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2004, 05:28:35 pm »
A u mnie Nightmare/Siegfried z Soul Blade i Soul Calibur 2.Lubię go za fajne BIG bronie,Soul Edge,fajną łapę u Nighty\'ego,zakończenie Siegfrieda(kiedy zamienia się w Nightmare\'a) i za jego przeszłość(odciął łeb ojczulkowi...sorry za spojler).Nighty fajne rzuca też komentarze(jap.) w SC2.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2004, 07:57:40 pm »
z bijatyk to Jin z Tekena i Freeman z Garou Mark of the Wolves
z soul reavera Raziel, a z FPP to Alien moze to nie bohater ale rasa ale co tam  :D                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

MarvelliX

  • Gość
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2004, 08:21:08 pm »
A ja wciąż jestem za Valkyrią (Lenneth,Platiną), podobno ma platynowe włosy (mi to wyglądają na niebieskie :) ), a ja wielbię platynę (mmm platyna) :D                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 09, 2004, 04:10:53 am »
moj avart mowi sam za siebie...Raziel...\"zniszczony\" z zazdrosci, przywrocony do zycia...posiadacz (jak to powiedzial Zell) \"niematerialnego soul reavera\"...jeden z najciekawiej wygladajacych bohaterow w historii gier :D ...okreslony mianem Soul Reaver\'a....\"become my Soul Reaver, my Angel of Death\"                            

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 09, 2004, 12:02:21 pm »
A oto moja \"top lista\"  :)

1.Bezimienny
2.Bezimienny
3.Raziel
4.czy mówiłem już o bezimiennym?  :wink:
5. wiem że to nie główny bochater, ale Vladimir jakiśtam z Maxa Payne 2 i jego: \"Don\'t be fear - Vlad is here\", no i za rejestracje samochodową -\"V0DKA\":D                            

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 09, 2004, 02:37:13 pm »
Ja lubię Crissa z freedoom fighters za to że był hydraulikiem a staje się terminatorem, amoją ulubioną postacią ze \"wszystkiego\" jest..................................(no i gdzie fanfary :roll: ) RAZIEL 9ach ten wygląd)                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 09, 2004, 04:39:06 pm »
Ano racja - jeszcze Raziel musi być (nie ma to jak smak duszy o poranku :P). W Defiance to już zupełnie wymiatał :D Chociaż sam Kain też jest niczego sobie ;-)                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 09, 2004, 05:28:26 pm »
Dante z Devil May Cry, Maria z Silent Hill 2, Max Payne z sami wicie czego :], Robaki z Worms i wieleee innych postaci... o! Jeszcze Toyota Supra z Gran Turismo 3!I SAKURE ZE STREET FIGHTER ALPHA!!!!

edytuj posty  :|
made by ARD
[/size]                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 10, 2004, 02:48:37 pm »
A to moje ulubine postacie:
Ashley Riot (jedno osbowa armia, zachowanie), Qustis Trepe (za pierwszy FMV :) ), Lenneth Valkyrie (wygląd, zachowanie), Kung Lao (najlepsza postać z mojej ulubionej bijatyki), Orlandu (niesamowity power)

No i musiałbym tu dodać Jools\'a i Jops\'a z \"Cannon Fodder\" to byli
prawdziwi bohaterzy :)                            
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 10, 2004, 04:00:45 pm »
Cytuj
moj avart mowi sam za siebie...Raziel...\"zniszczony\" z zazdrosci, przywrocony do zycia...posiadacz (jak to powiedzial Zell) \"niematerialnego soul reavera\"...jeden z najciekawiej wygladajacych bohaterow w historii gier :D ...okreslony mianem Soul Reaver\'a....\"become my Soul Reaver, my Angel of Death\"

ciekawe skad ja ten cytat znam... hehehe ;) a co do wygladu raziela: lepiej jakby nie zalozyl tej chusty i wygladal tak jak w intrze... wtedy to bylby demon :D a i jeszcze co do avata: tez chcialem sobie zrobic calego raziela ze skrzydlami z intra ale przy 100 x 100 to sie nie nadaje :( btw: czemu mody moga miec 115 x 115?                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 10, 2004, 09:48:48 pm »
Kamikadze ty sie zawsze moosish pokazac :D
 bohaterzy :
Harry Mason ( a co tam :D) - Silent Hill
Meis ( za poczucie humoru) - Thousends Arms ( POLECAM!)
Serj Tankian - Z malo znanej \"gry\" pt : \"SoaD\" ( no co oni tesh graja :D)                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 11, 2004, 12:29:10 am »
Dante - za power, wygląd, COMBO 2guny i Miecz, jest pół demonem, ładnie się umie w demona zmieniać, rzeź jaką wywołuje w DMC.
Mario - Mario to Mario niemożna go nielubić
PAC-MAN - Za qształt                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 11, 2004, 12:39:41 am »
Cytuj
PAC-MAN - Za qształt
Hehehe - a może jeszcze za całokształt ;-)                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 11, 2004, 08:29:40 pm »
Ja to mam wiiiiiieeeeeeeeelllleeee ulubionych postaci z różnych gier ale napiszę tylko trzy

1- Hwoarang  RULES :!:  :!:  :!:
2- Dart z Legend of dragoon(tylko bez komentaży plis)
3- Serge                            

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 12, 2004, 10:39:59 am »
Co do Tekken\'a to ja wolę Ling Xiaoyu. Co do innych gier to może Richmond i Luc ze Suikoden 2 (w jedynce tez był Luc, ale w nastepnej części nie był już tak zciotowaciały), Vahn (Legend of Legaia).                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 15, 2004, 02:55:51 am »
Maj ulubieni herosi ar:
1- Link z Zeldy (ale tylko ten dosrosly z ocariny of time) za to jak wydladal, jego okrzyki, sposob w jaki wymiatal mieczem, sam jego miecz(jeden byl owiele wiekszy niz on sam i sluzyl mu przy okazji za tarcze :D ), no i to ze byl bohaterem strasznie wymiatajacej giercy :D
2- Jin Kazama koleszka wyglada poprostu bosko, typowy mastaha nie tarzajacy sie w bagnie tego swiata! Wyglada na honorowego koleszke ktory nie jedno w zyciu przeszedl-bardzo fachowa postac 8)
3- Snper Wolf -bardzo klimatyczna postac, kolejna postac stworzona przez Konami ktorej historia potrafila wzruszyc scena jej smierci sprawiala iz czulem jakis bol w moim sercu, i jeszcze to ze chciala umrzec wraz ze swoim karabinem ach co za kobieta!
P.S. Bardzo lubialem jeszcze Lise z SH ale o niej pisalem jush w temacie Silent Hill jesli ktos ma ochote sprawdzic(chyba nie za duzo osob :wink: ) co oniej sadze to odsylam go do tego wlasnie topicu w dziale granie a gadanie
P.S.2 Maj namber łan is ofkoz Kid ale o niej takze sie jush rospisywalem wiec nie ma sensu sie powtarzac                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline K4m!k423

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 15, 2004, 01:11:19 pm »
Dobra teraz napisze kto mi sie podoba oczywiście bohater z gry \"Legacy of Kain:Defiance\" i oczywiście tym bohaterem jest Kain za to że jest bezlitosny, brutalny i że jest wogóle wampirem :D jeżeli można go tak nazwać :D                            
Jak tu sie nie pociac jak cie dziewczyna rzuci;(((

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 26, 2004, 11:57:54 pm »
Mnie się najbardziej podoba Kazuya z Tekkena, a dalej choć może się to wydawać staroświeckie Magus z Crono Trigger..........                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 27, 2004, 11:41:45 am »
ARGHHH!! :twisted:  Kazuya!! :twisted:  Heh fahowa postac ja napisalem Jina nie wiem czemu ale zapomnialem o Kazuyi ehh Kazuye stwaiam wyzej od Jina kurcze piekna postac wyjeba%$ szrama na klacie i na twarzy tesh!! Na prawde konkretna postac, zwyrodnialy syn Henia!! Ech ogoolnie caly rod Mishima jest wporzo i w przeciwienstwie do Soildusa mnie sie perypetie patologicznej rodzny Mishimow bardzo podobaja i lubie historie opowiedzina w tekkenie! A postacie to najwieksza zaleta tej serii! W zadnej bijatyce nie ma tak fachowych postac(odzucajac takie poraszki jak Gon powiedzmy czy jak tam leialo tej popierdulce :D )                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?