Autor Wątek: Final Fantasy Type-0  (Przeczytany 3214 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy Type-0
« dnia: Października 08, 2006, 03:46:27 am »


Final Fantasy Agito XIII to ostatni jak do tej pory Final należący do kompilacji Fabula Nova Crystalis. Jak do tej pory to odnośnie tej pozycji wiadomo najmniej szczegułów. Będzie to pozycja wydana na telefony komórkowe, czyli pewnie będzie to coś w stylu Final Fantasy VII: Before Crisis.

Zaprezentowany zostal na razie jeden Art, na którym widzimy grupe młodzieży ubranej w szkolne mundurki, gra bowiem opowiadać będzie o uczniach pewnej szkoły magii.
Dodatkowo na tegorocznym TGSie zaobserwować można było tablice na której widniała renderowana twarz pewnej dziewczyny a Agito XIII:


Credits:
Producer: Yukimasa Itou (Before Crisis: Final Fantasy VII)
Director: Hajime Tahata (Before Crisis: Final Fantasy VII, Crisis Core: Final Fantasy VII)
Character designer: Tetsuya Nomura (Final Fantasy V - VIII, Final Fantasy VII: Advent Children, Kingdom Hearts)
Art director: Yuusuke Naora (Final Fantasy VII, VIII, X)
Composer: Takeharu Ishimoto (Before Crisis: Final Fantasy VII)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2011, 01:22:34 pm wysłana przez Musiol »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Agito XIII
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 11, 2007, 08:15:35 pm »
Final Fantasy Agito XIII (Mobile):
Kolejny Final zmierzający na telefony komórkowe ma zostać stworzona w pełnym 3D i ukaże się na komórkach obsługiwanych przez sieć DoCoMo. Krążą plotki, iż w Polsce jej dystrybucją zajmie się firma „sami swoi” a w reklamie zamiast Gackt'a wystąpi Michał Wiśniewski! Kto wie może załapie się też do gry... tak jak to było w przypadku Gackt'a i DoC ;]

Świat i historia
Co prawda wciąż nie widzimy screenów ukazujących gameplay'u, ale dzięki materiałom jakie prezentowane były na tegorocznym Jump Festa możemy już co nieco ocenić samą grę. Na jednym z obrazków widać bohatera w jakimś pomieszczeniu, w którym znajduje się kryształ, wygląda na to, iż jego rola polega na chronieniu tegoż kryształu. Podobno sam koncept gry został dopiero całkiem niedawno ukończony. Historia zaczyna się, gdy po wyborze jednego z trzynastu dostępnych bohaterów zaczynamy naukę w „Uniwersytecie magii”. To na razie tyle ile wiadomo o fabule.

http://squarezone.pl/galeria/910_news_big.jpg
http://squarezone.pl/galeria/911_news_big.jpg


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Agito XIII
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2011, 07:37:15 pm »
Hmmm, lekko zakurzony topik. Przede wszystkim trzeba by było zmienić nazwę na Final Fantasy Type-0. Osobiście czekam na tą grę niecierpliwie, uwielbiam takiego rodzaju akcję(oby tylko moje stare już PSP nie nawalało zbyt mocno podczas grania...).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy Agito XIII
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 05, 2011, 01:18:12 pm »
Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu.

No i trochę materiałów już mamy, więc wiadomo, że zapowiada się MEGA gra. Dla mnie to must have już teraz.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy Type-0
« Odpowiedź #4 dnia: Października 16, 2012, 12:44:06 pm »
Zrobię double posta po roku, lol. Type-0 prawdopodobnie nie ukaże się poza Japonią. Tłumaczenie gry aktualnie "dogorywa" (cokolwiek to znaczy) i SE ma ponoć powodu by olać wydanie gry na zachodzie. D'oh.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Type-0
« Odpowiedź #5 dnia: Października 20, 2012, 11:04:47 am »
Zrobię double posta po roku, lol. Type-0 prawdopodobnie nie ukaże się poza Japonią. Tłumaczenie gry aktualnie "dogorywa" (cokolwiek to znaczy) i SE ma ponoć powodu by olać wydanie gry na zachodzie. D'oh.


A to Type-0 jeszcze nie wyszlo? My, tj. ja i moj kumpel, znalezlismy pliki .iso albo .cso na chomikuj. Niestety na guglu przeczytalismy ze gra jest tylko po japonsku i odechcialo nam sie sciagac.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Type-0
« Odpowiedź #6 dnia: Października 21, 2012, 12:12:12 am »
Ale lipa, jeśli to faktycznie prawda. Ale nic to, i tak mam zamiar zacząć naukę japońskiego więc w grę i tak sobie zagram, tym bardziej że na PSP blokady regionalnej nie ma to i nawet przerabiać nie trzeba :D.