Autor Wątek: Last.fm  (Przeczytany 20561 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 15, 2006, 09:35:54 am »
ŁAŁ! Widzieliscie jak odpucowali audioscrobbera? Niesamowicie go podrasowali, design zmienil sie diametralnie i jest bardziej modern. Nie wiem jednak czy jest epszy... wtedy bylo przejzyscie prosto i schludnie... teraz jest bardziej nowoczesnie na pewno i efektowniej ale na razie nie moge stwierdzic czy lepiej...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Last.fm
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 15, 2006, 09:44:14 am »
IMO..ciut przesadzili, ale kwestia przyzwyczajenia, jednak ta wersja jest lepsza ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 15, 2006, 11:22:06 am »
Do użytkowników Foobara2000 i Audioscrobblera - czy Wy też czasem nie możecie zamknąć przez to Foobara ? Bo ja jak mam tego lugina włączonego to jak wyłączam program to muzyka ofkoz się wyłącza, ale program nie i trzeba go zamykać z Trzech Króli.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 15, 2006, 01:16:23 pm »
Dobra akcja. Mozna jednym przyciskiem zmienic calkowicie kolor strony - z bialo czerwonego na szaro czarny ;]
Faajnie ;] -obok profilu jest.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 15, 2006, 01:52:23 pm »
n czarny owile lepszy jest raczej ;]
DB - niewiedzialem ze to przez AS, ale tez tak mam czasem ;/

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Last.fm
« Odpowiedź #45 dnia: Września 02, 2006, 12:42:50 am »
http://www.last.fm/user/smurfuck

Od niedawna tam bawie, wiec niewiele jest..
'Spajs Gerls' to nie moja wina, na prawdę :(((

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #46 dnia: Września 12, 2006, 04:06:41 am »
Może nidługo i ja dołącze do last FM ale jeszcze nie teraz musze zrobić porządek na twardym bo mam mało miejsca a cały czas coś sciągam na dodatek
 ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #47 dnia: Września 12, 2006, 09:42:22 am »
Ej a wiecie wogole ze nasza grupa SZ od dawna funkcjonuje... ona juz zajebiscie dawno funkcjonowala a ja nie mialem pojecia... myslalem ze ona nam zle nalicza piosenki, bo przypuszczalem ze ona nalicza wszystkie piosenki jakie sluchalismy i pozniej sie wybiera te najczestsza a tam zawsze piosenki byly sluchane po 4 razy ;/
No i wtedy nie wiedzialem ze poprostu jestem idiota i ze system grup nie nalicza liczby piosenek ile w sumie sie przesluchalo tylko liczbe ludzi z grupy ktorzy sluchali danego artyste czy piosenki...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #48 dnia: Września 14, 2006, 12:45:45 am »
Mam już własne konto na lastfm ksywa: Rusty_Soldier
Zainstalowałem last fm i plugin tylko nie wiem gdzie mają się pokazywać utwory które odtwarzam bo nic takiego nie widze.

EDIT:: poczekałem do dziś i zauważyłem że żadne utwory mi się nie nabiły, pomimo że zainstalowałem plugin i wszystko zrobiłem według instrukcji dokładnie i nic ...
 
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2006, 01:03:41 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Last.fm
« Odpowiedź #49 dnia: Września 14, 2006, 01:05:18 pm »
jesli wszystko dobrze zrobiles to sie beda pojawiac na twoim koncie po jakims czasie po przesluchaniu, ale zeby utwor sie pojawil musisz przesluchac podajze jego 70% bez przewijania, czasami sa jakies zastojki ale wszystko sie zapisuje w pliku gdzies tam w winampie wiec z czasem nadrabia ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #50 dnia: Września 14, 2006, 01:30:49 pm »
Cytuj
  jesli wszystko dobrze zrobiles to sie beda pojawiac na twoim koncie po jakims czasie po przesluchaniu, ale zeby utwor sie pojawil musisz przesluchac podajze jego 70% bez przewijania, czasami sa jakies zastojki ale wszystko sie zapisuje w pliku gdzies tam w winampie wiec z czasem nadrabia ;p

Mam przeczucia , że jednak coś nie trybi miedzy winampem a lastfm bo jak włączyłem jakieś tam radio czy muzykę w last.fm to odrazu pojawiło się pod recently played, a dziś rano jak wszedłem na profil to były one odnotowane.Ale te z winampa ni hu hu nie widać. :/
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2006, 01:31:21 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Last.fm
« Odpowiedź #51 dnia: Września 14, 2006, 01:52:53 pm »
wybrałeś w opcjach plugina Audioscrobbler 'enable plugin' ? i wpisałes login i hasło do konta last.fm? (nie przejmuj sie ze pokazuje inna liczbe gwiazdek hasła niz wpiales  to tak dla zmylki ;f) u dłu opcji powinny byc ostatnio grane utwory jeśli wszystko jest oł kej

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #52 dnia: Września 14, 2006, 03:42:53 pm »
stare pluginy nie są już obslugiwane jakby co

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #53 dnia: Września 14, 2006, 04:00:53 pm »
Cytuj
wybrałeś w opcjach plugina Audioscrobbler 'enable plugin' ? i wpisałes login i hasło do konta last.fm? (nie przejmuj sie ze pokazuje inna liczbe gwiazdek hasła niz wpiales to tak dla zmylki ;f) u dłu opcji powinny byc ostatnio grane utwory jeśli wszystko jest oł kej
Tak jak już mówiłem zrobiłem wszystko co jest w instrukcji i to co wymieniłem wyżej. Ale ostatnio granych to nie widze.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #54 dnia: Września 14, 2006, 04:19:56 pm »
moze poprostu masz niedokladnie potagowane empetrzyjki

Cytuj
stare pluginy nie są już obslugiwane jakby co
to ciekawe w jaki sposob mi zlicza? ;] jest napisane tylko ze niesa juz supportowane<niebedzie nowych wersji itp> wiec poleca sie uzywanie tego ich programu, ale działaja dalej
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2006, 04:22:02 pm wysłana przez Morchol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #55 dnia: Września 14, 2006, 04:46:43 pm »
Cytuj
moze poprostu masz niedokladnie potagowane empetrzyjki
nie sądzę
Czy winamp 2.xx też z last fm  wsółpracuje ? Czy trzeba mieć może najnowszego ?
Bo już kurde nie wiem co robić , mam ochote kompa roz......  :/  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #56 dnia: Września 14, 2006, 04:56:26 pm »
winamp 2.xx współpracuje, ale wszystko trzeba recznie chyba konfigurowac. ja osobiscie uzywam wersji 5.xx i nie mam z nim zadnych problemów.... podczas instalacji ich najnowszych pluginów wszystko sie samo automatycznie skonfigurowało
Kame Hame Ha

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #57 dnia: Września 14, 2006, 05:24:20 pm »
Cytuj
Cytuj
stare pluginy nie są już obslugiwane jakby co
to ciekawe w jaki sposob mi zlicza? ;] jest napisane tylko ze niesa juz supportowane<niebedzie nowych wersji itp> wiec poleca sie uzywanie tego ich programu, ale działaja dalej
Mi nie zliczał. Dlatego byłam zmuszona do zainstalowania nowych zabawek, inaczej bym się w to nie bawiła.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #58 dnia: Września 14, 2006, 10:15:04 pm »
mi tylko dzis cos sie rozstroił audioscribber i nie zaliczał przesłuchanych kawałków. musiałem wyłączyc winampa, to sie dowiedziałem, ze trzeba pobrac aktualizację audioscribbera... heh. ale tak to jest, aj winamp jest włączony niemal non stop :F
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #59 dnia: Września 16, 2006, 01:41:17 am »
DZIAŁA ! w końcu działa ! ale niestety musiałem się rozstać ze swoim starym wysłużonym 2.xx  ;(
 Jeszcze raz przypominam nick: Rusty_Soldier
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...