Autor Wątek: Dałniarska muzyka  (Przeczytany 9402 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dałniarska muzyka
« dnia: Lipca 26, 2005, 06:14:32 pm »
Kochacie Fasolki? Kochacie Kaję Paschalską i jej "Małą Chinkę"? No ba.... kto ich nie kocha.... właśnie dla takich ludzi jak wy powstał ten topic, abyście mogli w nim zamieszczać piosenki dla prawdziwych kadłubków, jak wyżej wymienione... wszystko możecie ze swojej kolekcji wysyłać na www.megaupload.com... żeby was ośmielić ja zacznę.

Tantowy przebój no.1

Miłego słuchania i wysyłania....
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2007, 11:59:19 am wysłana przez Musiol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 29, 2005, 04:58:22 pm »
No cóż koleś którego imienia nie pamiętam a który grał Pana Kleksa ma niezwykle zmysłowy głos i milo się go słucha ;]
Piosenke już słyszałem nie raz bo moja hip hopófka ma ją na płycie z takimi hitami jak fasolki czy też opening do He-Man'a
Kocham ten tekst "nie rycz mała nie rycz, twoje łzy lecą mi na koszulke z napisem King Bruce Lee Karate Mistrz" ;D
Piosenka fajna i dałniaraska ale jednak ja wole dąłniarskie nutki przy których można opskakać i pospiewać... ta była za wolna na to ale i tak jest elo.

Od siebie zapodaje piosenke bardzo szybką do poskakania i dałnowatą...
Opening do School Rumble -dałniarskie anime a więc i opening dałniarski. Każdy kto oglądał to anime poprostu chce mieć tę piosenke, więc jeśli oglądałeś to nie trzeba cię zachęcać do sciągnięcia tego mp3.
Nie ma jak cieszyć ryj i chodzić po domu rycząc "Guru gu mawaru, guru gu mawaru, guru gu mawaru, guru gu mawaru" Opening bardziej dałniarski moim zdaniem niż ten do Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu, choć bez obrazu to nie to samo ;]

School Rumble Opening: Horie Yui with UNSCANDAL - Scramble
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2005, 05:15:09 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2005, 04:45:09 am »
Cytuj
No cóż koleś którego imienia nie pamiętam a który grał Pana Kleksa ma niezwykle zmysłowy głos i milo się go słucha ;]
Piosenke już słyszałem nie raz bo moja hip hopófka ma ją na płycie z takimi hitami jak fasolki czy też opening do He-Man'a
Kocham ten tekst "nie rycz mała nie rycz, twoje łzy lecą mi na koszulke z napisem King Bruce Lee Karate Mistrz" ;D
Piosenka fajna i dałniaraska ale jednak ja wole dąłniarskie nutki przy których można opskakać i pospiewać... ta była za wolna na to ale i tak jest elo.
ehehehehe racja fronczewski ze swoim zespolem rzadzi :P

EDIT:::::::
http://www.megaupload.com/?d=31A9KMNV => zaplace 50 zl kazdemu, kto przesle mi smieszniejszy klip
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2005, 10:51:45 am wysłana przez Gipsi »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #3 dnia: Września 03, 2005, 10:53:28 pm »
Dzięki wielkie Zell bo widziałem ten klip już rok temu w wakacje ale miałem formata i się poszedł pieprzyć i nie umiałem już go zdobyć,,, jest poprostu zajebisty, tylko nie jestem pewien czy on specjalnie nie jest zrobiony na jaja bo przeciez jak oni robia taniec synchroniczny to to jest zbyt podejzane... jeszcze pozniej za drugim razem sie jeden zn ich zasmial... czyli tak jakby udawane... anyway udawane czy nie jest zajebiste i takich wiesniakow na codzien sie nie widzi... no chyba ze w trój mieśćie ;D

Cytuj
EDIT:::::::
http://www.megaupload.com/?d=31A9KMNV => zaplace 50 zl kazdemu, kto przesle mi smieszniejszy klip
wieeeeeleeee japonskich klipow popowych jest na podobnym poziomie ;/ znaczy sie oczywiscie budzet inny i wykonanie milion razy lepsze ale sa przyglupie jak to i tez maja niezle tance ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #4 dnia: Września 04, 2005, 02:08:40 am »
czy ja wiem... popatrz sie np na sceny gdzie ten lysy pedalek gra na klawiszach :P mysle ze jakby byl teledysk na jaja to by sie jeszcze bardziej wyglupiali, a te sceny byly nakrecone tak elo :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #5 dnia: Września 04, 2005, 10:57:59 am »
yay! Pościągałam sobie troche Canibal Corpse....a kto by pomyślał,że przedtem nie rozróżniałam piosenek Children of Bodom XD. W skróciej-jeden wielki ryk,z którego bez lyricsów człowiek nie jest w stanie wychwycić textu "piosenek"...jedyny plus,to to ,że tytuły mają fajne-np. Fucked with a knife",czy "Cum with blood" :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #6 dnia: Września 18, 2005, 08:11:28 pm »
Divan i Elfin - Powiedz, czy ty wiesz

Jeżeli ten utwór nie jest dałniarki, to ja już nie wiem co jest..... jak będzie mi się chciało, wyślę wam teledysk, bo on jest jeszcze bardziej dałniarski

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #7 dnia: Września 18, 2005, 08:41:59 pm »
damn...dawno nie słyszałam piosenki  [dobra...chwilowo to tak nazwijmy] tak zdałnionej...najlepiej niech ich na miejscu pozbawią strun głosowych,albo wytną jaja...może będą mieli lepsze głosy :/
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #8 dnia: Września 18, 2005, 11:20:40 pm »
ależmnie ta piosenka denerwuje... chujni* maxymalna.. drażni mnie jakoś.. mój mózg poprostu jakoś źle na niąoddzialowywuje.. po pierwszym przesłuchaniu wyżuciłęm czym prędzej.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 07, 2005, 01:15:53 am »
Cytuj
yay! Pościągałam sobie troche Canibal Corpse....a kto by pomyślał,że przedtem nie rozróżniałam piosenek Children of Bodom XD. W skróciej-jeden wielki ryk,z którego bez lyricsów człowiek nie jest w stanie wychwycić textu "piosenek"...jedyny plus,to to ,że tytuły mają fajne-np. Fucked with a knife",czy "Cum with blood" :F
His, znam gościa, który zna teksty Canibali na pamięć i potrafi je tak zaryczeć. Canibal ogólnie jedzie po uszach :). dla mnie szczytem dałna jest przerabianie Metalliki na techno. beznadziejnie to brzmi. nie zarzucę linkiem, bo kumpel to przyniósł na płycie. w razie czego poszukajcie pod hasłem "Dance with Metallica"

A co do Delfinów i Iwanów - kto przy zdrowych zmysłach słucha kogoś, kto ma tak kretyński pseudonim artystyczny ??? ;)
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 13, 2005, 08:14:32 pm »
Cytuj
His, znam gościa, który zna teksty Canibali na pamięć i potrafi je tak zaryczeć
ja tez znam jednego => http://video.google.com/videoplay?docid=-6...8890589721136&q <= :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 18, 2006, 05:17:55 pm »
przed chwilą słyszałam nową piosenkę Tatu-Gomenasai. Nie ma może takiego dałna jak divan i elfin czy kaja i jej chinka, ale totalnie spieprzyły sprawę. Piosenka jest nudna, tandetna, śpiewana po angielsku poza jednym, tytułowym słowem. Strasznie monotonna japonizowana na siłę.
Do tego teledysk jest "mangowy". Beznadziejna kreska, mechy z d*** i nic mi się nie podoba poza jedną sceną tej rudej.  

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 10, 2006, 10:33:27 pm »
hm... ostatnio przeglądając teledyski na onecia miałam (nie)przyjemnośc ujrzec teledysk wspaniałej grupy Mister Night (czy jak to sie tam pisze) o porywającym tytule "Hej Kochanie" nie powiem, tekst jest porywający, jak w większości Disco-Polowych kawałków, ale sam zespół... hehe, bez komentarza. dla mnie dno. a nawet dno i kilka metrów mułu :P

grrrrrrrrrrr

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 12, 2006, 05:25:28 pm »
Dziś widziałam na vive urywki z koncerto TH XD I sceny przed koncertem deBillek wyglądał jakby miał się popłakać [oczka mu się szkliły]. Poza tym:
-jego makijaż wygląda tragicznie. Szczególnie te oczy bolą...
-strasznie żywo i kobieco gestykuluje
-ten jego braciszek ma beznadziejnego kolczyka...wszytskie kolczyki w wargach są beznadziejne,ale przy jego dziecięcej buźce dodatkowo kiepsko to wygląda

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 10, 2006, 06:11:16 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 10, 2006, 06:18:09 pm »
Cytuj
http://video.google.com/videoplay?docid=-9...9927&q=molvania

dammit... hit lata 2006 sie szykuje
heh, znam to. stare. reprezentowało mołdawię na eurowizji w zeszłym roku. w tym roku ten sam gościu miał wystawić na eurowizji kawałek Anti-Pope :P ale kawałek jest naprawdę zdałniony :F - flaj ałej maj spejs roket :F
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 12, 2006, 08:29:11 pm »
Cytuj
http://video.google.com/videoplay?docid=-9...9927&q=molvania

dammit... hit lata 2006 sie szykuje
w chu* to jest marcin daniec w perolce ;]
Prawdziwy super star


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 27, 2006, 04:27:53 pm »
BEHOLD

Trzeba być kimś wyjątkowym, żeby słuchać tej piosenki... usłyszałem ją na 4fun ostatnio i od razu ściągnąłem, żeby wam tu pokazać.. pasuje do tematu jak żadna inna....

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 27, 2006, 07:01:23 pm »
Cytuj
BEHOLD

Trzeba być kimś wyjątkowym, żeby słuchać tej piosenki... usłyszałem ją na 4fun ostatnio i od razu ściągnąłem, żeby wam tu pokazać.. pasuje do tematu jak żadna inna....
lol, zwała, rotfl ;)

dobre, dobre ;)

jak masz więcej to zapodaj, z miłą chęcią sobie obsłucham;)
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 30, 2006, 06:46:18 pm »
Do "dałniarskiej" muzyki (jeśli to można muzyką w ogóle nazwac <_< ) to zaliczyłabym Wielkiego Pora! :shifty: IMO to jest nienormalne, bo po dwukrotnym przesłuchaniu "tego czegoś" człowiek ma jakieś omamy w głowie (szczególnie irytuje mnie jak w tym "utworze" podśpiewuje męski głos [grrr]). Znaleźć to można łatwo więc nieznającym nie podaję linka.