Autor Wątek: Star Ocen 1 & 2  (Przeczytany 6108 razy)

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Star Ocen 1 & 2
« dnia: Stycznia 07, 2004, 09:32:51 pm »
Star Ocen 1 już jest z pełnym tłumaczeniem Ang. wystarczy poszperać. ew moge komuś podesłac przez gg (12mb)
Puki co rozgryzam go ale juz ma u mnie ogromny minus. Aby pruszyć sie postacią nie wystarczy nacisnac samej strzałki ale pokazać jej gdzie ma isć. Beznadzieja chyba ze ktoś umie to zmienić jak tak to HELP.
Co do 2 to grał ktoś w te `rozbudowaną` gre?
Macie jakieś swoje dream teamy w nią?

To gra Enixa chyba wiec wczepiłen temat tutaj. Jesli się nie załapuje tutaj to wkasujcie.                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 09, 2004, 06:55:12 pm »
Gralem jedynie we dwooyke ...
Fajny jest ten dodatkowy labirynt :P jednak ostatni Boss jest latwy :P
Dream Team :
Claude
Noel
Rena
Ashton

Sposób :
wszystkim zalozyc Blod Armor , Noel Niech ma Millon Staff
na poczatku walki przerzucasz na Noela i kiedy ludkom naszym HP dojdzie do 6000 wrzucasz leczenie na wszystkich i masz max HP.
Blood Armor gwarantuje NIESMIERTELNOSC, kosztem ciaglego pobierania HP( Jesli nie masz HP okolo 8000 to raczej sie nie baw w Blood armor bo sie Noel zamacha czarujac .. :P
SO:TSS rulezz :P
chyba jedyny RPG na PSX\'a w ktoorym mozna miec 255 Lv :P
Do 100 LV mozna robic Walka :
zakladamy Dream Bracelet (to co podnosi  1 LV ale zwieksza dwokrotnie EXp potzebne do nastepnego LV) i uzywamy Forged Medals. teraz walczymy (dostajemy 1 LV) zdejmujemy Dream Bracelet i znoow walczymy(i znoow 1 LV do przodu) i tak az do 100 LV(szkoda ze tylko do 100 .. :(
nara ...                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 09, 2004, 07:34:10 pm »
Asthon jest chyba najlepsza postacią walcząca z gry. Co do końcowego labiryntu to sie namęczyłem z zagadkami w nim. Szczegółnie z któryms tam piętrze które trzeba było przejsc zaliczając wszyskie pokoje tylko raz. Chyba 3 dni tam siedziałem... ale przeszedłem. Co do końcowego bossa to jak sie wpadło z 255 lv do niego to się nawet przywitać nie (non toper comba Ashtona i Cloude) Może końcowy labiryntu sprawił mi jakies trudnosci ale zabierał duuuużo energi.

W sumie temat się nie roznosł za bardzo. Lipa                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2004, 06:17:38 pm »
Co do tej gierki to troszke o niej słyszałam i miałam ochote kiedyś kupić nawet sobie (ale jak się kasy nie ma to cienko).Za to miałam okazję oglądac anime na podstawie gry(kilka odcinków :D  ).Mam nawet sporą ilość skanów z mangi jak i obrazków :wink: .Bardzo mnie się spodobała.Gierke to widziałam tylko na demo(samą reklamę no ale cóż :cry: )                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 15, 2004, 09:45:58 pm »
W Star Ocean gram na SNESie.W wersje(1 i 2)zagram jak będę miał lepszego kompa,bo narazie mi nic nie pójdzie :( .
Gram od niedawna w nia ale za to bardzo przypadła mi do gustu.Ciekawy jest ten pomysł z talentami.

Mam pytanie czym się różni wersja na SNES\'a i na PSX\'a??                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 19, 2004, 06:54:06 pm »
moim zdanie najwieksza rooznica jest czesc :P
nie widzialem 1-szej czsci i nie wiem anime tesh nie widzialem jednak chyba sa jakies rooznice :P jedyna rooznica ktoora widze to platformy :P
SNES : star ocean
PSX : Star Ocean: The Second Story
mam pytanie :
na jakie sa powiazania 1 i 2 z anime ?                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 29, 2004, 04:29:09 pm »
Hej,czy mi się tylko wydaje czy jak Cius używa Spirit Blast to krzyczy Soul Reaver(coś w stylu Sooru Rejwa)?

Właśnie wczoraj przeszłem Star Ocean na SNES'a i stwierdzam,że gra potrafi być banalna.Na 60 levelu u Ratixa i ok.57 u reszty nie miałem jakichkolwiek problemów z pokonaniem Neo Revorse'a.Pokonałem go w minutę.Teraz zabieram się za grę od nowa tyle,że zdobędę inne postacie :P .

PS.Czy to ja mam stentegowany ROM czy Smithing prawie nigdy się nie udaje nawet na lv.10.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2004, 01:21:36 pm wysłana przez ARD »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 29, 2004, 06:11:41 pm »
Wyobraź sobie Solidus, że twój rom jest całkiem w porządku. Smithing ma to do siebie, że prawie nigdy (na lv. 10 też) się nie udaje. Tu przydaje się emulator..........zapisujesz, \"kujesz\"(bronie oczywiście :D ), a jak nie wyjdzie(a często nie wychodzi) włanczasz od nowa i prubujesz do skutku :wink:  A próbować warto.............                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Star Ocen 1 & 2
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 12, 2004, 12:02:16 am »
czy ktos ma moze jakas solucje do tej gry :!: ...niedlugo jak skoncze Suikodena 1 bede chcial sie zabrac do niej (dzieki za roma Solidus :wub: ... :lol:  :D  :P  ;)  :w00t: )...nie chcialbym pozniej nikomu zawracac glowy...prosze wiec o widomosc lub machnac linka...
z wszych wypowiedzi mozna wywnioskowac ze gra jest fajna...podobna sytuacje mialem z Tales of Phantasia i sie nie zawiodlem...teraz tez mam taka nadzieje :) :)