Autor Wątek: Dark Throne  (Przeczytany 2101 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dark Throne
« dnia: Października 01, 2004, 06:51:19 pm »
Dark Throne to w teorii MMORPG ale w praktyce bardziej Online Strategy :P. Nic nie trzeba sciagac bo gra sie na stronie !! Kieruje sie swoim krolestwem poprzez budowanie domkuf, atakowanie innych graczy, wydobywanie zlota itp. Gra jest jeszce w wersji beta i jest ma;lo rozbudowana. Ale bedzie znacznie bardziej (na stronie jest pokazane ile % jjakiego elementu gry wykonano). adres to www.darkthrone.com polecam wsyztskim !! AHA w gzre mozna jeszce zakladac sojusze :P

moze ktos greal i ma jakies opinie?
albi ktos chce sie czego dowiedziec o DT?
Jelsi tak to piszcie w tym temacie :grin:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dark Throne
« Odpowiedź #1 dnia: Października 01, 2004, 08:49:42 pm »
fajne przez max 2 dni, bo w kolko sie robi to samo i jeszcze gra na dodatek "nie wygląda wcale" :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dark Throne
« Odpowiedź #2 dnia: Października 01, 2004, 10:19:00 pm »
no co Ty :P gra wciaga jak spuszcanie wody w kiblu :Pniech zacznie grac duzo osob z 4um bo juz klkan Squarezone_PL jest !!  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Dark Throne
« Odpowiedź #3 dnia: Października 02, 2004, 03:56:09 pm »
Real time czy turowa?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dark Throne
« Odpowiedź #4 dnia: Października 03, 2004, 04:04:57 pm »
real time

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Dark Throne
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 11, 2006, 09:04:23 pm »
Przyznaję, że gra ta, choć przypomina OGame, wciągnęła mnie niesamowicie. Codziennie odwiedzam me królestwo i cieszę się z każdego przejawu wzrostu. Na samym początku dostałem propozycję od pewnego sojuszu (Jonty's Kingdom), a po paru miesiącach jestem "drugi po Bogu"... A wszystko dzięki dobrym pomysłom :) Jeżeli ktoś chce się przyłączyć (nawet zupełnie początkujący), wyślijcie mi wiadomość na nick CryingGuardian. Wciągnę was, z miłą chęcią, zarówno do świata gry, jak i gildii.
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya