Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 2944622 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23060 dnia: Kwietnia 13, 2007, 10:53:54 pm »
Cytuj
e młodzież (a szczególnie gimnazjalistów) powinno codziennie witać się w szkole pałowaniem prawdziwymi tonfami i gazem łzawiącym połączonym z niewielką dawką sarinu.
Sarinu? Ja proponuje siegnac po cyklon-B od razu...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23061 dnia: Kwietnia 14, 2007, 01:35:54 pm »
ejj ten typ sie juz nie pojawil? ehh szkoda

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23062 dnia: Kwietnia 14, 2007, 05:49:53 pm »
zna ktos linka do 2cd z Legend of Dragoon bo f4a cos nei chce działac a ja nie mam w co grac( pisac linka na pm bo to nie forum warezowe czy jakos tak ;])

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23063 dnia: Kwietnia 14, 2007, 07:30:57 pm »
Cytuj
Przecież to Apocalyptica.... konkretnie "Angelzoom & Apocalyptica - Turn the Sky"... faktycznie fajny kawałek.. nie ma bata, ściągam dyskografię apocalyptica'i, ten zespół jest zbyt zajebisty, żebym takowej nie miał...
Hehe,ale ze mnie inteligent inaczej,dowiedziałam się wcześniej niż mi napisałeś bo kliknełam na ekranik i mi się strona z youtube otworzyła,a tam było napisane XD.
Cytuj
Yuz, zobacz co ci na GG napisałem..
Widziałam^^.
Cytat: Sergiej
Zgaduje, ze to byla oferta dzikiego cyberseksu, ale nie mam pewnosci ;]
=.=
Cytat: GLenn
zna ktos linka do 2cd z Legend of Dragoon bo f4a cos nei chce działac a ja nie mam w co grac( pisac linka na pm bo to nie forum warezowe czy jakos tak ;])
No prosze,aż tak się nudzisz ;P,linka nie znam,ale jakby ktoś kiedyś chciał to mogę przegrać,bo mam wszystkie płytki na ps'a.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23064 dnia: Kwietnia 14, 2007, 08:27:04 pm »
Cytuj
=.=
powiedzialem cos nie tak?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23065 dnia: Kwietnia 14, 2007, 08:29:05 pm »
Nie Sergiej.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23066 dnia: Kwietnia 14, 2007, 09:40:37 pm »
To dobrze. Juz sie balem.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23067 dnia: Kwietnia 15, 2007, 06:17:20 pm »
ale powiało chłodem (pisanie trzy wyrazowych postów jest w gruncie rzeczy głupie heh)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23068 dnia: Kwietnia 15, 2007, 06:41:22 pm »
ale powiało chłodem (pisanie trzy wyrazowych postów jest w gruncie rzeczy głupie heh)
Może jakby Szefu wrócił to rozmiary postów zaczęłyby wzrastać ;] Poczytałoby się trochę o polityce i innych sprawach...Gdzież on się podziewa tak długo, czyżby zapomniał już o swoich milusińskich xD

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23069 dnia: Kwietnia 15, 2007, 06:45:24 pm »
Co chcesz Magu ;P w końcu to OT.Ale Yume masz rację...coś tych stałych serów nam ostatnio ubywa....znaczy się nie pokazują zbyt często....heh.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23070 dnia: Kwietnia 15, 2007, 06:47:33 pm »
Ale Yume masz rację...coś tych stałych serów nam ostatnio ubywa....znaczy się nie pokazują zbyt często....heh.
Cza szukać nowej krwii ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23071 dnia: Kwietnia 15, 2007, 06:52:14 pm »
No, myślę że baschXII by nam mógł dużo o polityce powiedzieć...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23072 dnia: Kwietnia 15, 2007, 06:58:36 pm »
No jasne, o takiej typowo "bashowej"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23073 dnia: Kwietnia 15, 2007, 08:55:20 pm »
a co tu za dużo pisać o polityce :F kogo z nas obchodzą genialne propozycje pana ministra (Dość)Gier_Tych'a na temat wprowadzenia religii już dzieciom w wieku przedszkolnym. a co. edukację religijną można zaczynać już z dziecmi, które akurat mają ochotę słuchać o męce i tak dalej. nic to, ze w tym wieku dzieciaki powinny się bawić lalkami. nic to, ze jedyne na co mają ochote, to biegać, ganiac się, walić padem do peesdwa. przecież każdy trzylatek marzy o tym, by przyszedł kateheta/katehetka i nawijał mu o Bogu, cierpieniu, umartwianiu się i tak dalej... ostatnio byłem w kosciele... zdarza mi się. no i akurat chrzest był. widać pan GierTych(Dość) nie chodzi co kościoła. Na przyrzeczeniu rodzice i chrzestni składają przysięgę, ze to oni wychowają swe dzieci w wierze. więc póki dzieci są młode należy im to pozostwić (rodzicom) a nie skazywać dzieci na humory i inne pomylenia ze strony potencjalnych katehetów w przedszkolu. innym problemem, ze moze nawet nie miałbym ic przeciwko gdyby ktoś mi przedstawił sensowne argumenty. niestety na wszystkie za mam jedną solidną kontrę - do szkół/liceów/gimnazjów są wysyłani ludzie, którzy się na tym kompletnie NIE znają. księża mają w dupie, bo wynagrodzenia nauczycielskie są smieszne (sad but true) w porównaniu z tym, co taki ksiundz na sakramencikach zarabia... a tu komunia, a tu chrzest, a tu ślub... wiec po kiego im sięmeczyć. dlatego wysyła się do szkół ludzi, którzy mozliwe, ze mają jakieś tam pojęcie, ale jedyne czego nauczają to klepanie różańca i jak to należy się umartwiac, i że wsystko co nie podoba się księdzu to zło i dzieło szatana... to nie jest nauczanie religii, to jest taka lekcja języka polskiego, tylko zamiast wierszyków na pamięć klepie się paciórki na pamięć. w miedzyczasie są lekcje nienawiści do wszystkiego co niekatolickie... to są lekcje religii....

no i macie coś z obecnej polityki. myślę, ze akurat kogoś to obeszło... heheheh




///i tyle jest gadania z wami o polityce ;/ niestety. wiec nie dziwcie sie, ze niektórzy nie piszą długich postów, bo po co. i tak nikt tego nie czyta ;f
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 09:09:09 pm wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23074 dnia: Kwietnia 15, 2007, 09:20:47 pm »
A gdzie Ty tam masz jakas polityke? Ja tam widze tylko najazdy na Giertycha i opowiadanie o tym, jakto zle jest na lekcjach religii w szkolach. A powiedz mi Smogu. Kiedy ostatnio na takeij byles?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23075 dnia: Kwietnia 15, 2007, 09:21:25 pm »
Cytuj
i tyle jest gadania z wami o polityce ;/ niestety. wiec nie dziwcie sie, ze niektórzy nie piszą długich postów, bo po co. i tak nikt tego nie czyta ;f
nie oczekuj ze ktoś na długiego posta odpowie równie długim poste w czasie 14 minut heh .... no poza tym to nie będę nic pisał, bo pisanie "zgadzam się z tobą" czy coś wtym stylu jest głupie ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2007, 10:35:25 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23076 dnia: Kwietnia 15, 2007, 09:26:24 pm »
Cytuj
kogo z nas obchodzą genialne propozycje pana ministra (Dość)Gier_Tych'a na temat wprowadzenia religii już dzieciom w wieku przedszkolnym. a co. edukację religijną można zaczynać już z dziecmi, które akurat mają ochotę słuchać o męce i tak dalej. nic to, ze w tym wieku dzieciaki powinny się bawić lalkami. nic to, ze jedyne na co mają ochote, to biegać, ganiac się, walić padem do peesdwa. przecież każdy trzylatek marzy o tym, by przyszedł kateheta/katehetka i nawijał mu o Bogu, cierpieniu, umartwianiu się i tak dalej...
Z tym że dzieciaki w tym wieku nawet nie wiedzą zbytnio o czym mówi do nich ksiądz, nie potrafią jeszcze dobrze się wysławiać a już podaje im się skomplikowane treści z encykliki. Uczy się je modlitwy których słów znaczenia nie znają, a modlitwa właśnie tak jak mówiłeś polega na osobistej szczerej rozmowie z Bogiem a nie wyklepaniu jakiejś formułki. Po prostu wszyscy wychodzą z założenia że jak ktoś nie ma jeszcze własnego światopoglądu to można mu podrzucić wszystko bo sam jest za głupi by myśleć samodzielnie i wszystko "łyknie". Wiarę powinno się odnajdować w sobie samemu a nie przez to że ktoś inny ci tak mówi a ty myślisz po prostu że on ma racje.
Cytuj
w miedzyczasie są lekcje nienawiści do wszystkiego co niekatolickie...
Tu nie za bardzo rozumiem, przecież nauczyciele nie wpajają "lekcji nienawiści" tylko widzi się czasem to co się dzieje po za lekcją i po za szkołą ;f
Cytuj
///i tyle jest gadania z wami o polityce ;/ niestety. wiec nie dziwcie sie, ze niektórzy nie piszą długich postów, bo po co. i tak nikt tego nie czyta ;f
Ja tam czytam "prawie" zawsze tyle że nie zawsze umiem coś odpowiedzieć ;f

Ale poważny post z tego wyszedł, prawie jak do KF ;f
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 09:28:45 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23077 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:49:00 pm »
A gdzie Ty tam masz jakas polityke? Ja tam widze tylko najazdy na Giertycha i opowiadanie o tym, jakto zle jest na lekcjach religii w szkolach. A powiedz mi Smogu. Kiedy ostatnio na takeij byles?
Giertych jest osoba publiczną. politykiem jakby nie patrzył. w dodatku ministrem oświaty. no i o ile mnie wzrok nie myli to hm... poruszyłem kwestię jego genialnego pomysłu wprowadzenia religii w przedszkolach.

co do moich lekcji religii... nietak dawno w sumie. trzy lata temu w czwartej klasie liceum. a nawet jesli. słucham opowieści swieżo co upieczonych studentów z akademika, którzy jeszcze niecały rok temu mieli przyjemność uczęszczać na takowe. wiec jesli to miała być próba zarzucenia mi niewiedzy - rozczaruję cię - wiem na ten temat więcej niż tego się ode mnie wymaga

Cytuj
Tu nie za bardzo rozumiem, przecież nauczyciele nie wpajają "lekcji nienawiści" tylko widzi się czasem to co się dzieje po za lekcją i po za szkołą ;f
hm... moje lekcje religii, choćby z 4 klasy liceum - Nirvana to zło, nie słuchajcie Nirvany. DnD to zło! Nie grajcie w DnD! Nie oglądajcie japońskich kreskówek, bo są dziełem szatana! a już nie daj Boże katecheta by zobaczył w mych rękach Love Hinę :F a nawet jesli nie moje osobiste doswiadczenie - u siorki katehetka ją od satanistek wyzwała. u koleżanki - kateheta wyrzucił ją z klasy rok temu za naszywke (!!) KoRna i rodziców wzywał. a nie uwierzę, ze od kiedy mamy moherową koalicję, ustawy w stylu "uczynić Jezusa królem Polski" i coraz częstsze próby uczynienia z Polski krajem wyznaniowym, to sytuacja na lekcjach religii sie zmieniła. może w innym kraju, ale nie u nas
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23078 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:52:27 pm »
Cytuj
ustawy w stylu "uczynić Jezusa królem Polski"
i patronka Matka boska trybunalska, od trybunału, ble

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23079 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:57:47 pm »
a co tu za dużo pisać o polityce :F kogo z nas obchodzą genialne propozycje pana ministra (Dość)Gier_Tych'a na temat wprowadzenia religii już dzieciom w wieku przedszkolnym. a co. edukację religijną można zaczynać już z dziecmi, które akurat mają ochotę słuchać o męce i tak dalej. nic to, ze w tym wieku dzieciaki powinny się bawić lalkami. nic to, ze jedyne na co mają ochote, to biegać, ganiac się, walić padem do peesdwa. przecież każdy trzylatek marzy o tym, by przyszedł kateheta/katehetka i nawijał mu o Bogu, cierpieniu, umartwianiu się i tak dalej... ostatnio byłem w kosciele... zdarza mi się. no i akurat chrzest był. widać pan GierTych(Dość) nie chodzi co kościoła. Na przyrzeczeniu rodzice i chrzestni składają przysięgę, ze to oni wychowają swe dzieci w wierze. więc póki dzieci są młode należy im to pozostwić (rodzicom) a nie skazywać dzieci na humory i inne pomylenia ze strony potencjalnych katehetów w przedszkolu. innym problemem, ze moze nawet nie miałbym ic przeciwko gdyby ktoś mi przedstawił sensowne argumenty. niestety na wszystkie za mam jedną solidną kontrę - do szkół/liceów/gimnazjów są wysyłani ludzie, którzy się na tym kompletnie NIE znają. księża mają w dupie, bo wynagrodzenia nauczycielskie są smieszne (sad but true) w porównaniu z tym, co taki ksiundz na sakramencikach zarabia... a tu komunia, a tu chrzest, a tu ślub... wiec po kiego im sięmeczyć. dlatego wysyła się do szkół ludzi, którzy mozliwe, ze mają jakieś tam pojęcie, ale jedyne czego nauczają to klepanie różańca i jak to należy się umartwiac, i że wsystko co nie podoba się księdzu to zło i dzieło szatana... to nie jest nauczanie religii, to jest taka lekcja języka polskiego, tylko zamiast wierszyków na pamięć klepie się paciórki na pamięć. w miedzyczasie są lekcje nienawiści do wszystkiego co niekatolickie... to są lekcje religii....
racja
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...