Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 2944632 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22900 dnia: Kwietnia 06, 2007, 09:56:17 pm »
nie no panowie - nie śmiejmy się z polityki. prawda jest taka ze każdy polityk kłamie, a w całej polityce chodzi tylko o to żeby kłamać tak żeby cię nie złapali. a dobro obywateli? jakie dobro? heh.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22901 dnia: Kwietnia 06, 2007, 09:57:22 pm »
Nie "jakie dobro?" tylko "czyje dobro?" ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22902 dnia: Kwietnia 06, 2007, 10:18:38 pm »
Cytuj
Nie "jakie dobro?" tylko "czyje dobro?" ;/

nie czepiaj się. dobrze napisałem - chciałem podkreślić słowo "dobro", a nie odnieść się do słowa "obywatele"
(tak - jestem dziecinny i nie umiem przegrywać;])
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22903 dnia: Kwietnia 06, 2007, 10:43:14 pm »
Kazdy jest dziecinny. Nie wierzysz? Spojrz na ryj Tanta ;] i na posty Glenna ;p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22904 dnia: Kwietnia 06, 2007, 11:03:35 pm »
Kazdy jest dziecinny. Nie wierzysz? Spojrz na ryj Tanta ;] i na posty Glenna ;p
Na serża juz nie patrz oczu szkoda ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22905 dnia: Kwietnia 07, 2007, 01:47:42 am »
Wasze posty przypomniały mi że ostatnio niewiele zdjęć nowych sie pojawiło.
Btw. Ide spać bo dzisiaj mnie praca dobiła ;\
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22906 dnia: Kwietnia 07, 2007, 12:26:39 pm »
Ja polazłem spać ok 2 ;/ zmęczony byłem w cholerę ;/

Dobra miśki, lecę przetestować F1 i NBA 07, baj ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22907 dnia: Kwietnia 07, 2007, 12:46:25 pm »
Ten F1 jest spoko, ale otoczenie wyglada jak kupa ;/

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22908 dnia: Kwietnia 07, 2007, 04:28:39 pm »
Czy to, że siedzę i oglądam w galerii baki w dziale cosplay świadczy że jestem jebnięty i zboczony??

PS. Musiol czy ty się przestaniesz się tak przechwalać? 

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22909 dnia: Kwietnia 07, 2007, 04:38:33 pm »
Jak mniemam Ty po zakupienia next-gena z jedyna fajna gra jaka sie na niego narazie ukazala (musialem :P) napisalbys cos w stylu "ojaaaaa! Jejku jejuuuu! Ale to PS3 zdupy wziete, oja ;/ i co ja teraz biedna kuropatwa poczne, z takimi beznadziejnymi sprzetem i syfnym MotorStormem, no ;/". Geez. Nawet ja jakbym mial PS3 to bym sie nim podniecal ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22910 dnia: Kwietnia 07, 2007, 04:46:07 pm »
Jak mniemam Ty po zakupienia next-gena z jedyna fajna gra jaka sie na niego narazie ukazala (musialem :P) napisalbys cos w stylu "ojaaaaa! Jejku jejuuuu! Ale to PS3 zdupy wziete, oja ;/ i co ja teraz biedna kuropatwa poczne, z takimi beznadziejnymi sprzetem i syfnym MotorStormem, no ;/". Geez. Nawet ja jakbym mial PS3 to bym sie nim podniecal ;]
ahahahhaha XD :* zamiotłeś mną xD ;]
BTW. Resistance jest jeszcze fajny ;)

Sephiroth - A ja się nie podniecam, tylko informuję, a skoro to chwalenie się, trudno. A i przestań na gg podawać się za dziewczynę, chyba, że masz problem z jaźnią ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22911 dnia: Kwietnia 07, 2007, 05:32:28 pm »
Wlasnie. Za dziewczyne nie podaje sie na GG, tylko na czatach ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22912 dnia: Kwietnia 07, 2007, 05:38:38 pm »
a ja się podaje nawet na uczelni ::)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22913 dnia: Kwietnia 07, 2007, 05:42:58 pm »
a ja się podaje nawet na uczelni ::)
bo Ty jesteś inna ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22914 dnia: Kwietnia 07, 2007, 11:35:29 pm »
a ja się podaje nawet na uczelni ::)
bo Ty jesteś inna ;)
może inny ;]

A ty Seph mniej wyje*ane i zchilluj troche, każdy jakby miał PS3 to by się jarał czy jak kto woli "przechwalał", a wyobraź sobie jakby to właśnie Tant miał PS3, to w połączeniu z jego blogowymi postami w TO byłaby dopiero masakra jeśli chodzi o przechwalanie się. Tant opisywałby to dużo bardziej szczegółowo.
Po prostu zchilluj.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2007, 11:41:36 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22915 dnia: Kwietnia 08, 2007, 12:20:39 am »
Wah mogę teraz śmiało stwierdzić,że czytanie po nocach TO jest niezdrowe XD,tym bardziej ostatnich dwóch stron.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22916 dnia: Kwietnia 08, 2007, 12:39:55 am »
Znaczy, gdybym był na miejscu Musiolik to też bym się woził. W sumie o to właśnie chodzi w tym interesie. Po co niby kupować konsolę od razu po premierze, kiedy nie ma jeszcze żadnych dobrych gier na nią, nie ma modchipów i całość jest koszmarnie droga? Przede wszystkim po to, żeby się napinać, że się ma konsolę, a inni nie mają hehehe...

Ja jeszcze długo nie kupię Next Gena.. jeszcze mam sporo do wyciśnięcia z PS2 i DS'a...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22917 dnia: Kwietnia 08, 2007, 01:38:18 am »
W sumie nie trzaba kupować konsoli by szpanować, można zrobić fejkową fotę albo zaopatrzyć się w jakąś atrapę ;f

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22918 dnia: Kwietnia 08, 2007, 09:52:16 am »
I grac na niej w wycietego z tektury MotorStorma ;]
Cytuj
kiedy nie ma jeszcze żadnych dobrych gier na nią, nie ma modchipów i całość jest koszmarnie droga?
Co do braku dobrych gier - zodze sie, bo na dzien dzisiejszy jest w sumie tylko MS i VF5, ale o mochipach to za przeproszeniem pieprzysz. Na jaki wał Ci modchip w PS3? Raz, ze czyste plytkli Blu-Ray beda mialy cene na tyle duza, ze i tak kupienie ich bedzie nieoplacalne ni wała. Ale kupic czystych plytek i tak nie kupisz, bo nie bedziesz mial nagrywarki ani nikt przy zdrowych zmyslach jesli nie mieska w Hong-Kongu nie bedzie sciagal powiedzmy 10GB gry, bo nie oszukujym sie - developerzy majac do dyspozycji pojemnosc Blu-Raya sraja na kompresje. Wiec pozostaje kupowanie gier na bazarze - zajebisty interes. Piraty po kilkadziesiat zlotych - to juz wolalbym sobie kupic cos w platynie i miec satysfakce oraz pewnosc, ze nie zj*bie mi sie laser. A mozesz byc pewny Tant, ze laser do PS3 bedzie kosmicznie drogi. Druga sprawa jest taka, ze nawet jesli nie bedziesz korzystal z plytek, tylko ze slotow na kraty pamieci do piracenia to i tak wal, bo nie ma kart na tyle duzych by pomiescic gry. Zawsze mozna jeszcze korzystac z wlasnego dysku, ale znowu - kto normalny bedzie sciagal kilkunasto-gigowe tytuly? Poza tym - utrata gwarancji, a tego wymaga modchip (bo o modchipach tu mowimy, nie o hackowaniu software'u umozliwiajacym odpalanie piratow, choc z grubsza wyszloby na jedno) przy sprzecie, o ktorym jeszcze nie wiadomo czy jest bezawaryjny, awaryjny, czy zajebiscie awaryjny to masochizm. Watpie by piractwo na PS3 kiedykolwiek rozpowszechnilo sie choc w 50% tak bardzo jak w przypadku PS2.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22919 dnia: Kwietnia 08, 2007, 01:53:27 pm »
Siergiej, trochę więcej optymizmu wobec przyszłości. Technologia idzie w górę, BluRay to nowy nośnik, na razie jest drogi, potem stanieje. Oczywiście, pewnie długo poczekamy zanim jego cena będzie porównywalna powiedzmy z DualLayer'em, ale nie zmienia to faktu, że jego cena spadać będzie w dół, to nieuniknione. Nagrywarki BluRay już wchodzą, widziałem jakieś 3 tygodnie temu taką jedną w MediaMarkt (za 2500 PLN). Na początku nośnika DVD sprawa się miała tak samo, wszystko zacznie tanieć. Przy dzisiejszych łączach internetowych, ściągnięcie pliku o rozmiarze 10GB jest problemem... ale wyłącznie dla mnie, bo mam dyski sformatowane tak, że 4GB to max. Większe pliki się ściągało przecież, DarkButz np. by taką gierkę w kilka dni zassał pewnie. No i na koniec, to, że ModChipy się pojawią dla PS3 jest oczywiste, stanie się to prędzej czy później. Jesteśmy świeżo po premierze, więc póki co nie ma nawet co o nich wspominać. Ale zobaczymy jak się sprawa będzie miała za 2 lata.

A i wesołego jajka ludzie..
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2007, 01:54:01 pm wysłana przez Tantalus »