Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 27335 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #220 dnia: Marca 09, 2007, 05:00:52 pm »
DC - najbardziej lipny w tej rundzie moim zdaniem. taki nijaki i w góle be...
Tant - całkie fajny i nawet pasuje do Yuz moim zdaniem. nie jakiś tam mega super ale ujdzie
Yuz - miałem to już kiedyś w kolorze ;]

Cytuj
Raito?
ano.... am i so easy to figure out?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #221 dnia: Marca 09, 2007, 06:51:41 pm »
W_W - zdecydowanie najlepszy w tej rundzie (i choć raz nie musiałem na ciebie do ostatniej chwili czekać)
Yuz - takie coś nosił Gee. Nawet ciekawie wygląda w Mono.
Tant - do yuz pasuje, ale trochę to za mało
Smog - najsłabszy w całej rundzi. taki ... nijaki (chyba tym razem odpadniesz
I'm in Space!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #222 dnia: Marca 10, 2007, 10:28:48 am »
W_W - Ma w sobie coś, co przykuwa moją uwagę.
Dark _Cloud - Całkiem nie zły
Tant - Jak dla mnie ani zły ani dobry. Pasuje mi do Yuz.
Yuz - Hm po dłuższym przyjrzeniu zaczyna mi się całkiem podobać.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #223 dnia: Marca 10, 2007, 09:21:27 pm »
W_W - na pierwszy rzut oka koleś mni przypomina Pana z Islanda O_o ,nawet fajnie wygląda.
Smogu - nie wiem,ale jakiś nie fajny ten av.najgorzej wyszedł w całej serii.
Tant - O.O nie moge się na niego napatrzeć,podoba mi się bardzo,cos w moim stylu^^.
Cytat: W_W
Yuz - miałem to już kiedyś w kolorze ;]
Wiem,dlatego ci go dałam^^.Swoją droga bardzo mi się ten av podobał^^.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #224 dnia: Marca 11, 2007, 09:25:46 pm »
White_Wizard dla Dark_Cloud  =  O, żesz ty sznycel. Wiesz kiedy trzeba się postarać i nie speprzyć sprawy. Całyczas trzymałeś siętak jakby na włosku zwlekająca z avami a teraz to wymiotłeś. Chłopcze ten av to twoja przepustka do finału, nie spieprz tego i wiem że ci się uda. ;]

Dark_Cloud dla Tantalus  =  Wiesz naprawdę nie wiem jak ci się udało tak daleko dojść, hmm przychodzi mi na myśl porównanie do gówna, które utrzymuje się długo na powierzchni i nie chce utonąć, no ale w końcu Smogu nabrałeś wody. ;] No i trudno, mówi się cóż. ;]

Tantalus dla Yuzuriha  = genialnie pasuje do Yuz, chyba nie odpadniesz, chyba...

Yuzuriha dla White_Wizard  =  Dobry jest whuj, nielepszy niż ten od W_w ale dobry. No i dobrze wygląda w bezkolorze. Jakiś miesiąc temu kupiłem nawet pierwszy tomik tego komyksu i chyba nie obędzie się bez kupna drugiego. ;]

Yuz - takie coś nosił Gee. Nawet ciekawie wygląda w Mono.
Btw. A kto to jest Gee ?! ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #225 dnia: Marca 11, 2007, 09:32:41 pm »
Cytuj
  Wiesz naprawdę nie wiem jak ci się udało tak daleko dojść, hmm przychodzi mi na myśl porównanie do gówna, które utrzymuje się długo na powierzchni i nie chce utonąć, no ale w końcu Smogu nabrałeś wody. ;]
<jebut> Hola Hola.... czy Ty sie czasem nie zapominasz? Rozumie, że może być szpetny, ale do cholery, czasem warto ugryźć się w język .... chyba, że to z powodu wojska ;/ (nie odpowiadaj na tego posta ...)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #226 dnia: Marca 11, 2007, 09:33:48 pm »
Dark_Cloud dla Tantalus  =  Wiesz naprawdę nie wiem jak ci się udało tak daleko dojść, hmm przychodzi mi na myśl porównanie do gówna, które utrzymuje się długo na powierzchni i nie chce utonąć, no ale w końcu Smogu nabrałeś wody. ;] No i trudno, mówi się cóż. ;]
Um...rozumiem, że jesteś tu już trochę i różne bywają tutaj żarty, ale to już było poprostu szczytem chamstwa IMO...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #227 dnia: Marca 16, 2007, 10:22:48 pm »
Normalnie, to bym jutro rano wstał, zerknąłbym na skrzynkę, podliczył głosy i powiedział kto odpade. Ale Normalnie nie będzie. Akurat jutro tak sprytnie mam ustawione wykłady, ze muszę wstać o 5:00, umyć się, ubrać, zjeść, po czym sru do Katowic na prawie cały dzień. Tak więc na ogłoszenie będziecie musieli czekać od 19-20:00. Macie więc dodatkowy czas na nadsyłania do mnie głosów. Mam nadzieję, że przyśle jeszcze kilku śpiochów, gdyż odtrzymałem głosy od paru osób, które niespecjalnie się spieszyły z wysyłaniem w kilku wcześniejszych rundach.
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #228 dnia: Marca 17, 2007, 06:24:45 pm »
White_Wizard dla Dark_Cloud  =  O, żesz ty sznycel. Wiesz kiedy trzeba się postarać i nie speprzyć sprawy. Całyczas trzymałeś siętak jakby na włosku zwlekająca z avami a teraz to wymiotłeś. Chłopcze ten av to twoja przepustka do finału, nie spieprz tego i wiem że ci się uda. ;]

Dark_Cloud dla Tantalus  =  Wiesz naprawdę nie wiem jak ci się udało tak daleko dojść, hmm przychodzi mi na myśl porównanie do gówna, które utrzymuje się długo na powierzchni i nie chce utonąć, no ale w końcu Smogu nabrałeś wody. ;] No i trudno, mówi się cóż. ;]

Tantalus dla Yuzuriha  = genialnie pasuje do Yuz, chyba nie odpadniesz, chyba...

Yuzuriha dla White_Wizard  =  Dobry jest whuj, nielepszy niż ten od W_w ale dobry. No i dobrze wygląda w bezkolorze. Jakiś miesiąc temu kupiłem nawet pierwszy tomik tego komyksu i chyba nie obędzie się bez kupna drugiego. ;]

Yuz - takie coś nosił Gee. Nawet ciekawie wygląda w Mono.
Btw. A kto to jest Gee ?! ;]
Cytuj
  Wiesz naprawdę nie wiem jak ci się udało tak daleko dojść, hmm przychodzi mi na myśl porównanie do gówna, które utrzymuje się długo na powierzchni i nie chce utonąć, no ale w końcu Smogu nabrałeś wody. ;]
<jebut> Hola Hola.... czy Ty sie czasem nie zapominasz? Rozumie, że może być szpetny, ale do cholery, czasem warto ugryźć się w język .... chyba, że to z powodu wojska ;/ (nie odpowiadaj na tego posta ...)
Dark_Cloud dla Tantalus  =  Wiesz naprawdę nie wiem jak ci się udało tak daleko dojść, hmm przychodzi mi na myśl porównanie do gówna, które utrzymuje się długo na powierzchni i nie chce utonąć, no ale w końcu Smogu nabrałeś wody. ;] No i trudno, mówi się cóż. ;]
Um...rozumiem, że jesteś tu już trochę i różne bywają tutaj żarty, ale to już było poprostu szczytem chamstwa IMO...

..... whatever
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 01, 2007, 01:55:02 am »
Najładniejszy WW. Najgorszy Yuz.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 01, 2007, 09:06:32 pm »
ale żeście skopali sprawę, tyle wam powiem. niby ostatnia runda to liczyłem że będą jakieś mega wypaśne avy, a tu lipa. Postać, którą Tant dał mi jest genialna, szkoda tylko żę wykonanie ava już niestety mniej. ten kuja od Yuz też jakiś taki nijaki, a poza tym z tego co pamiętał Tant mał już to ujęcie.... no ale nic to. niech zwycięży najlepszy ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 01, 2007, 09:29:16 pm »
Ja też powiem, że jakoś średnio się spisaliście z tym Freestylem (czyżby 2 tygodnie to za mało?). Jednak nie będe sympatyzować, nie w Finalem, to prowadzącemu nie odpowiada. Tak czy siak mam nadzieję, że dostanę głosy chociarz od 10 osób.
I'm in Space!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 02, 2007, 11:36:20 am »
Jak na mój gust wszystkie trzy są bardzo ładne chociaż najbardziej podoba mi się avatar autorstwa W_W.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 02, 2007, 12:22:50 pm »
Wah też mi się podoba av od Maga...a ja chyba skopałam sprawę,bo nic nie mogłam znaleźć,coś czuję,że pewnie teraz odpadnę :P.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:30:52 pm »
Yuz - Tym razem nikt nie odpada, bo to już finał hehe... Początkowo planowałem zrobić gifa, ale jednak się przeliczyłem odrobinę i stanęło na tym co jest. Zresztą, sam się dziwię, że udało mi się zajść tak daleko, biorąc pod uwagę fakt, że pracuję nad avami w programie tak prymitywnym jak IrfanView. Z tych, które są mi też najbardziej podoba się avatar łyzarda, chociaż stwierdzam, że ja przy swoim zrobiłem odrobinę więcej niż wycięcie kwadratu hehe...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:06:21 pm »
Tant też się bawię tym programem bo photoshopa nie dało rady załatwic XD.Swoją droga też twojego ava robiłam w IrfanView.
Jak nikt nie odpada,to wtedy jak to zostanie rozwiązane?Zostanie wyłoniony zwycięzca tak?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 08, 2007, 12:21:44 pm »
Yuz- finał jak finał. Głosujecie na najlepszego, wysyłacie mi na priva głosy (całą trójkę ustawioną z góry na dół), ja włączam w Wielkanoc kompa, robię ostatnie przeliczenie i wszyscy krzyczymy ALLELUJA na cześć zwycięscy. Nikt nie odpada. (chyba że ktoś mnie wkur....)

ehh... miałem sen, że dostałem kilkadziesiąt głosów, a to był tylko sen. Ludzie, proszę, zróbcie mi prezent Wielkanocny i zacznijcie głosować... proszę

Jak narazie dostałem głosy od 5 osób (razem ze mną). Wiem że Wielkanoc, święta, rodzinka, ale ludzie, taki problem włączyć komputer, otworzyć forum i wysłać do mnie priva. Ile to zajmuje?. 5 min, a nawet mniej. Mam nadzieję, że kilku jeszcze się przebudzi do wieczora, kiedy to chcę ogłosić ostateczny wynik, a trochę głupio wyłonić zwycięzce dzięki 5 głosującym.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2007, 01:16:08 am wysłana przez White_wizard »
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #237 dnia: Kwietnia 09, 2007, 01:34:28 am »
Nie, żebym miał się wyłamywać z tłumu, ale chciałbym pogratulować Reaverowi, że zainicjował i poprowadził do końca ten projekt, pomimo chronicznego braku zainteresowania i regularnego wysyłania avatarów na ostatnią chwilę (nie wspominając o robieniu ich na ostatnią chwilę). Chociaż same prace były różne, to prowadzący zasłużył na brawa za konsekwencje, wytrwałość i solidność.

No i gratulacje dla W_w. W sumie nie spodziewałem się, że zajdę tak wysoko, byłem pewien, że odpadnę gdzieś w środku. A tu proszę, drugie miejsce. Następnym razem wygram, for sure...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 09, 2007, 02:03:26 am »
Cytuj
Następnym razem wygram, for sure...
jakby to powiedział Siergiej - "jak chuj" ;]

nie no, a teraz tak na poważnie to faktycznie Reaverowi należą się spore oklaski i wyrazy szacunku, głównie za cierpliwość, bo nie wszyscy wytrzymaliby nerwowo olewactwo niektórych uczestników. np moje heh..... sobie nie będę gratulował, bo to nie moja wina że wygrałem tylko wasza. gdybyscie się wzięli cholera i przysyłali porządne avy to nie byłoby teraz problemu heh ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #239 dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:08:24 pm »
Dobra,dobra Magu nie bądź taki skromny ;P.Ja tam się cieszę chociaż z tego trzeciego miejsca^^ to i tak cud,że doszłam tak daleko jak z jakieś dwa razy byłam blisko wylotu hehe.No i brawa dla Reavera,że tyle z nami wytrzymał i był cierpliwy^^.