Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 88033 razy)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Filmy
« Odpowiedź #660 dnia: Maja 18, 2012, 06:48:27 pm »
ujdzie, bardzo ciekawa koncepcja świata w którym walutą jest czas życia, ale czegoś mi tam jednak brakowało, taki nie dosyt się czuje po obejrzeniu

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Filmy
« Odpowiedź #661 dnia: Lipca 02, 2012, 09:00:38 pm »
http://www.filmweb.pl/film/Repo!+The+Genetic+Opera-2008-442627

Daję 8, choć bardzo chciałbym dać 9/10. Zajebiste kreacje i klimat. Film ogólnie wbił mnie w ziemię. Ocena byłaby o oczko wyższa gdyby muzyka była lepsza. Słowa piosenek brzmią trochę nieskładnie, jakby przypadkowo. Ktoś słabo to wymyślił. Przede wszystkim brawa należą się za genialny, naprawdę przegenialny pomysł i stanięcie na wysokości zadania. Wielkie uznanie dla reżysera i całej zgrai tworzącej ten film. Chciałbym obejrzeć więcej podobnych filmów i z niecierpliwością czekam na The Devil's Carnival tegoż reżysera.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2012, 09:01:54 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline PaulinaK2345

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Filmy
« Odpowiedź #662 dnia: Października 26, 2012, 11:40:08 am »
Ja uwielbiam "Jeszcze dalej niz Północ" - naprawde polecam:) Francuska komedia, pełna niewymuszonego humoru:)
Tanie pokoje Zakopane. Polecam !

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Filmy
« Odpowiedź #663 dnia: Kwietnia 11, 2013, 10:03:37 pm »
Archeologia.

Od czasu gdy mam dziewczynę, to wróciłem do oglądania filmów. Widziałem ich dosyć dużo jak na mnie, niektóre mnie zawiodły bardziej, inne mniej.

Raid - azjatycki slasher+film akcji z przesadzonymi scenami walki. Całość podobna do nowego Dredda (albo raczej Dredd z tego rżnie), ale IMO lepsza z racji walk w których choreografia zamiata konkretnie. 8/10.

Dredd 3D - nie widziałem w 3D, ale sam film w masakrycznie dobrej jakości robi na gałki oczne dobrze. Nie jest może lepsze niż stary Dredd ze Stallonem, ale opcja z narkotykiem i efekty, które wrzucono fajnie wyglądają. Jest brutalnie i bez pieprzenia się. Fajny film dla relaksu. 7/10.

Drogówka - dla mnie jeden z najlepszych polskich filmów od dawien dawna. Kto jeszcze nie widział ten musi nadrobić, bo zgrabnie połączono wątki, fajny montaż. Całość smutna i przygnębiająca, ale zgoła prawdziwa. 10/10.

Django - przehype'owany na maksa film, IMO 5/10 w porywach szaleństwa za parę scen. Przegadany do bólu.

Silent Hill 2 - średnio, zmarnowany potencjał. Gdy film się rozkręca - to się kończy. 6/10.

najnowszy Resident Evil - matko, crap na poziomie filmów Bolla. Niepowiązane ze sobą sceny, bez historii, motywu przewodniego. nic, serio. Gówno. 1+/10.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Filmy
« Odpowiedź #664 dnia: Kwietnia 13, 2013, 08:08:55 pm »
Django się jaram. Natomiast najnowszy RE zgadzam się - NIEWIARYGODNE, że takie gówno przeszło przez proces produkcji i zostało zaakceptowane. Jakieś 90% budżetu tego musiało pójść na dziwki i koks.

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Filmy
« Odpowiedź #665 dnia: Kwietnia 14, 2013, 02:27:21 am »
Django - przehype'owany na maksa film, IMO 5/10 w porywach szaleństwa za parę scen. Przegadany do bólu.

No to żeś rzucił rzucił oceną, gdy będę ten film oglądał będę miał tę opinię na uwadze. Czyżby faktycznie Quentin Tarantino zawiódł, ciężko mi trochę uwierzyć, ale kto wie... Jak obejrzę to sam się przekonam czy dał radę.
Oki Doki Man

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Filmy
« Odpowiedź #666 dnia: Kwietnia 14, 2013, 02:33:48 am »
Django - przehype'owany na maksa film, IMO 5/10 w porywach szaleństwa za parę scen. Przegadany do bólu.

No to żeś rzucił rzucił oceną, gdy będę ten film oglądał będę miał tę opinię na uwadze. Czyżby faktycznie Quentin Tarantino zawiódł, ciężko mi trochę uwierzyć, ale kto wie... Jak obejrzę to sam się przekonam czy dał radę.
NO ja tylko dodam, że podobało mi się Reseroir Dogs, podobały mi się Bękarty Wojny i Pulp Fiction. Kill Bill 1 i 2 t obyło wielkie meh z mojej strony. Na Django zasnąłem raz, później miałem dosyć. Film o 50% za długi i cholernie przegadany. Zawiodłem się po spustach całego świata.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Filmy
« Odpowiedź #667 dnia: Kwietnia 16, 2013, 06:55:39 pm »
Mnie Django zdecydowanie nie zachwycił. Uwielbiam Kill Bill, dla mnie to ideał filmy i to może dlatego że to od nich zaczęła się moja przygoda z umiejscowieniem QT pośród innych moich ulubionych rezyserów, których filmy kupuję wszystkie bez uprzedniego obejrzenia. Bardzo lubię Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Bekartów Wojny i kilku jego klasyków nie widziałem ale już to nadrabiam.

Tak czy siak, w Django bardzo podobała mi się rola dentysty (nss) i tego typa co go DiCaprio grał. Za przegadany go nie uważam. Podobało mi się w Kill Billach, choćby jedna z pierwszych scen kiedy *** przychodzi zabić czarną mambę. Gadają sobie, gadają, biją się, potem przychodzi córka czarnej, gadają, idą na herbatę, myk, jedna zabiła drugą. Scena niemal jak z anime i dlatego właśnie lubię to jak QT bawi się dialogiem i w Django też mu to sprawnie poszło - nawet ta pierwsza scena kiedy doktorek gadką próbuje wszystko uspokoić a potem pach. Nagle puszczają mu nerwy i rozwiązuje inaczej.