Autor Wątek: Seriale Telewizyjne  (Przeczytany 32693 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #180 dnia: Lipca 17, 2011, 02:46:23 am »
SHIT YES! AIRWOLF!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 20, 2011, 12:24:59 am »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #182 dnia: Lipca 20, 2011, 01:47:19 am »
http://www.youtube.com/watch?v=QfBmqLSRzWU
Tez było niezłe, ale każdy raczej oglądał go tylko dla samochodu, resztę miał gdzieś.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 20, 2011, 02:20:10 am »
http://www.youtube.com/watch?v=QfBmqLSRzWU
Tez było niezłe, ale każdy raczej oglądał go tylko dla samochodu, resztę miał gdzieś.

Po opisie myślałem już, że Knight Ridera wrzucisz. Vipera też mi przypomniałeś, w sumie kicha to była, ale się fajnie oglądało hehe.

Jeszce było kilka takich seriali w okresie mojej młodości w TV. Pamiętam Star Treki (w sumie wszystkich serii po trochu oglądałem przez całe dzieciństwo, najmniej chyba TNG), pamiętam Herkulesa i Xenę, pamiętam Robin Hooda (holyfuck 0:10 -> Christopher Lee!), Beastmastera (to szczególnie lubiłem) i Mortal Kombat (to była kicha dopiero). Jakbym się mocniej zastanowił, to jeszcze bym se coś może przypomniał.

EDIT::

O mam. Ziemia 2 heh.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2011, 02:22:16 am wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 20, 2011, 02:51:14 am »
Ziemia 2 to chyba najlepszy serial jaki oglądałem. Szkoda, że tyle wątków olanych z powodu niedoszłych kolejnych serii.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 20, 2011, 02:56:16 am »
Seriali to ogólnie i tak dość mało oglądałem, bo cały dzień na dworze siedziałem, a pod wieczór telewizor był przez rodziców okupowany. Czasem tylko miałem okazję złapać odcinek czegoś jak się wcześniej na kolację szło do domu a rodzice mieli gdzieś co aktualnie leciało, ewentualnie jak była syfna pogoda albo byłem chory to powtórki o 12 puszczali. Wtedy właśnie np. Airwolf'a oglądałem, bo leciały gdzieś z 4 odcinki pod rząd. No i oczywiście się nastawiało magnetowid, żeby nagrywał serial i można było obejrzeć go rano (jak były wolne kasety).

Ale od cholery kreskówek oglądałem, bo zawsze wszyscy wracaliśmy na obiad do swoich domów jak leciało pasmo bajek. Nie chodzi mi o Cartoon Network, ale o (świętej pamięci) RTL7, na którym to leciały wszystkie Mario Bros, Motomyszy z Marsa, Extreme Dinosaurs czy dość chujowe Street Sharks.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #186 dnia: Lipca 20, 2011, 02:16:40 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=QfBmqLSRzWU
Tez było niezłe, ale każdy raczej oglądał go tylko dla samochodu, resztę miał gdzieś.

Po opisie myślałem już, że Knight Ridera wrzucisz. Vipera też mi przypomniałeś, w sumie kicha to była, ale się fajnie oglądało hehe.

Jeszce było kilka takich seriali w okresie mojej młodości w TV. Pamiętam Star Treki (w sumie wszystkich serii po trochu oglądałem przez całe dzieciństwo, najmniej chyba TNG), pamiętam Herkulesa i Xenę, pamiętam Robin Hooda (holyfuck 0:10 -> Christopher Lee!), Beastmastera (to szczególnie lubiłem) i Mortal Kombat (to była kicha dopiero). Jakbym się mocniej zastanowił, to jeszcze bym se coś może przypomniał.

EDIT::

O mam. Ziemia 2 heh.

jeszcze Sliders'i byli. Chyba najbardziej lubiłam A-Team, Herculesa, Xenę i Sliders'ów i ..... Macgyver'a!!!! :D

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpnia 07, 2011, 01:29:04 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=QQh56geU0X8
TopGear to chyba jedyny program o samochodach, który nie zanudza mnie na śmierć.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 21, 2011, 12:51:36 pm »
Dobra, obejrzałem wczoraj najbardziej wkurwiający serial telewizyjny w historii - Firefly.

Jest to najlepszy serial jaki widziałem od bardzo, bardzo dawna. Miałem go dawno temu ściągnąć, ale przedwczoraj dopiero miałem okazję. Jak już się zassał, to obejrzałem pilot serialu, potem drugi odcinek. Potem trzeci i tak dalej. Oglądałem ten serial ciągiem 11 godzin, więc widać, że mnie wciągnął.

Firefly to serial SF oparty na wątkach rodem z Westernów. Takiego dobrego zestawienia tych dwóch gatunków się jednak nie spodziewałem. Fabuła koncentruje się dookoła kapitana Malcolma Reynoldsa [Nathan Fillon], weterana wielkiej wojny domowej, analogii Wojny Secesyjnej (był po stronie odpowiednika Konfederacji). Po przegranej wojnie Reynolds kupuje niewielki, zdezelowany statek transportowy, za którego pomocą para się nie do końca legalnymi zadaniami, unikając Alliance (Unii), kiedy tylko się da - pomaga mu najlepsza załoga bohaterów drugoplanowych, jaką widziałem dawno temu. Aktorzy są niesamowici, a z obsady największe pole do popisu ma Summer Glau, znana z Kronik Sary Connor. Ze znanych w Polsce twarzy mamy jeszcze Morenę Baccarin (Anna, z puszczanych na TVN "Gości").

Odcinki są bardzo zróżnicowane, nie wpadają w schematy, a jeżeli już czerpią z jakiejś cliszy, to z tych najlepszych. CGI jest momentami sporo, ale nie jest nadużywane w żaden sposób, serial nie był realizowany bardzo dużym kosztem. Kreacje bohaterów są cudowne. Uniwersum wyjątkowo przekonujące, jak na taką mieszankę (realia pasowałyby do Mass Effecta, jakby się zastanowić). Cały serial jest fantastyczny.

I, jak pisałem, jest najbardziej wkurwiającym serialem w historii, ponieważ wyprodukowano tylko 1 sezon i pomimo licznych petycji do Foxa, na kontynuację się nie zanosi. Szlag człowieka trafia, jak se o tym pomyśli, że porzucono taki fajny serial...

Dobrze, że mi "Serenity" (filmowy sequel) zostało jeszcze, może obejrzę dzisiaj...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 21, 2011, 04:26:50 pm »
serialu nie oglądałem ale serenity nawet fajny, choć nie wszystko się łapie bez podkładu fabularnego. Firefly to nie jedyny wciągający serial który się na 1 sezonie skończył, jest też surface czy flash forward.
A jeśli dobrze pamiętam to w pierwszym krzyku panowie w masce zabijali bo im ulubiony serial zdjęli z anteny, może czas sie zaopaczyc w ostry nóż kuchenny i białą maskę? :F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2011, 04:27:25 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 18, 2012, 10:44:34 am »
Cóż, ostatnio skończyłem oglądać Skins - Kumple . Muszę przyznać, że dwie pierwsze generacje(sezony 1,2 i 3,4) były najlepsze. Szczególnie druga generacja wg mnie była genialna, zarówno fabularnie, jak pod względem klimatu i gry na uczuciach oglądającego. Zakończenie czwartego sezonu było świetnym Jej zwieńczeniem, choć bardzo smutnym. Trzecia generacja natomiast (5-6 sezon) już tak bardzo mi się nie podobała. Odstępowała daleko od ideału typowych Skinsów. Była poprostu zbyt grzeczna. Ale jest tam kilka sympatycznych postaci jak metal Rich. Ktoś oglądał? Jakie są Wasze opinie na temat tego serialu? Gorąco polecam.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #191 dnia: Maja 18, 2012, 02:58:50 pm »
Ja zawsze chciałem to obejrzeć, ale nie miałem jeszcze okazji. Mój brat oglądał i czasem coś tam zerknąłem i z takiego patrzenia wydawał mi się całkiem ciekawy. Kiedyś na pewno się z nim zapoznam.