Autor Wątek: Komiks z mixem postaci z gier i filmów  (Przeczytany 1461 razy)

Offline DeusPL

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Komiks z mixem postaci z gier i filmów
« dnia: Stycznia 04, 2012, 05:10:46 pm »
Witam wszystkich forumowiczów !
Chciałbym zaprezentować stronę, na której znajdziecie komiks. Komiks dość nietypowy - nie znajdziecie drugiego takiego nigdzie. Jestem jego autorem :)

Staram się w nim przedstawić bardzo ciekawą historię w oparciu o mega cross-over gier - wszystko toczy się w tzw. Wirtualnym Świecie w którym można spotkać postacie z różnych gier i filmów np. Sephiroth, Grahf, Pikachu, Femto, Void, Mądry Bogdan również motywy z Dragon Ball.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim dziełem :)

www.deuskomiks.za.pl

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Komiks z mixem postaci z gier i filmów
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 04, 2012, 08:27:00 pm »
Przejrzałam,ale szczerze mówiąc jeszcze ci duuuuuużo brakuje....może za parę lat.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Komiks z mixem postaci z gier i filmów
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2012, 05:23:19 pm »
Poszukujesz krytyki? Bo jestem pewien, że tutaj ją znajdziesz, powiedz tylko słowo.

Offline SebaSan

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
  • Astromaniac
    • Zobacz profil
    • http://sebasan1981.blogspot.co.uk/
Odp: Komiks z mixem postaci z gier i filmów
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 12, 2012, 11:25:54 am »
Komiks na kartkach z zeszytu z matematyki?? Mogłeś go przynajmniej zrobić na czystym formacie A4. Jak na scenopis i projekt prawdziwego komiksu to ujdzie. Ale jeśli to ostateczne dzieło to dłuuuuga i pracowita droga przed Tobą.

Tak wygląda mój komiks (a raczej jego pierwsza strona), który zacząłem robić 16-cie lat temu (zaczynałem wtedy ogólniak) gdy jeszcze nie miałem wytrenowanej kreski i stylu:



Były to czasy gdy o skanerze a co się z tym wiąże - kolorowaniu komputerowym mogłem tylko pomarzyć. Dlatego komiks był czarno biały. Narysowanie jednej takiej strony zajmowało ok. 5-6 godzin a komiks ten miał stron 50.
Po co to piszę?? By pokazać Ci ile jeszcze pracy przed Tobą. Jeśli traktujesz swój komiks tylko jako projekt, to wyszedł Ci całkiem nieźle :)