Autor Wątek: Vagrant Story - Trivia  (Przeczytany 73601 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 19, 2004, 11:31:49 pm »
Wiec tak, w grze czesto jestesmy swiadkami sceny podczas ktorej ogladamy smierc rodziny Ashleya...
A moje pytanie brzmi jakimi bronmi zostala zabita jego rodzina (czyli czym syn i czym zona) i niechodzi mi oto aby podac nazwe bo tego ofkoz nie wiemy tylko ogoolnie bron czyli np. pistoletem, jezykiem czy inna wykalaczka :D                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 20, 2004, 04:17:17 am »
zona zginela od miecza...a syn od strzaly wystrzelonej z kuszy                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 20, 2004, 01:00:53 pm »
Dokladnie ARD! Teraz ty otrzymujesz prawo do zadania pytania                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 20, 2004, 04:57:51 pm »
jaka bronia Ashley zranil Sydneya :?: ...


ASH, odczekaj 24 h  :D                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 22, 2004, 05:33:48 pm »
W glwie cosik mi swita scenka podczas ktoorej Sydney raniony zostaje strzala ...ale nie pamietam czy to Ashley go ta strzala dziabnal... Mimo to moja odpowiedz brzmi: Ashley zranil Sydneya kusza!                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 22, 2004, 07:51:48 pm »
i to jest prawidlowa odpowiedz ...dobrze ci switalo :D ...dawaj pytanie                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 22, 2004, 08:46:31 pm »
Echh sam nie wiem co pisac... zadawac pytanie takim wymiataczom jak wy to dla mnie troche siara bo te pytania co ja zadaje to wy przez sen mozecie odpowiedziec... ale coz moze dzieki moim pytania inne osoby zagoszcza na tym topicu. Here comes da kłestszyn:

W grze imiona bohaterow brzmia bardzo swojsko dla osob cztajacych Szekspira wiec jo mom pytanko hopy obyscie mi podoli imie kolesia/i ktorzy maja tak samo na imie jak postac z \"Hamleta\" autorstwa wyzej wymienionego ziomusia (moze jest jedna postac moze wiecej, ni powim ile).                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 23, 2004, 10:54:53 am »
heh proste :P
Guildenstern ( chyba tak sie to pisze :D)
Rosencranz (nie wiem jak sie to pisze :D)
 i tyle :D

MOje pytanie :P :
Czy i jak mozna zostac \"pokochanym\" przez zolnierza (pokazuje sie serduszko nad nim i cie nie atakuje)  ?                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 23, 2004, 01:38:21 pm »
Aha fajnie ze poczekales na potwierdzenie :D  Znowu Shmatan nie grasz wedlug regulaminu :!:  Oj ty niedobry ty :wink:

Trzeba kolesia udezac potem leczyc znowu uderzac i znowu leczyc(hyba z 3 razy tak trza zrobic) poozniej pojawi sie nad nim serduszko! Mi to wsumie niewyszlo jak proobowalem ale gdy kiedys czytalem PSX Extreme to tam to pisalo, wiec odpowiedz raczej prawidlowa :D ... ale mimo to jednak poczekam na potwierdzenie

PS
Moze skoro pytania w Trivi sa raczej latwiejsze to ARD i Ashley nie musza czekac 24h powiedzmy ze 6 godz od zadania pytania ok ARD&Ash? :|  Albo moze wogoole od razu bez limitu czasowego zeby zaoszczyc konkurencje! Co wy na to hopcy :roll:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 23, 2004, 03:04:06 pm »
zeby za duzo nie offtopicowac powiem krotko...

dla mnie najwazniejesze jest to aby temat sie rozkrecil (a powoli zaczyna, co mnie bardzo cieszy :D )...kompletnie mi nie przeszkadza czekanie, swoje sie jush naodpowiadalem...teraz wasza kolej panowie...pokarzcie ze sa tu nie tylko final-maniacy :D                            

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 23, 2004, 05:46:08 pm »
ERRATA DO PPRZEDNIEGO PYTANIA I ODPOWIEDZI

Co do sprawy miłości w Vagrant Story to wystarczy, aby naszego przeciwnika potraktować jednym z pozytywnych czarów:

 :arrow: Heal - odnowienie energii. 2-3 razy rzucamy czar i nawet gościa nie trzeba atakować,
 :arrow: Prostasia, Herakles, inne. Działa podobnie. Zakłada pozytywny status i sprawia, że przeciwnik już nas kocha.                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 24, 2004, 06:08:04 pm »
ale opowiedz pozytywna...troche innym sposobem ale koncepcja taka sama...Gipsi, czekamy na pytanie...ja jeszcz ewstrzymam sie z odpowiedzia...o ile bede ja znal :)                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 24, 2004, 11:21:26 pm »
Echchchc nie chce mi sie zbytnio myslec bo moj Bayern stracil taka bramke ze jestem zajebiscie smutny :cry:  Ale coz przynajmniej pokazali jak bardzo ten Real jest wielki :twisted:  :twisted: .

Dobra pytanie bedzie Very,Very Easy bo niechce misie zastanawiac!
Ile w grze jest Dżinow i jakie sa ich zywioly!!

 :cry:chlip...Bayern....snifff :cry:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 24, 2004, 11:30:36 pm »
.:OFFTOPIC:.
Rozumiem że doślismy do porozumienia że \"zajebisty\" nie jest przekleństwem więc już nie będę na to zwracał uwagi Gipsi, ale i tak cię obserwuję STRZEŻ SIĘ :twisted:                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 25, 2004, 04:35:14 am »
Marvel, jak jush offtopicujesz to moglbys chociaz odpowiedziec na pytanie :evil: ...jakos lepiej bedzie to wygladac...bede cie obserwowal :D

1. Djinn - Air Elemental
2. Ifrit - Fire Elemantal
3. Dao - Earth Elemental
4. Marid - Water Elemental
5. Nightmare - Dark Elemental                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 25, 2004, 07:40:16 pm »
Nom ARD pewnie masz racje nawet niechce kwestionowac czy twa odpowiedz byla niepoprawna :D  Zadawaj                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 25, 2004, 11:08:55 pm »
Cytuj
Nom ARD pewnie masz racje nawet niechce kwestionowac czy twa odpowiedz byla niepoprawna  Zadawaj

 a co Gipsi...miales inna odpowiedz :?: ...sprawdz mnie...ja tesh sie myle :D

pytanie: w jakiej lokacji dostajemy czar Teleport :?:                            

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 26, 2004, 02:28:43 pm »
Musi byc podana dokladna nazwa pokoju ? jesli nie to jest to w Undercity ( nie pamietam ktoorym) i dostajemy go po walce w Lich\'em ktoory tesh sie teleportowa (pierwszy teleportujacy sie przeciwnik),  a moze to byl LIch Lord ... heh w razie jakby bylo dobrze to odpowiedz oddaje komukolwiek :D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 26, 2004, 05:31:09 pm »
Potwierdzam. Jest to pomieszczenie, którym urzęduje jeden z leszych (Lich). Jest to rzeczywiście jedno z podmiast (Undercity East), a nazwa komnaty Bazaar of the Bizarre.

Jeśli ARD potwierdzi to zadam pytanie, z którego Shmatan zrezygnował.                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 26, 2004, 11:26:27 pm »
ASH, po co mam ci potwierdzac cos co bardzo dobrze wiesz :D ...dawaj pytanie :D