Autor Wątek: Kingdom Hearts  (Przeczytany 26852 razy)

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 14, 2007, 10:57:15 pm »
Mam pytanie odnośnie Kingdom Hearts 2: Final Mix gra składa się z dwóch płyt dvd, na pierwszej jest Kingom Hearts Final Mix a na drugiej Kingdom Hearts: RE: Chain of Memories. Czy ta pierwsza jest to rozszerzona wersja o nowe wątki z oryginału a druga to jest konwersja z GBA tak?? Zastanawiam się czy pobrać właśnie tą Final Mix czy zwykłego Kingdoma 2 bo jeszcze nie grałem, hmm.. czy grając w zwykłego dużo nie strace ??   ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2007, 10:58:42 pm wysłana przez Lightning »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 14, 2007, 11:21:44 pm »
Final Mix to o Kingdom Hearts II z dorzuconymi nowymi bossami, kilkoma scenkami, dodatkowym drive form i kilkoma innymi bajerami. Dubbing jest po Angielsku, ale napisy to już pełna Japońszczyzna. Jeśli krzaczki ci nie przeszkadzają, to ściągaj Final Mix.
I'm in Space!

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 15, 2007, 03:02:56 pm »
aha... czyli tej drugiej płyty nie musze ściągać żeby przejść somą grę bez  Kingdom Hearts: RE: Chain of Memories który znajduje się na drugiej  :P

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 15, 2007, 03:34:33 pm »
Sćiągać nie musisz. Re : Chain of Memories to wersja z GBA wrzucona w pełne 3D.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 15, 2007, 04:33:53 pm »
Jednak polecam zagrać w KH:FM przed zabraniem się za KH2... warto, żeby być bardziej na bieżąco w fabule drugiej części...

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 15, 2007, 04:36:18 pm »
Oki dzięki za wszystkie odpowiedzi jednak ściągnę krzaczki no problem...^^  ;)

hmm... mam jeszcze jedno pytanko w Kingom Hearts Final Mix jest englisch to wiem  :P a RE: Chain of Memories muwią po japońsku bo tak jest na yoytube a tu link do tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=lgjpwqJ6TEU

Sorki że tak was męcze pytaniami  ::)
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2007, 11:13:22 pm wysłana przez Lightning »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 16, 2007, 04:26:56 pm »
Oki dzięki za wszystkie odpowiedzi jednak ściągnę krzaczki no problem...^^  ;)

hmm... mam jeszcze jedno pytanko w Kingom Hearts Final Mix jest englisch to wiem  :P a RE: Chain of Memories muwią po japońsku bo tak jest na yoytube a tu link do tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=lgjpwqJ6TEU

Sorki że tak was męcze pytaniami  ::)
Ta w Chain of Memories mowia po japonsku :]
Sluchaj, sciagnij sobie najlepiej zwykle Kingdom Hearts 2 bo jak sciagniesz KH2Final Mix to po japonsku bedziesz mial wszystkie menusy i dialogi pisane wiec bedzie raczej trudno.... albo pozekaj jeszcze pare miesiecy bo KH2 Final Mix + wyjdzie poza granicami japonii, a wtedy bedziesz mial i Final Mixa po angielsku (To normalny KH2 tylko ma pare dodatkowych miejscowek i dodaowych walk) i do tego remejk KH Chain of Memories z GBA bedziesz mial po angielsku juz... wiec lepiej poczekac troche, chyba ze chcesz juz zagrac to sciagaj normalne angielskie KH2, nie ma sensu grac w japonca.
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2007, 04:27:59 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 16, 2007, 04:57:23 pm »
Wątpie, aby Final Mix i RE: Chain of Memories miał opuścić Japonię...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 04, 2007, 04:25:47 pm »
Wątpie, aby Final Mix i RE: Chain of Memories miał opuścić Japonię...
Mowilo sie o tym juz dluzszy czas teme... nawet ktos z SE o tym mowil. Narazie oficjalnie nic nie ma ale jedno z brytyjskich pism mowi ze poza japonia bedzie raczej na pewno, ale jeszcze trzeba bedzie poczekac:
"...But Final Mix won't be out in the West until late Autumn 2007, so you'll have to be patient. Or, ahem, watch it on YouTube."


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 04, 2007, 07:05:14 pm »
Fajnie by było gdybym miała możliwość zagrania w Kingdom Hearts. Grałam tylkow  wersje na GBA ale na Pc niestety nie ma tego a jak jest to powiedzcie gdzie można kupić. ( i jak u diaska zamieścić obrazek na Forum?!)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 14, 2007, 08:56:58 pm »
na Pc niestety nie ma tego a jak jest to powiedzcie gdzie można kupić.
lolz ;] na Bema ;]
__

OMFG! http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=55379 <-może dla kogoś to spojler, bo to filmik bonusowy z zakończenia Final Mixa...
To już drugi trailer KH3 mamy  w sumie... i jest miażdżący ;] W dupie mam wszystkie 164 wersje FFXIII, ta gra zarządzi ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2007, 08:57:37 pm wysłana przez Morchol »

Offline bartek84

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 25, 2007, 01:09:23 pm »
Hejka, nie mam pojecia czy wyladowalem na dobrym forum ( jak zle to sorki ) ale mam pytanie. Otoz od czasow wyjscia 7 i 8 finala na PCty nie mialem okazji poszarpac w nic podobnego do tych czesci ( nie chcialo mi sie bawic w emulacje a nie widzialem sensu kupowania konsoli ). Ostatnio jednak polknalem 9 i koncze 10 czesc finala a mam juz sciagnietego Kingdoma 1 czesc , i wlasnie tu jest pytanie :

czy da sie zagrac w to nie posiadajac analoga ? chociaz wydaje mi sie ze nie za bardzo bedzie sie dalo zagrac bez kupienia pada

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 25, 2007, 03:14:35 pm »
Nie da się grać bez analoga.

Chcesz mi powiedzieć, że grasz na PC, w FFX i chcesz grać w KH? Słabo... to jak grać w ping-ponga szczoteczką do zębów... jakie fps wyciągasz (prędkość) i na jaki mocnym kompie?

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 28, 2007, 01:37:52 am »
hii... zmieniam mojego posta jestem w Space Paranoids przed walką z Sephirothem mam 46 lv i nie moge przejść tej windy z wagą te potworki szybko mnie rozwalaj, powie mi ktoś gzdzie najlepiej nabijać lv  :-\
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2007, 09:49:30 pm wysłana przez Lightning »

Offline SzC

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 27, 2007, 08:34:08 pm »
Cóż, zamieszczę tu fragment mojego poradnika. Mam nadzieję, że innym też się przyda. :)

Na początek potrzebny Ci będzie Gull Wing Keyblade i ability "Experience Boost". Nie jest to wymagane ale dzięki temu będziesz dostawał więcej EXP'a. Udaj się do Pride Lands. Znajdź jakichkolwiek przeciwników i daj się ubić do krytycznego (migającego) HP. Naturalnie, wcześniej zdejmij wszystkie zdolności leczące z Donalda i Simby. Teraz udaj się na miejsce zwanego Pride Rock (jest to szczyt tej dużej skały, miejsce gdzie walczyłeś z Heartless Mufasą). Będzie tam bardzo dużo Rapid Thrusterów. Teraz wystarczy że będziesz bez przerwy rzucał Magnegę, a EXP będzie leciał szybko i bezboleśnie. Gdy ubijesz wszystkie Rapid Thrustery, po prostu wyjdź i znowu wejdź a zrespawnują się.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #55 dnia: Września 20, 2007, 07:35:15 am »
re: shoutbox:
damn... 3 wersje wkońcu będą, na DSa, PSP i komórki ichniejsze... ale czemu DS dostane historie z punktu widzenia Roxasa - czyli lekko doprawiony odgrzewany kotlet, a PSP fabułę z "distant past" nawiązującą do bonusowego filmiku z Final mixa ;/ (jedyne pocieszenie to w wersji DSowej multi na 4 osoby z ludkami z organizacji XIII)

Offline SzC

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #56 dnia: Września 20, 2007, 11:36:04 pm »
le czemu DS dostane historie z punktu widzenia Roxasa - czyli lekko doprawiony odgrzewany kotlet
Jaki odgrzewany kotlet? Będzie to całkowicie nowa historia, umiejscowiona w czasie po zakończeniu CoM i przed wydarzeniami z KH2. Zobaczymy co Roxas robił w organizacji, ich misje itd.

A ta wersja na komórki mnie naprawdę wkurzyła. >:(

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #57 dnia: Września 21, 2007, 12:34:09 am »
Cytuj
A ta wersja na komórki mnie naprawdę wkurzyła.

A tam, już jeden KH na komórki wyszedł i wszyscy go olali hehe...

Ja się cieszę na KH na DS'a, przede wszystkim dlatego, że tę konsolę posiadam. Ciekaw jestem trzeciej części. No i w sumie czekam na jakieś bardziej oficjalne info, bo w końcu TGS się zaczął dopiero...

Offline SzC

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #58 dnia: Września 21, 2007, 02:55:43 pm »
Cytuj
A ta wersja na komórki mnie naprawdę wkurzyła.
A tam, już jeden KH na komórki wyszedł i wszyscy go olali hehe...
Tyle, że tamta "gra" została olana bo nie prezentowała sobą zupełnie nic. Coded zapowiada się na pełnoprawnego Kingdoma, będzie miał własną fabułę, nowy system walki, piękną (jak na komórki) grafikę - to jest po prostu nie fair względem fanów spoza Japonii.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts
« Odpowiedź #59 dnia: Września 21, 2007, 08:09:22 pm »
Doskonale rozumiem cię SzC, jeżeli chodzi o tego KH na komórki. Ja jestem fanboy'em serii Seiken Densetsu i kocham Legend of Mana, a ludzie z Square zrobili mi psikusa i wydali niejakiego "Friends of Mana", który jest w tym samym świecie co LoM, zobaczyć można mnóstwo starych postaci, ma ten sam design, praktycznie takie same plansze, no i fabularnie jest z nim powiązany. Oczywiście, Mobile only... nienawidzę japończyków.

Trochę mnie martwi ten Kingdom Hearts na PSP, bo po obejrzeniu Secret Ending byłem na niego napalony, a PSP raczej nigdy mieć nie będę (bo specjalnie nawet nie chcę). Mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze wersja na PS3.