Autor Wątek: Jaką klase postaci najbardziej lubicie?  (Przeczytany 11157 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 27, 2005, 07:30:40 pm »
No właśnie. Nie chodziło mi o gry komputerowe, które są moze tylko w 1/4 tak dobre jak prawdziwa sesja- zarwana nocka, browary, kawa i inne sprawy i przygody rycerzy kuchennego stołu :) Teraz u mnie gra się w Wampira, ale juz czasy nie te i ekipa się jakoś przerazła. Zresztą, czasu tez nie ma na to.
Ale wspomina się miło :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 27, 2005, 07:55:28 pm »
Sram raczej nieprzeciętnie na to jaką klase postaci wybierać...

Wybieram zawsze kolesi/panny o fajnym wyglądzie, ze spoko charakterem no i może jeszcze na Power patrze, ale w sumie zawsze da się kogoś odpowiednio dopakować żeby dawał sobie rade...
Białych magów i złodziei tylko raczej unikam bo leczenia i tam czarów jakichśochonnych za wiele nie używam kraśc też nie kradne -chyba że w CC bo tam złodziejem była cudwna Kid więc nią co chwila kradłem.
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline tobiasty

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://www.offtopic.klikaj.net
Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 30, 2005, 09:11:45 pm »
Ja uwie,biam walek na dystans i czasami cos bloknac ^^ wiec gram przewaznie Ryckami,Lucznikami i Magami :D  

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 13, 2006, 12:33:11 am »
Hehe mag rządzi jak widać ^^ Wielu uwielbia magów za to że znają oni tajniki mistycznej mocy, ich zaklęcia są efektowne i potężne, mogą dokonać wielu rzeczy których żaden inny wojownik by nie zrobił na przykład transmutacja. Poza tym będąc magiem każdy mógłby poznać te tajemne receptury. Zresztą, magia to nie tylko zaklęcia ofensywne. To również wspaniałe zaklęcia chroniące. Czarodziej jest najbardziej tajemniczą postacią i pewnie to tworzy takie zainteresowanie wokół niego. :D ...... dlatego ja wybrałam w sondzie MAGA (...ale...?.... czarodziej czy czarownik...?)

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 30, 2007, 10:19:28 am »
Złodziej - nie ma to jak rozbrajanie pułapek, krytyczne ciosy po atakach z cienia ;)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Razor

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 08, 2007, 10:10:36 am »
Wojownik - jakoś tak mi się wygodnie gra :P

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 03, 2007, 09:35:03 pm »
Ja najbardziej lubię łowcę ,bo potrafi atakować wszystkim oprócz magii, której niezbyt darzę sympatią i każdy łowca jest sprytny, szybki, zwinny i atakuje głównie z odległości różnymi broniami np: splujkami z trucizną, nożami, kuszami, sztyletami, dzidami itp. Jak ma walczyć wręcz to używa takich broni jak: toporki, siekierki, małymi mieczami itp. To jest złaczenie paladyna z wojownikiem.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Fergard

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Doh!
    • Zobacz profil
Odp: Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 16, 2009, 04:11:46 pm »
Wahałem się między Wojem a Kapłanem, ale jednak wezmę tego drugiego. Kapłani potrafią zaklęcia rzucać(I to nie tylko lecznicze), a i buzdyganem porządnie jebutnąć.
Nigdy nie zaliczałem się do specjalnie uduchowionych osób.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 16, 2009, 04:58:05 pm »
Ja tam lubię paladyna (zwani czasami holy knight).

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Jaką klase postaci najbardziej lubicie?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 16, 2009, 10:49:26 pm »
Zależy jakie realia i świat, ale jeżeli mowimy o szeroko pojętej fantastyce to pewnie barbarzynca. Nie ma niczego lepszego jak sięgnąć po topór i z okrzykiem na ustach rozgnieść łby jakimś pokrakom z samego rana. Plugawe przekleństwa, krzywy ryj, mięsnie az po samą orbite - tak powinien wyglądać niszczyciel światów (Taki Broly). Zazwyczaj w każdym papierkowym RPG robie sobie barbarzynce, bo najfajniej gra się takim socjopatycznym pogromcą wszystkiego co mu nastanie przed ryjem.