Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 50753 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #320 dnia: Grudnia 19, 2007, 09:20:33 pm »
Nie, gry z PS2 są region locked

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #321 dnia: Grudnia 26, 2007, 11:47:08 pm »
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=9076164&postcount=1
fiu fiu, a to 'tylko' gra z PS Store, hehe

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #322 dnia: Grudnia 27, 2007, 05:38:45 pm »
Design Qirex'a wymiata. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać AG-S, bo na screenach nie poznaję takiego. Btw. w PE 123 bodajże jest krótka notka w "co nowego" na temat nowych rozwiązań w WO HD. Według mnie zapowiada się ciekawie, mam nadzieję tylko że pojazdy nie będą tak ciężkie jak to w największej pomyłce serii czyli w Fusionie, i model jazdy powinien być przyjemny i szybki jak w Wip3out. Po Fusionie SCE Studio Liverpool odwaliło kawał dobrej roboty przy Pure i Pulse więc można być dobrej myśli, zwłaszcza jeśli ktoś ostatnio grał tylko w WipEout'y na PS to może odnieść wrażenie że sporo się zmieniło.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

emiel_

  • Gość
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #323 dnia: Stycznia 07, 2008, 11:47:28 pm »
Nono, szykuje się szybka jazda:> mam nadzieję, że powróci miód zatracony gdzieś po drugiej części (ktoś pamięta jaki miała numer? 2097?1047?nieważne, najważniejsze, że była wciągająca) Póki co pogrywam z sentymentu w ściągniętą z ps store pierwszą cześć (piksele trochę bolą na wielkim ekranie;/)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #324 dnia: Stycznia 08, 2008, 12:06:43 am »
Nic seria nie zatraciła, według niektórych tylko w 2097 był najlepszy OST ale IMO nowsze nie odstają
chociażby w Pure na PSP. A klimat i rozgrywka zmienił się tylko w Fusion na PS2, przeszkadzało to głównie tym którzy spodziewali się czegoś w deseń poprzednich 3 części z PS. Ale potem developerzy wrócili do poprzedniej formy przy Pure i Pulse na PSP. Jedynym minusem serii dla mnie jest Fusion bo ja też się spodziewałem czegoś podobnego, i na PS2 oprócz Fusiona nie ma żadnego WO który by miał wszystko to co inne części.
2097 była dobra, ale zwolennikiem jej nie jestem wolę Wip3out'a i jego nieco szybszy model jazdy. Jak ktoś idealnie opanuje bolid AG-S na poziomie Rapier to jest naprawdę nieziemski odlot. A na poziomie Phantom to już prawdziwy orgazm.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2008, 12:14:05 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

emiel_

  • Gość
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #325 dnia: Stycznia 09, 2008, 11:54:17 pm »
Gram sobie właśnie w demko Ratchet i Clank - łomatko ile tu...śrubek :D wciągające toto :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #326 dnia: Lutego 21, 2008, 03:18:57 pm »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #327 dnia: Października 24, 2008, 06:23:58 pm »
Pytanie glupie do Musiola albo kogolwiek kto ma PS3:
Czy jest mozliwosc zeby ktos kto nie ma internetu w ps3 sciagnal update do jakiejs gry za pomoca PCta a potem jakos to przezucic na konsole? Czy updejty musza byc sciagane za pomoca PS3?
Bo ten chu*owy nowy PES2009 nie ma Bayernu ;/ Gdzies czytalem ze update czy tam patch ktory jest juz do sciagniecia dodaje kilka druzyn kolejnych i mam nadzieje ze moze bayern bedzie ;/ Choc watpie ;/
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 06:30:52 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #328 dnia: Października 24, 2008, 07:32:38 pm »
Update'y do gier tylko przez PS3. Ale można wlasnego zedytowanego save'a przerzucic do PES 2009, wrzuca sie na karte flash w foldery PS3/SAVES i tam folder z savem. A Bayernu nie ma w tym patchu, dodaje te biedne druzyny z LM i 4 z La Liga.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #329 dnia: Października 13, 2011, 05:10:04 pm »
Cieply_Sol jestem na PSN. Kto chce niech mnie doda.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #330 dnia: Maja 04, 2012, 12:11:39 am »
Ma ktoś z forumka jeszcze PS3? Dodałbym do znajomych :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #332 dnia: Września 20, 2012, 02:43:49 pm »
Mi się tam nawet podoba. I tak ładniejszy od poprzedniej wersji.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #333 dnia: Września 20, 2012, 06:39:17 pm »
Najgorsza jest ta wysuwana "klapka" zamykająca napęd BD, polecam zobaczyć na jakimś filmiku - wygląda i chrzęści jak straszna tandeta. Już widze jak się łamie pod kotem który lubi się walnąć na nagrzanej plejce...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwca 23, 2013, 09:06:29 am »
Jak ktos chce kod do Plusa na 30 dni, to dajcie znac. Jest jeden warunek, nie mozna bylo wczesniej byc abonentem, dlatego sam nie moge wykorzystac...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwca 23, 2013, 09:41:49 pm »
Jak ktos chce kod do Plusa na 30 dni, to dajcie znac. Jest jeden warunek, nie mozna bylo wczesniej byc abonentem, dlatego sam nie moge wykorzystac...

też mogę wydać do The last of us mi dorzucili :)
]