Autor Wątek: PSO  (Przeczytany 1729 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
PSO
« dnia: Stycznia 17, 2006, 04:52:59 pm »
Nie tak całkiem dawno, ściągłem sobie tę grę. Jest to konwersja z Dreamcasta, gra w klimatach futurystycznych, do wyboru 4 joby, po 3 rasy każde. Można pograć wpierw oddline by zaznajomić się z grą. Istnieją także darmowe serwery, ja osobiście gram na  tym serwerze, gram krótko więc nie ocenię. Ale mogę powiedzieć, że na grę napaliłem się lata temu, no a teraz mnie narazie nie zawiodła.
Graliście? widzieliście? słyszeliście?
tu oficjalna strona Segi
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
PSO
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2006, 12:16:51 pm »
ja gram, na x-klocu, na razie offline, ale gra mi się podoba. mam połączony epizod I i II ,
Klasy:
Hunter - typowy wojownik, w jego obrębie jest:
- human male
- newman (cośna wzór elfa) female
- android male
- android female
Gunner - strzelec wyborowy :F
- human male
- human female
- android male
- android female
**** siakiś mag czy cuś :F
- human male
- human female
- newman male
- newman female

To którą rasę wybierzemy w obrębie danej klasy ma znaczny wpływ na statystyki i poźniejszy styl grania. levele nabija się całkiem miło, potworki... no cóż, czasem , ale tylko czasem AI potworków woła o pomstę do nieba, ale ogólnie jest dobrze. Osobiście gram gunnerem i gra się naprawdę miło. niedługo mam nadzieję wypróbować grę online jeśli x-box live mi zadziała, choć nie wiem jak wygląda sytuacja w naszym kraju co do grania online na x-klocu :/
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
PSO
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 14, 2006, 05:26:48 pm »
Czy ktoś zna może jakieś inne darmowe serwery do PSO, bo z tym: http://www.schtserv.com/ mam problemy, nic z niego nie mogę ściągnąć.   O_o