Autor Wątek: Bossowie  (Przeczytany 6604 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Bossowie
« dnia: Października 11, 2006, 06:02:06 pm »
Przeglądając sobie tamaty w Chronosadze zauważyłem że brakuje zwykłego tematu o bossach (jeśli jednak uważacie że ten jest niepotrzebny to możecie go skasować) Moim ulubionym bossem z CC jest Dragon God, w walce z nim podobał mi się klimat, muzyka i ogólnie cała otoczka tego starcia. Z innych bossów bardzo spodobała mi się FATE za ciekawy design a także Garai za swoje efektowne techniki i całkiem fachowy wygląd. Przeciwnikiem który sprawił mi najwięcej problemu był chyba Dario, jego ataki były niezwykle silne a każdy rzucony na niego element kontrował potężnym atakiem (nie pamiętam jego nazwy ale chyba Conducta Rod). Temat dotyczy wszystkich bossów z Chronosagi, więc jeśli chcecie piszcie którzy są wasi ulubieni a których nie lubicie, którzy sprawili wam najwięcej problemów i co ogólnie o nich wszystkich sądzicie.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2006, 06:02:38 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Bossowie
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2006, 06:57:44 pm »
Żeby nie było, że nie mam zdania na ten temat>
http://squarezone.pl/forum/index.php?showt...5&hl=boss&st=60
Ponieważ nie ma sensu bym się powtarzała to w tym linku jest moja odpowiedź w innym temacie. Tu brzmiałaby tak samo więc nie ma sensu pisać dwa razy to samo... x]

Offline Meru-chan

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 25, 2007, 08:33:38 pm »
Ewidentnie moim ulubionym bossem był Garaia! No i jeszcze czarny smok, bo fajnie wyglądał. Obaj byli w miarę prości (jak prawie cała reszta bosów... :-\).

Mi też najwięcej trudności sprawił Dario. Skubaniec wymiatał! Biedna Riddel odpadała w pierwszej turze, potem Serge i w końcu zawsze zostawał mi na polu walki sam Glenn. O dziwo ten se jakoś radził... (nie ma to jak braterska bójka ;))

A w ostatnim bosie dopiero za jakimś trzecim razem skumałam że trzeba użyć Chrono Crossa i jak to zrobić (tak to zawsze zasatanawiałam się po kiego grzyba mi te czar...).
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 06:23:06 pm wysłana przez Meru-chan »
"Stając się potworem zrzucamy ciężar bycia człowiekiem..."

Offline Harle

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
  • Harlequin
    • Zobacz profil
    • Strona o mnie
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2007, 05:12:14 pm »
Najwięcej trudności sprawił mi Miguel (za pierwszym razem, gdy grałam, za drugim razem żaden boss nie sprawił mi trudności), ale nie mam do niego z tej przyczyny szczególnego sentymentu, chociażby dlatego, że wygląda jak hodowca kukurydzy, zwyczajnie nie ma klimatu.
Mój ulubiony boss, to chyba... Dark Serge.
Kocham Miłość

Offline labich

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 25, 2008, 06:22:12 pm »
Siema , moim ulubionym bossem był , a wlasciwie byli Solt i Peppor - czemu ? Pocieszni i łatwi  :P.

A co do czarnego smoka to mam pewien problem na który fajnie było by dostać odpowiedź  :D.
Otóż wszędzie pisze że trzeba iść Fargiem do Farga na S.S.Zelbess i zagadać do niego. Więc zagaduje , a rozmowa kończy się tylko odpowiedzią że koncert sie skończył . Czy to może być jakiś bug albo co ?

Dzięki z góry

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 25, 2008, 08:07:07 pm »
spozniles sie poprostu za daleko poszedles z fabula i sami zrobili sobie koncert

Offline labich

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 25, 2008, 09:39:44 pm »
aha , ok dzięki  ;)

Offline antalor

  • Passage Commander
  • Redaktor
  • **
  • Wiadomości: 120
  • You're mine! Aaaaaahh! Now you, die!
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 22, 2008, 11:38:53 pm »
W CC moim ulubionym bossem był Black Dragon , bo jedyny był wymagający. Dario ,Crospinx czy Miquel byli bardzo słabi i nie rozumiem czmu wiele osób twierdzi inaczej...



Taste my scythe!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 23, 2008, 12:38:01 am »
Black Dragon był wymagający? Prawie go nie pamiętam, więc musiałem go rozwalić lekko. W CC miałem problem tylko z Hydrą i potem z Dario, póki się nie pokumałem, że lanie go Dash&Slash'em to nie jest najszczęśliwszy pomysł.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 23, 2008, 12:58:23 am »
Black Dragon był wymagający? Prawie go nie pamiętam, więc musiałem go rozwalić lekko. W CC miałem problem tylko z Hydrą i potem z Dario, póki się nie pokumałem, że lanie go Dash&Slash'em to nie jest najszczęśliwszy pomysł.
Ja bym zamienił to na "CC był wymagający ?". Naprawdę. CC to jedna z łatwiejszych gier, w jakie grałem. Te wszystkie "supertrudne" walki z Dario i tym kolesiem w okularach...Przeszedłem je wszystkie za pierwszym razem nawet nie wiedząc o czymś takim jak łączone ataki. Ba. Nawet nie przysporzyły mi żadnych problemów. Jedynie tego Criosphinx'a nie pokonałem, bo kiedy się dowiedziałem o jego istnieniu to nie chciało mi się więcej w CC grać.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Braska final aeon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Annihilator
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #10 dnia: Października 07, 2008, 09:51:17 pm »
Przedostatnia bitwa z Dragon God była super Taa muzyka i wogóle ale ostatnią bitwę spaprali bo nie dali muzyki a muzyka jest ważna w jrpg
You will go to hell right now.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #11 dnia: Października 08, 2008, 01:52:44 pm »
ale za to po uzyciu chrono crosa byla elegancka ;f

Offline shinigami Peter

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 13, 2009, 04:50:38 pm »
Mnie podobał się Garai, Sky Dragon, Dark Serge, Miguel był klimatyczny i dość mocny. Najtrudniejszym bossem jest jednak oczywiście........(werble) nasza drużyna po zmianie ciał w Fort Dragonia(i co, kto ich pokonał przy pierwszym przechodzeniu? ;) )

Offline Mleczny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 13, 2015, 11:01:29 pm »
Prócz Garai i Miguel nie było żadnego wymagającego bossa. Akurat kilka chwil temu pokonałem Miguela, wiec już z górki.