Autor Wątek: Action Anime  (Przeczytany 12105 razy)

Offline hotsauce001

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
  • YuNieee
    • Zobacz profil
Odp: Trigun - kto oglądał ? POLECAM
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 16, 2008, 12:03:55 pm »
tzn temat zakladalem na szybko ale ogolem to chcialem zwrocic uwage ze takie cos istnieje i zainteresowac tym wszystkich :D

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Trigun - kto oglądał ? POLECAM
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 16, 2008, 12:14:21 pm »
Protip: Są odpowiednie tematy do rozmów o animu i mangach.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Trigun - kto oglądał ? POLECAM
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 16, 2008, 01:34:57 pm »
Skoro i tak to będzie przeklejane, to wypowiem się jeszcze na temat. Trigun jest fajny do połowy, jak jeszcze jest tym dziwacznym westernem. W momencie kiedy robi się z tego SF, całe anime nagle staje się maksymalnie do dupy.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Action Anime
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 17, 2008, 10:49:01 am »
inaczej - Trigun jest fajny, dopóki jest smiesznie i są typowe dla Vasha akcje. w momencie, gdy robi sie mało smiesznie (chyba 17 odcinek, ten ze wspominkami) Trigun przestaje byc smieszny i fajny i robi sie z tego melodramat. of koz mozna obejrzec, ale wywrócenie osoby Vasha o 180 stopni było pomysłem zupełnie chybionym. Owszem,stara sie mieć przesłanie i być poważnym, ale przerobienie komedii na melodramat to tragiczne posunięcie.
Kame Hame Ha

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze Anime
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 19, 2008, 01:06:56 pm »
Właśnie sobie przegladałem fora internetowe i natknąlem sie na wzmianke o anime..... Devil May Cry. czym predzej jako ze jestem fanem DMC znalazlem stornke skad mozna bez oplat sciagnac wszystkie 12 odcinkow serialu :) Całkiem niezla produkcja musze przyznac i usmialem sie dosyc ogladajac jak Dante robi z siebie sztywnego spokojnego twardziela. A w DMC3 byl taki pelen energii :)

Jesli ktos chce adres stronki to macie PW i GG :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze Anime
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 18, 2008, 09:02:07 pm »
Właśnie sobie przegladałem fora internetowe i natknąlem sie na wzmianke o anime..... Devil May Cry. czym predzej jako ze jestem fanem DMC znalazlem stornke skad mozna bez oplat sciagnac wszystkie 12 odcinkow serialu :) Całkiem niezla produkcja musze przyznac i usmialem sie dosyc ogladajac jak Dante robi z siebie sztywnego spokojnego twardziela. A w DMC3 byl taki pelen energii :)

Jesli ktos chce adres stronki to macie PW i GG :)
Sory ale ten post miał tyle w spólnego z "Pierwsze anime" co ja z poprawną polszczyzną -czyli niewiele :]
Dlatego przenioslem twoj post do tego tematu (no chyba ze to rzeczywiscie bylo twoje pierwsze anime jakie widziales ale wydaje mi sie ze juz czytalem pare twoich postow o innych anime :]).

Devil May Cry byl taki sobie mowiac obiektywnie -poczatek lipny potem po okolo 4 epach juz zdecydowanie lepiej. Dla fanow gry (czyli np. dla mnie :]) powinien to byc jednak must see i napewno calkiem niezle beda sie przy serii bawic :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?