Autor Wątek: Zwolennicy HH  (Przeczytany 19514 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 27, 2004, 10:59:24 pm »
dla mnie najlpesi sa 18L  DKA i Mezo wymiatacze

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 27, 2004, 11:01:43 pm »
a z zagranicznego hh co sluchacie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 27, 2004, 11:08:10 pm »
ja zagranicnznego nie slucham

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 27, 2004, 11:30:19 pm »
Cytuj
przynajmniej nie bedzie smietniku a ja zawsze sobie mysl jak by to bylo a ty nabijasz posty HA
a teraz offtopic może to moderator wyrzucić mam nadzieje że tak zrobi ale jak widze to najbardziej to ty tu nabijasz S&S wiec nie wyskakuj mi tu z takimi postami, bo byłem tu przed toba i bede po tobie...
Nie wyskakukj mi tu też z okienkiem raportuj, jeżeli trzeba sam go użyj... Mówisz o śmietniku, a sam go tworzysz wypowiedziami typu zgadzam się z poprzednikiem... nawet nie uargumentujesz tego w sensowny sposób...




nie usuwać
[size=8]made by ARD
[/size]
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2004, 01:08:09 am wysłana przez ARD »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 28, 2004, 01:25:52 am »
swieta racje Devil...ostatnio posty S&S'a to w wiekszosci przypadkow typowe nabijacze postow ktore nie wnosza nic nowego do rozmowy...dlatego zdecydowalem z FastemRedem ze dostaniesz bana...i dostales go ode mnie na 3 dni (najprawdopodobniej, jesli zadziala :D )...jak moj nie zadziala, to dostaniesz od FastReda, a od niego raczej zadziala...poziom twoich wypowiedzi ostatnio strasznie sie pogorszyl i mam nadzieje ze to nauczy cie troche rozsadku...nie oskarzaj tez innych ze zasmiecaja forum, poniewaz sam to robisz...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 28, 2004, 09:18:07 am »
Heh czy ja wiem czy tak ostatnio :unsure:  hmmm no powiedzmy ze to ostatnio takie sa te posty... ale wiesz SergeyBoy mnie tam wali to czy ty sobie nabijasz posty czy nie-poprostu masz duzo czasu i jak widze to bardzo,bardzo duzo czasu spedzasz na forum ale faqt jest faqtem ze twoje wypowiedzi... hmmm jakies nie ten teges wszystkie po poltorej linijki... oczywiscie to niejest takie zle tylko ze wez np. ten topic: masz tutaj z 10 wypowiedzi (czy iles tam) a w kazdej z nich jest napisane tylko to ze lubisz DKA i 18L co jush wiedzielismy wczesniej... bo wiesz niektorzy czytaja to co piszesz i potrafia co nieco zapamietac... Boshe mogles chociaz napisac za co ich tak lubisz ani tylko dlatego ze cie rozwala piosenka DKA :unsure:

Dobra teraz mnoja kolei na wypowiedz o HH :w00t:
Otosh swojego czasu spedzilem wiele milych chwil na sluchaniu HH chociaz odkad zaczalem sluhac JRocka to jush nic innego sie nie liczy... ale to jush wiecie ;) ...  a faqt jest faqtem ze sluchalem glownie tylko najlepszych zespolow a jakie sa te najlepsze to narazie sie nie wypowiem... ale powiem tak Peja do nich nie nalezy bueeerk :shu:  jezeli chodzi o 18L to slyszalem tylko ten singiel promujacy ich plyte i cosh moze i przez chwile byl fajny ale to takie komercyjne(ale nie mam za zle ze to komerch) i szybko mi sie nudzi a jak jeszcze dowiedzialem sie ze beda w barze to sie zalamalem a jak widzialem ich zapowiedz to myslalem ze padne ze smiechu na ziemie! echh hiphopowcy nie powinni z siebie takiego gow$@ robic <_<
Dobra ktos pytal o 5 2 debiec a wiec powiem ze ostatnimi czasy maja goscie(gosc?) glosna piosenke pod tytulem "konfrontacje" ktora jest nawet spoo bo gosc ma zaje...fajny glos i beat tesh jest dobry ale niestety spiewa takie niezafajne zeczy cos tam ze "chcesz ze mnie kpic" i takie tam hyba sie wywyzsza choc pewny nie jestem bo sie dokladnie nie wsluhalem ale jest to jedna z lepszych piosenek HH ostatnimi czasy

A co do DKA to tak super koles... komerch bo komercha ale jest to jeden z najlepszych staffow jakie kiedykolwiek slyszalem oczywiscie nie ma porownania do Fenomenu czy Gramatika-Bo to sa moim zdaniem te najlepsze HH grupy mialem nie mowic ale wkoncu napisalem moje ulubione... poprostu klasa i szacunek dla Fenomenu i Gramattika

Ogladal ktos kiedys teledyski polskich hopow? Wypowiedzcie sie jesli tak bo ja jak ogladam to mi sie "buerrrrrkkkkk" chce :shu:

Aha Zell pytal o zagraniczne z zagranicznego to kiedys sluhalem francuskiego Alliance Ettnik i bardzo mi sie podobal ale pozniej to jush tylko niemiecki kocham Xaviera Naido ale to jest Soul tylko czasami wyda cos HH i to glownie z jakimis innym HipHopowcami aby ich wypromowac i lubie DJ Tommek czyli polaka ktory wyjechal do niemiec i ma piosenki po niemiecku spoko sa! A ty Zell?

P.S. Nie ma SergeyBoya?? Yupppiiiiii :w00t:  Mamy jakies 150 postow mniej przez te 3 dni hahahahhahaha nie nom zartuje hehehe ;)  ale hehe mam nadzieje ze jakas nauczke z teg wyniesie... i nie chodzi mi bron boze oto zeby pisal mniej tylko zycze aby bylo tyle samo postow ale moze jednak bardziej tresciwych :rolleyes:

P.S.2 Faqqq ale sie rozpisalem :w00t:  heh ciekaw jestem czy ktos to chociaz przeczytal... heh watpie
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2004, 09:28:33 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 28, 2004, 11:21:04 am »
Cytuj
P.S.2 Faqqq ale sie rozpisalem  heh ciekaw jestem czy ktos to chociaz przeczytal... heh watpie

wyobraz sobie ze ja przeczytalem :D ... tak wyglada tresciwie napisany post S&S...ucz sie...

juz kiedys sie wypowiadalem, widac musze sie powtorzyc...
zwolennikiem HH nie jestem, czy to polskiego czy zagranicznego...ostatnio jak jak widze jakis teledysk pHH to nawet nie zmieniam kanalu, tylko ogladam zeby sie posmiac :lol:...po prostu kich, dno totalne...co co reprezentuja soba ci panowie to jest jedna, wielka porazka...sa moze wyjatki, ale jest ich baaaardzo malo...jedyne co ja trawie z pHH to Kaliber 44 i Paktofonike...stare, ale lepiej poslucha c tego niz jakiegos biednego zempolenia jakiegos buraka, ze co to nie on, ze jaki to on ie jest...z "nowszych" to 5 2 Debiec "Konfrontacje" (nawet niezle), kiklu tytulow nie pamietam, ale jeszcze ujda...
z zagranicznego HH to podaba mi sie 2 Pac, Ja Rull (jak to sie pisze ?? :alien:  :D)...reszta, te P.Daady, 50 Cent i inne stwory... :shu: ...

P.S.
 w tamtym roku bylem w Łebie na koncercie chyab W.W.O albo K.A.S.T.A Squad...niewazne...wtedy to jeden z wystepujacych na scenie panow rzucil cos w tym stylu ..."ludzie, robcie cos...ja na poczatku tez nic nie robilem, opierdalalem sie i nic z tego nie mialem...teraz jezdze na koncerty, jest fajnie i jest z tego kasa"...jakos tak to szlo...dla mnie piekne propagowanie pHH...nic dodac, nic ujac

P.S.2
kto sluchal ten wie, ze na jednym z utworow PFK Powierzchnie Tnace" padaja takie fajne slowa..."Hip Hop nie dzieli nas, a łączy"...hyba polscy HH powinni posluchac klasyki polskiego HH...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 28, 2004, 11:53:33 am »
dobra no to lece z zagranicznym - soundkail,50 cent,eminem,2pac a dj tomek tez ma extra piosenke beat of life z wokalistka jakiegos punkowego zespolu naprawde extra kazaa i ciagnac raz dwa ;) aha i na kazie jest wersja z gorszym podkladem przewaznie rzadko sie trafia ten oryginalny :(
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 28, 2004, 11:59:16 am »
Ja z zagranicznych to tylko Eminem i 50 cent.

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 28, 2004, 12:06:47 pm »
co do postow Gipsi to On chyba zawsze...przynajmien w wiekszosci pisal wypracowania  :P Co do hh powiem szczerze ze ta muza mnie nie interesuje jestem bardziej zwollenikiem muzyki "z jajami"  :D (chyba sie powtarzam)  ale raz na jakis czas kumpel przyniesie cos z HH, chociaz to HH to cos tam padnie do ucha. I z utworow HH to slucham tylko takich Kaliber 44 "Garbaty Anioł", Liroy "Grabarz" ,"Twoja corka" (klasyka  :) ) "Jak by nie bylo" autor nie zany i "Une autre dimension" cos zagranicznego  :P      
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 28, 2004, 12:11:39 pm »
FaLa coś mi sie wydaje że ci sie troszke tytuły pomyliły. Ta piosenka Kalibru 44 to nie jest "Garbaty Anioł" tylko "konfrontacje".  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 28, 2004, 01:04:57 pm »
w sumie moze sie pomulilem ale w winampie figuruje pod nazwa "Garbaty Aniol" i pod tym samym tytulem sciagalem wiec chyba jest dobrze  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 28, 2004, 02:24:11 pm »
Garbaty anioł zszedł na ziemię
Powiedział nigdzie stąd nie pójdziecie to więzienie
Choć wierzeń to macie za trzęsienie jesteście sami
Jak swoi na antenie
Od dwóch tysięcy lat porządkujecie świat według zasad
W trybie których jest topór i tasak
Przez kraj długi i szeroki
Płyną marzeń potoki Jak przeżyć życie bez większych obrażeń
Powiedzcie mi ile jeszcze dni minie zanim zobaczycie
Że świat i Wy ginie
Może zobaczycie ,a może nie przecież jesteście
Zamknięci jak kupa w klozecie
Jak to? za dużo rzeczy tu przechodzi gładko
Coś mi się wydaje , że się rozbrykało stadko
Zrobie tu porządki i rozwieje wasza mrzonki
Jesteście tak potrzebni jak ziemniaczane stonki
A co to kur... ? powiedział ktoś z tłumu.
Czy ty przypadkiem nie zgubiłeś rozumu
Gdzieś po drodze lecąc tu na jednej nodze by pleść
Bzdury robić miny jak kosze z wikliny
My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny
Popełniamy błędy bo życie ma zakręty to jest
Logiczne długie jak drzewo genealogiczne
Naszej rasy Ty trafiłeś w takie czasy.
Życie to twardy orzech każdy orze jak morze
A ty dup pierdut o mój Boże!!! i masz pretensje
I wyrzuty Ty durny łbie zakuty
Jesteś tak potrzebny jak kotu buty.
Garbaty anioł na to skończ pierd.... tato
To ty jesteś matoł jak nie to udowodnij
Powiedz mi tak , żeby wszyscy byli zgodni
Co wy tu robicie odkąd powstało życie?!
Zaległa cisza wręcz grobowa
Nie powiedział nikt ni słowa
Pomyślałem oto szansa wyjątkowa
Wychyliłem się, uderzyłem Tak
A ja wiem ja wiem co my tu robimy
Po co na ten na ten świat przychodzimy
Jeśli oczy otwierasz szeroko pytasz czemu ?
Spoko powiem ci
Więc nadstaw dobrze uszy
W ciszy nikt się nie poruszy
Nie zaszeleścił nie zaszeptał Nikt nawet
W miejscu nie zadreptał
Wszyscy czekali oczy we mnie wlepiali
Doleciał mnie pomruk aprobaty z oddali
Pomyślałem tak tak to jest ta chwila.
Teraz moje ego zajebi.... bardzo gila sytuacja,
W której jestem centrum jak atrakcja turystyczna,
Ściśle jak akademia ekonomiczna myślę
Czasem się przyśni komu wydaje się, że oto
Spotkał kolesia, który wszystko wie
Tysiąc uwag skierowanych we mnie Ich
Oczekiwania spełnię
Obronię tezy jak HE-MAN Enternię
Nie jestem idiotą by mówić jestem tutaj po to.
Otwieram usta i niechaj płynie czyste złoto
Nagle wiatr moim oknem skrzypnął.
Ja się obudziłem a garbaty anioł zniknął.


To są słowa "konfrontacji" o tej samej piosence mówimy  ????

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 28, 2004, 03:40:28 pm »
No w końcu mój post na temat pHH

Jedyne polskie zespoły HipHopowe jakie szanuje( i przy okazji uwielbiam) mimo ogólnego uwielbienia "troche" ostrzejszej muzy, to oczywiście Kaliber 44 i Paktofonika(Księga Tajemnicza .Prolog - Kalibra to moja ulubiona płyta zaraz po "Nevermind"(chyba nie musze mówić jaki to zespól?(jak ktos nie wie to niech sie idzie dokształcić muzycznie:P)(poprzez najlepszą płyte rozumiem CD na którym każda piosenka jest conajmniej fenomenalna))

Ostatnio jeszcze całkiem niezły jest 52 Dębiec i to nie tylko "Konfrontacje" zarąbista piosenka - "Policyjne" - (...)maaamy traaadycje jeeeeeb** poolicje" :P (takie głębokie teksty z masą refleksji od razu trafiają do człowieka :D)

Co do ostatnio szalenie popularnego mezo (mała litera celowo) to sooorrry ale żyg to jedyny komentarz na jaki mnie stać :P A 18L? Jeśli to ten co śpiewa: "blebleble jak zapomnieć, te chwile ktore blebleble" to dzięki ale jęczenia mam dość po mszy niedzielnej, nie musze jeszcze słuchać jęków 18L. Tak podsumowójąc to japońscy piosenkarze ubrani jak kobiety są jakieś 10 razy bardziej męscy niż ci "maczo" mezo i 18l :P

Ps. Fajnie sie musi czytać post w którym w nawiasie jest nawias, a w nim jeszcze jeden :P Współczuje Wam :D

Ps2. Jeśli uraziłem jakichś fanów zbyt radykalnymi poglądami to przepraszam - to nie miało być nic osobistego, każdy słucha tego co lubi ;)

EDIT:

Co do tytułu "Konfrontacje" jest to tytuł oficjalny - taki jest na płycie itd., a po internecie krąży niewiadomo dlaczego zatytuowane: "Garbaty anioł" No ale chodzi o tą samą piosenke :)
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2004, 03:42:41 pm wysłana przez Morchol »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 28, 2004, 03:56:27 pm »
Jednak Little zwracam honor o tym samym utworze mowimy. To wrescie ktory tytul jest wlasciwy ?? bo juz sie pogobilem  :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 28, 2004, 04:05:46 pm »
Cytuj
Jednak Little zwracam honor o tym samym utworze mowimy. To wrescie ktory tytul jest wlasciwy ?? bo juz sie pogobilem  :P
"Konfrontacje" - jest na okładce płyty - więc raczej ten ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 28, 2004, 08:38:18 pm »
polski HH...... co tu dużo mówić.....Hip-hop jak każdy inny..... mnie tam nie zachwycają piosenki polskie, ani żadne inne..... może jest kilka wyjątków, ale wiadomo nie od dziś, żę za kilka lat nikt już hh nie będzie słuchał........ ja go nie słucham i nie będe słuchał..... po prostu żadnej muzyki "nałogowo" nie słucham...
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 28, 2004, 09:13:48 pm »
Ja też nie słucham hh... po prostu nie zachwycają mnie występy wierszokletów. Może wysłucham jakoś 15 mc, ale w poruwnaniu do innych piosenek (metalowych  :w00t: ) wystarczy mi jak przesłucham tego raz na dłuugi dłuugi czas..  ;)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 28, 2004, 09:28:17 pm »
Sorki za mały "skok w bok" od tematu, ale baardzo się dziwie tobie W_W,  że nie słuchasz żadnej muzy. Do tej pory poza moją siostrą, nie znałem osoby która w wolnych chwilach nie miała by włączonej muzy.(moja siostra ma 11 lat, więc gust muzyczny sobie pewnie jeszcze wyrobi) Ja sam, tak jak napewno wieele osób, jeśli tylko jestem w domu i akurat nie gram/czytam/oglądam film tylko robie coś innego mam zapuszczoną playliste na ponad 500 piosenek w losowym porządku. Prawie zawsze czyli na przykład jak odrabiam lekcje, sprzątam, czy robie coś na kompie.

Jeszcze raz sorry za offtop, ale powód do napisania tego posta wyszedł w tym topicu, a jakoś niewidze sensu zakładania nowego " dwupostowca" ;)

Masz racje, żę nie ma sensu nowego topica zakładać, ale jest takie coś co się nazywa Gadu Gadu
[size=8]Made by White_wizard
[/size]
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2004, 04:41:19 pm wysłana przez White_wizard »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zwolennicy HH
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 22, 2004, 06:50:22 am »
A ja ostatnio słucham (i bardzo mi sie podoba :D ) Ascetoholixa.