Autor Wątek: Liga Zła  (Przeczytany 2587 razy)

Offline Tantalus

 • Master Engineer
 • Redaktor+
 • ************
 • Wiadomości: 4470
 • Idol nastolatek
  • Skype
  • Zobacz profil
Liga Zła
« dnia: Lipca 18, 2010, 03:02:09 pm »
Miałem taki pomysł już dawno temu, jak podczas moich wojaży po Internetach kilka minut poświęciłem na zapoznanie się z amerykańskimi superbohaterami komiksowymi. Ich liczba sprawia wrażenie niemalże nieskończonej, jak się w to wczytać. Wiadomo, superbohaterowie są fajni, no ale fajni być mogą tylko jeśli mają jakieś godne nemezis, jak Magneto, Joker czy Lex Luthor.

Mamy już temat, w którym kreujemy się jako superbohaterowie, więc teraz dla odmiany proponuję coś innego: przedstaw siebie jako superzłoczyńce w jednym z klasycznych uniwersów. Aby nie trzeba było się za bardzo babrać w głębokich opisach i gimnastykować się literacko po próżnicy, postaram się to sformułować w formie serii pytań otwartych. Odpowiedzcie więc na poniżej zamieszczone i pokażcie jak chcielibyście przejąć świat i kto wam to ciągle uniemożliwia. Mam tylko jedną prośbę - bazujcie na klasycznych komiksach amerykańskich, czyli wybierajcie najlepiej uniwersa Marvela i DC. Żadnych mang, żadnych filmów, żadnych gier wideło. Those are the rules. Pamiętajcie też, że w komiksach to dobro zawsze tryumfuje, więc piszcie ze świadomością, że ta wasza postać, póki co, wciąż próbuje pokonać swojego nemezis, ale ten zawsze na końcu wygrywa.

1. Jak się nazywasz? (głównie chodzi oczywiście o pseudonim kryminalny, ale można też podać pełną godność, o ile taką przewidujemy
2. Kim jest twój główny wróg? (z jakim superbohaterem wciąż próbujecie wygrać?)
3. Jaką mocą/mocami władasz? Jakiej broni używasz w walce? (co cię, jako superzłoczyńcę, odróżnia od regularnych złoczyńców)
4. Jak wyglądasz? (maska, peleryna i kalesony ze spandexu, czy może coś bardziej wytwornego...)
5. Gdzie mieści się twoja kryjówka i gdzie dokonujesz swoich niecnych czynów? (Gotham City, Capital City, Nowy Jork, duża aglomeracja to zazwyczaj dobre miejsce do rozpoczęcia podboju świata)
6. Jakie jest twoje ulubione przestępstwo? (kradzieże, rozboje, gwałty, morderstwa, jest z czego wybierać)
7. Co cię nakręca? (dlaczego jesteś przestępcą, co zmusiło, czy nakłoniło cię do przejście na ciemną stronę? Póki co ogólnie - później będzie to w wersji dogłębnej)
8. Jaka jest twój cel? (kontrola nad światem, zemsta, śmierć twojego nemezis, czy może po prostu duża ilość pieniędzy)
9. Jaki jest twój Modus Operandi? (czym charakteryzują się twoje zbrodnie, jak policja i twój nemezis rozpoznają, że to właśnie ty ich dokonałeś, a nie ktoś inny?)
10. Z kim współpracujesz albo pragniesz współpracować? (masz jakąś armię pomocników/asystentów od brudnej roboty, czy też o szczególnych zdolnościach? Może zdarza ci się współdziałać z jakimiś innymi superzłoczyńcami?)
11. Jaka jest twoja główna słabość? (podpadać tu mogą zarówno osłabiające nas cechy charakteru, jak i konkretne przedmioty, sytuacje. No, chyba, że nie mamy słabości i przegrywamy dotąd tylko przez to, że nie umiemy latać i nie mamy supersiły, jak nasz nemezis.)

To była seria pytań podstawowych i leniwi mogą na tym poprzestać. Ambitniejsi niech teraz zagłębią się w stworzoną postać, odpowiadając na pytania bonusowe w kilku zdaniach:

12. Jak to się wszystko zaczęło? (jakie konkretne wydarzenia zmusiły cię do walki z prawem i jak dawno to było? Jakie były twoje początki ze zbrodnią? Może w arkana zawodu wprowadził cię jakiś mentor?)
13. Jakie masz hobby? (czym lubisz się zajmować oprócz szerzenia zła? Może fascynują cię zwierzęta albo gra na jakimś instrumencie?)
14. Ile czasu spędziłeś/aś w więzieniach? (i, co ważne, jakim cudem ciągle udaje ci się z nich wydostać?)
15. Jakie największy sukces udało ci się osiągnąć? (może była jakaś fantastyczna zbrodnia, którą udało ci się zrealizować w pełni? Może udało ci się pokonać swojego nemezis w walce lub prawie go zniszczyć?)
16. Jaką zbrodnię planujesz w tej chwili? (złoczyńca zawsze coś knuje - czym teraz, konkretnie, będziesz chciał/chciała pokonać swojego nemezis? Co wydarzy się w kolejnym odcinku/zeszycie?)
17. Jaka fraza najlepiej cię podsumuje? (jakie zdanie wypowiedziane przez kogoś [najlepiej przez ciebie albo przez twojego wroga] najlepiej cię zilustruję. Im krócej, tym lepiej)

Póki co mam tyle, jak uda się coś jeszcze wymyślić, to się doda jeszcze (jak ktoś ma pomysł to niech się nie krępuje go dodać. Mam nadzieję, że temat się rozkręci i nie będzie takich smutów jak "Ty jako postać w jRPG" hehe.

Ja sam napiszę później, bo już zmęczył mnie ten post heh.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2010, 09:40:13 pm wysłana przez Tantalus »

Offline The_Reaver

 • Heartless Engineer
 • Redaktor
 • *********
 • Wiadomości: 2086
 • Dark Keyblade Master
  • Zobacz profil
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 19, 2010, 06:44:23 pm »
Raczej słabo widzę, żeby coś się podniosła tutaj ilość postów. No, ale spróbuje sam coś tutaj wrzucić:

1. John Whitlack - "Balance"
2. Batman
3. Przeklęte miecze, Światło i Ciemność, dające swemu nosicielowi nadludzką zwinność i zdolności walki z pomocą mieczy. Broń może przyzwać z powietrza, nawet gdy zostanie odtrącona. Przekleństwem mieczy jest, na każdą zabitą, złą, osobę, musi zginąć dobra i vice-versa. By to spełnić, ostrza opętują swego nosiciela, przez co traci on świadomość swoich czynów, ale zwiększa swoje zdolności i moce.
4. 20 letni mężczyzna. Normalnie nosi czarną koszule, jeansowe spodnie spodnie i białe buty. Na twarzy czarną maskę wokół oczu (coś jak Robin). "Opętany", przez połowę ciała, od głowy aż do kroku przechodzi szary dym, od którego resztę ciała odpowiednio w lewo i prawo obejmuje biała i ciemna aura, zakrywająca ubiór i nieosłoniętą twarz. Oczy świecą odpowiednio czarną i białą łuną.
5. Gotham City, od rozpoczęcia swej "przestępczej" kariery, ukrywa się w slumsach.
6. Morderstwo przestępców, ludzi, których widzi jako hańba dla dobrego społeczeństwa.
7. Chęć ukarania przestępców za własne cierpienia z przeszłości i te, które popełnił opętany.
8. Zemsta.
9. Pocięte zwłoki, z ranami mieniącymi się słabymi, białymi i czarnymi aurami. Ulubionymi cięciami są wielkie X na całym tułowiu ofiar.
Za każdym razem, gdy z jego rąk zginie przestępca, następną ofiarą zwykle jest jakiś niewinny obywatel, lub policjant,
10. Brak.
11. Będąc opętany, nie może się zmusić do zabicia osoby, o charakterze podobnym, do wcześniej zabitej. W normalnym stanie, jego zdolności są znacznie słabsze, nie chce walczyć z dobrymi ludźmi. Mając złączone w uścisku obydwie dłonie, nie może wzywać broni, a będąc opętany, czyn ten, choć znacznie trudniejszy, gdyż dłonie się odpychają, szybko uwalnia nosiciela.


12. Od dzieciństwa John zawsze chciał być bohaterem, chroniących słabych. Jednak, pewnego dnia jego klasa, będąc na wycieczce w Afryce, została porwana przez handlarzy niewolników. Sam zdołał uciec od porywaczy, w końcu odnajdując w jakieś zapomnianej jaskini dwa miecze, zaczarowane przez szamanów. Bez wahania chwycił je, natychmiast będąc napełniony ich mocą. Z potężną bronią, wrócił swej klasie na pomoc, zabijając wszystkich porywaczy. Ale jak tylko zabił ostatnia osobę, stracił przytomność. Gdy się ocknął ujrzał, że jego koledzy i koleżanki także zostali wymordowani. Nie chcąc przyjąć do siebie, że to on jest winien tej zbrodni, nawet w obliczu takich samych ran na ciałach kolegów, co porywaczy i wyznań świadków, wpadł w paranoję, myśląc, że to jakiś złoczyńca to zrobił.
Jego kroki zawiodły go w końcu do Gothan, gdzie kontynuowała się jego fala morderstw. Za każdym razem, gdy zabił złych, tracił nad sobą panowanie i polował na dobrych. Za te zbrodnie ponownie obwiniał złoczyńców. Nigdy nie przyjmuje do siebie, że to on opętany zabijał, nawet gdy świadkowie mówią co innego.
13. Lubi zwierzęta, wiedząc że tylko one nie są w pełni złe.
14. W wariatkowie nosi specjalne rękawice, które trzymają jego ręce w uścisku. Jednak z czasem, ostrza same próbują się przyzwać w dłoniach Johna, stopniowo rozszerzając rękawice, aż te pękną.
15. Zabicie mafii handlującej kobietami. Niestety, opętany zabił i kobiety.
16. Odnalezienie i zabicie Lexa Luthora.
17. Opętany - "Jam jest swiatło i ciemność. Równowaga musi być"

Coś czuję, że raczej tak sobie mi wyszło, ale zawsze coś.
I'm in Space!

Offline MarvelliX

 • Master of Random Knowledge
 • Admin
 • **********
 • Wiadomości: 2684
 • dood!
  • Skype
  • Zobacz profil
  • http://squarezone.pl
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 24, 2010, 08:43:35 pm »
1. Jak się nazywasz? MarvelliX (yep przejąłem od niego nick)
2. Kim jest twój główny wróg? Każdy z mocami
3. Jaką mocą/mocami władasz? Jakiej broni używasz w walce? Jako istota symbiotyczna (na wzor Venoma) potrafi opętać każdą istotę której tknie, przejąć nad nią kontrole (ofiara jest świadoma mimo braku kontroli nad cialem) i skopiować dominującą moc lub umiejętność, a także użyć jej wspomnień by zachowywać się jak ona. Symbiont jako taki jest giętki rozciągliwy, nie musi się pożywiać ani oddychać (mimo to nosiciel musi) znosi extremalne temperatury i może przekształcić ewentualnie wykształcone macki w prostą broń białą utwardzając strukturę ciała.
Obecnie: szpony ala Wolverin (z utwardzonego ciala symbionta), siła od Supermana, lewitacja, teleport na małe odległości, zwinność i refleks i kilka technologicznych gadżetów zaczerpniętych z rożnych kosmicznych cywilizacji i zmontowanych na Ziemi
4. Jak wyglądasz? Oryginalnie jak żywa smoła. Lecz będąc w nosicielu wygład uzależnia się od gatunku przejętej istoty. Zaraz po wtargnięciu w ciało wygląda jak pokryta czarną matową skórą, kilka chwil później po całkowitej dominacji nosiciela, zmienia kolor na naturalny i symuluje strój na życzenie, co pozwala szybko wtopić się w tłum.
5. Gdzie mieści się twoja kryjówka i gdzie dokonujesz swoich niecnych czynów? Tam gdzie mieszka nosiciel.
6. Jakie jest twoje ulubione przestępstwo? Brutalne morderstwa
7. Co cię nakręca? Instynkt żądny krwi i większej ilości mocy
8. Jaka jest twój cel? Odnalezienie drugiej polowy wędrującej po innej części wszechświata i kolektujacej moce tak samo jak jego „brat”, w celu połączenia i stworzenia istoty doskonałej.
9. Jaki jest twój Modus Operandi? Początkowo wyrwane gołymi rękami członki teraz dodatkowo ścięte potrójnym ostrzem. Ofiary przypadkowe bez żadnych powiązań.
10. Z kim współpracujesz albo pragniesz współpracować? „współpracować” (by przejąć moc) z Doomsdayem i/lub Darkseidem co nie jest łatwe w obu przypadkach
11. Jaka jest twoja główna słabość? Czasami przejęcie mocy daje skutki uboczne w postaci przejęcia słabości, tak więc zyskał od supermena małe uczulenie na ‘zielone kamyki’ lecz nie zabójcze a bardziej osłabiające; teleportując się musi gołym okiem widzieć cel więc niemożliwe w ciemnościach lub zamkniętych pomieszczeniach

12. Jak to się wszystko zaczęło? Istnieje od początku wszechświata i podróżuje zazwyczaj na jakimś meteorycie, komecie lub kawałku opuszczanej z dymem planety.
13. Jakie masz hobby? Szukanie nowych celów i udawanie życia nosiciela
14. Ile czasu spędziłeś/aś w więzieniach? Wogóle; trudno złapać cos co ciągle zmienia wygląd, wtapia się w tłum i w razie zagrożenia przejmuje władze nad napastnikiem
15. Jakie największy sukces udało ci się osiągnąć? Może powalenie na kolana Supermana jednym ciosem smolistej macki prosto w twarz i przejecie tym samym nad nim kontroli? Na krotko ale zawsze coś.
16. Jaką zbrodnię planujesz w tej chwili? Wtargnąć do Justice Ligue Watchtower i zrobić sobie bankiet ;)
17. Jaka fraza najlepiej cię podsumuje? Cień – nikt na niego nie zwraca uwagi ale ciągle cie śledzi, obserwuje i obmyśla niecne plany.

myslalem niedawno o czyms podobnym znaczy sie przelozeniu siebie na gre komputerowa z podaniem statystyk ;f

*fixed*
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2010, 07:26:50 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

 • Master Engineer
 • Redaktor+
 • ************
 • Wiadomości: 4470
 • Idol nastolatek
  • Skype
  • Zobacz profil
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 27, 2010, 06:55:12 pm »
Reaver - fajnie, chociaż postać jakaś taka za mało zła sama w sobie hehe.

Marv - Wolverine i Superman to dwa różne uniwersa, tak btw.. No i coś zbyt ewidentnie od Venoma/Carnage'a zgapiasz hehe.


No dobra, ruch jest mały, może moja postać kogoś zachęci. Akurat mam trochę wolnego czasu, żeby coś napisać tego typu.

1. Jak się nazywasz? Jimmy Ashwood, pseudonim kryminalny "Buffoon"
2. Kim jest twój główny wróg? Technicznie rzecz biorąc Batman, ale różnie z tym bywa, co później dokładniej opiszę.
3. Jaką mocą/mocami władasz? Jakiej broni używasz w walce? W swoim stroju ma zestaw kart do rzucania o różnych właściwościach. Najczęściej używa kart o krawędziach pokrytych zaostrzonym metalem, jednak ma również karty wybuchowe, karty dymne, karty pokryte różnego rodzaju truciznami, a nawet karty, które w locie wydają z siebie ogłuszający dźwięk. Ma również zestaw kart podręcznych, służących np. do otwierania drzwi, hakowania elektronicznych czytników, czy przecinania szkła w okiennicach. W walce wręcz stara się nie brać udziału, ale czasami widywano go walczącego kaduceuszem-paralizatorem, chociaż oczywiście używając go nie miałby najmniejszych szans w starciu z Batmanem.
4. Jak wyglądasz? Strój jego to głównie dwuczęściowy kostium materiałowy - zarówno góra jak i dół są pokryte poziomymi paskami (grubości ok. 2-3 centymetrów) w kolorach ciemnej czerwieni i popielatej czerni, na przemian. Powiedzmy, że ten obrazek może służyć za punkt odniesienia, chociaż Buffoon nie ma takich falbanek, a jego strój jest ciemniejszy. Karty ma schowane w dziesiątkach ukrytych kieszeni wewnątrz tego stroju - żadnej nie widać na pierwszy rzut oka, a on sam wyciąga je z wielką sprawnością. Na głowie nosi czerwoną czapkę, podobną do tej, którą widać na obrazki sprzed dwóch zdań, choć również ciemniejszą, dopasowaną do czerwieni w stroju. Dłonie chowa w czarnych rękawiczkach, na nogach na czarne, proste w kroju wysokie buty. Choć strój jest dość ekstrawagancki, wszystko jest utrzymane w ciemnej tonacji, a wszystkie barwy są matowe - jak na tak ubranego człowieka bardzo dobrze może się chować w cieniu. Twarz jego zakrywa czarna maska wokół oczu - model a la Robin, ale większa. Coś w ten deseń, tyle że czarna, prostsza, mniej pstrokata i mniej gejowska niż ta.
5. Gdzie mieści się twoja kryjówka i gdzie dokonujesz swoich niecnych czynów? Gotham City, bogatsza dzielnica. Krójówka Buffona mieści się w ukrytym pomieszczeniu w piwnicy kamieniczki, w której Jim Ashwood ma swoje mieszkanie.
6. Jakie jest twoje ulubione przestępstwo? Kradzieże. Preferuje banki, muzea i sklepy jubilerskie.
7. Co cię nakręca? Miłość, której obiektem jest Harley Quinn. Oprócz tego nie może żyć bez intelektualnych wyzwań (podobnie jak Sherlock Holmes, wpada w depresję kiedy nie ma obranego jakiegoś ambitnego celu)
8. Jaka jest twój cel? Zdobyć serce Harley Quinn, a przy okazji dorobić się na kradzieżach. Chciałby w przyszłości stanowić z nią złodziejskie Duo znane na całym świecie.
9. Jaki jest twój Modus Operandi? Buffoon walczy kartami, a większość z nich jest jednorazowa - na każdym miejscu jego zbrodni można znaleźć kilka z użytych przez niego kart. Kiedy podejmuje się jakiegoś wysoce ryzykownego włamania/kradzieży, stara się zbierać karty po sobie, czasem nawet zostawia ślady mające zmylić pogoń (strzela z broni palnej, której normalnie nigdy nie używa, podkłada ślady stóp i dłoni albo zostawia zagadki w zielonej kopercie jak Riddler). Jeżeli podjął się jakiegoś rutynowego zajęcia, np. napadu na średniej klasy bank lub muzeum, zostawia często kartę z namalowanym pojedynczym symbolem, którego Batman może użyć do przewidzenia jego następnego ruchu. Stara się w tej kwestii grać fair, doceniając intelekt swojego nemezis, a robi to wyłącznie po to, żeby mieć kolejne ambitne wyzwanie, żeby utrudnić sobie popełnienie kolejnej zbrodni.
10. Z kim współpracujesz albo pragniesz współpracować? Buffoon jest z natury samotnikiem, ale kilkukrotnie współpracował z Jokerem, przede wszystkim po to, żeby lepiej poznać towarzyszącą mu zawsze Harley Quinn. Dwa razy został wynajęty za odpowiednie pieniądze przez Two Face, ale źle mu się układała z nim współpraca, uważał go za obrzydliwego natręta. Dobrze mu się jednak współpracowało z Riddlerem, z którym dzieli zamiłowanie do łamigłówek i rebusów. Nigdy jednak nie współpracował z nikim dłużej niż tydzień czy dwa. Nie ma własnych pomocników ani podwładnych drabów, uważając, że tacy jedynie przeszkadzaliby mu we włamaniach. Dwukrotnie współpracował z samą Harley Quinn i bardzo ciepło wspomina te chwile. Co prawda dokonywała ona wtedy zbrodni na zlecenie swojego ukochanego Jokera, no ale sama możliwość spędzania z nią czasu była wielce satysfakcjonująca.
11. Jaka jest twoja główna słabość? Zamiłowanie do wyzwań jest główną słabością Buffoona. Sam podkłada Batmanowi i policji podpowiedzi, które udaremniają jego złe czyny. Jego mordercze karty, choć bardzo skuteczne w jego wyćwiczonych rękach, w szczególności przeciwko bankowym strażnikom, nie stanowią zagrożenia dla Batmana i jego batarangów. Nie udało mu się wygrać z nim ani jednego pojedynku, a kilka ich było. Gorące uczucie do Harley Quinn również często było wykorzystywane przeciwko niemu, również przede wszystkim przez Batmana.

12. Jak to się wszystko zaczęło? Jim Ashwood jest młodym geniuszem, świetnie wykształconym 22ciolatkiem zamiłowanym we wszelkiego rodzaju intelektualnych zadaniach. Zdobył średnie wykształcenie we wieku 16tu lat, a we wieku 20 zdobył doktorat z psychologii kryminalnej na Uniwersytecie w Gotham City. Za dnia pracuje w psycholog-terapeuta w prywatnej klinice w bogatej części miasta i sprawia wrażenie świetnie zarabiającego, przystojnego i spełnionego młodego człowieka. Dodać do tego jego przenikliwy intelekt, analityczny umysł, przyzwoitą sylwetkę i poczucie humoru, a nikogo nie zdziwi fakt, że Jimmy jest rozchwytywany przez dziewczyny, które jednak zawsze spławia w mniej lub bardziej elegancki sposób. Jego przygoda ze zbrodnią zaczęła się jeszcze w szkole średniej, kiedy to poświęcił kilka tygodni na włamanie się do miejskiego bankomatu. Sama problematyka tego zadania tak go wciągnęła i dała mu tyle satysfakcji, że gdy już dokonał zbrodni wziął dla siebie jedynie symboliczną ilość z nielegalnie pobranych banknotów. Jego druga pasja, którą jest Harley Quinn, zaczęła się kilka lat temu, kiedy to ta tajemnicza postać po raz pierwszy pojawiła się przy boku Jokera. Kilka miesięcy na studiach poświecił prawie wyłącznie ustaleniu tożsamości tej uroczej szajbuski (jego wyniki w nauce ucierpiały na tym i po raz pierwszy miał średnią na studiach trochę poniżej 5.0). Naturalnie osiągnął sukces - zidentyfikował ją jako Dr. Quinzel, młodą psycholożkę pracującą w azylu Arkham, która kilkukrotnie wykładała na jego uczelni. Połączenie szaleństwa z intelektem zafascynowało go w niej i postanowił zdobyć jej serce, bez względu na wszystko. Żeby zadanie nie było zbyt łatwe, Jimmy postanowił dokonać tego bez zabijania Jokera, co byłoby logicznym posunięciem dla każdego innego złoczyńcy na jego miejscu. Osiągnięcie tego celu zajmuje mu już 2 lata, w których dokonał dziesiątek ekstrawaganckich napadów - wszystko postępuje powoli, no ale Buffoon jest dobrej myśli.
13. Jakie masz hobby? Gra w szachy, kostka rubika, włamania na strony internetowe i konta bankowe. Nigdy jednak nie ukradł za pomocą tego ostatniego pieniędzy, uważając, że to zbyt proste. Lubi również stare filmy z braćmi Marx.
14. Ile czasu spędziłeś/aś w więzieniach? Jeszcze nic. Zawsze udawało mu się jednak jakoś uciec po przegranej z Batmanem. Kilka razy było jednak gorąco - raz siedział już w kajdankach w radiowozie, który zabrać go miał do aresztu, jednak z opresji wyrwał go wtedy Riddler, który miał u niego dług wdzięczności za pomoc we włamaniu do muzeum tydzień wcześniej.
15. Jakie największy sukces udało ci się osiągnąć? Buffoon za swój największy sukces uważa randkę z Dr. Quinzel - zjedli razem kolację w dobrej restauracji po obejrzeniu starej komedii z braćmi Marx z romantycznym kinie. Naturalnie nie wyjawił że wie o jej ukrytej osobowości, próbował oczarować ją samym sobą i ma wrażenie, że nieźle mu się to udało. Innym sukcesem jest współpraca z jej alter ego, Harley Quinn przy okazji kilku napadów, w trakcie których również próbował ją oczarować. Jest również dumny z tego że w pojedynkę obrabował 6 różnych banków w Gotham w ciągu jednej nocy, tylko raz spotykając w tym czasie Batmana, któremu na szczęście udało mu się uciec.
16. Jaką zbrodnię planujesz w tej chwili? Do Gotham przyjeżdża właśnie wystawa średniowiecznych rzeźb i klejnotów z południa Francji. Joker jest w posiadaniu brylantu, który jest elementem kolekcji, którą prezentować będą na tej wystawie i wszystko wskazuje na to, że będzie chciał wykraść resztę, czy to osobiście, czy za pośrednictwem Harley. Buffoon planuje ubiec ich w tej kradzieży, a następnie wręczyć klejnot w prezencie szalonej Quinn.
17. Jaka fraza najlepiej cię podsumuje?
"Cholerny błazen. Jak można traktować poważnie kogoś, kto się tak ubiera?!" - Joker, wspominający włamanie, w którym pierwszy raz spotkał Buffoona.
"Co to jest? Czarne, czerwone, czarne, czerwone, czarne czerwone ŁUP? Buffoon uciekający przed Batmanem! HAHAHAHA" - Riddler, w trakcie wspólnego napadu na muzeum sztuki
"Jesteś na prawdę uroczym człowiekiem Jim, świetnie się bawiłam" - Dr. Harleen Quinzel, po pamiętnej randce
"Oooo... gentleman! Uważaj, żebyś nie potknął się o swój język bobasie!" - Harley Quinn, po pierwszym spotkaniu


No, co wy na to?

Offline MarvelliX

 • Master of Random Knowledge
 • Admin
 • **********
 • Wiadomości: 2684
 • dood!
  • Skype
  • Zobacz profil
  • http://squarezone.pl
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 27, 2010, 07:25:39 pm »
Cytuj
Marv - Wolverine i Superman to dwa różne uniwersa, tak btw.. No i coś zbyt ewidentnie od Venoma/Carnage'a zgapiasz hehe.
zle to napisalem powinno byc ala ;x

Cytuj
No i coś zbyt ewidentnie od Venoma/Carnage'a zgapiasz hehe.
bo jeden z pierwszych badasow jakich zobaczylem w komixach jako dziecko i tez obaj zostali moimi pierwszymi (i ostatnimi) kolorowymi dzielami w postaci rysunku ;d
Sama koncepcja to mieszanka brejniaka, cyborga co kopiowal moce napotkanym bohaterow (nie pamietam nazwy) i marvelowskiego symbionta. Postac stworzylem dawno temu ale na poczatku to byl bardziej 3ci czlonek rodziny Venoma ;x

jak kogos ciekawi dzie sie podziewa druga polowa to wiec rzadzi w universum Marvela ;d a ten w DK

Cytuj
No, co wy na to?
Gambit ;x
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2010, 10:53:13 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

 • Master Engineer
 • Redaktor+
 • ************
 • Wiadomości: 4470
 • Idol nastolatek
  • Skype
  • Zobacz profil
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 28, 2010, 03:48:32 am »
Cytuj
Cytuj
No, co wy na to?
Gambit ;x

Oprócz kart nic się nie zgadza, a ja wcale nie myślałem o nim jak tworzyłem Buffoona. Celowałem raczej w jakąś męską odpowiedź na Harley Quinn, która nie jest Jokerem. Na tej samej zasadzie możnaby się doczepić do Reavera, że zgapiał z Equinoxa, a na pewno tego nie zrobił hehe. Anyways, poczekam aż się trochę temat ruszy i może dam drugą postać. Teraz kogoś w uniwersum Marvela, bo póki co wszyscy uderzyliśmy w DC.

Offline The_Reaver

 • Heartless Engineer
 • Redaktor
 • *********
 • Wiadomości: 2086
 • Dark Keyblade Master
  • Zobacz profil
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 28, 2010, 09:17:23 am »
Na tej samej zasadzie możnaby się doczepić do Reavera, że zgapiał z Equinoxa, a na pewno tego nie zrobił hehe.

I nie zrobił. Gościa pierwszy raz widzę, choć wygląd by mojej postaci, w stanie opętania, pasował, tylko więcej dymu. Na komiksach z DC i Marvela mam bardzo znikomą znajomość, poza serialami, które miałem akurat szczęście obejrzeć.
I'm in Space!

Offline MarvelliX

 • Master of Random Knowledge
 • Admin
 • **********
 • Wiadomości: 2684
 • dood!
  • Skype
  • Zobacz profil
  • http://squarezone.pl
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 28, 2010, 12:57:44 pm »
Cytuj
I nie zrobił. Gościa pierwszy raz widzę
lal ja tez

Cytuj
Oprócz kart nic się nie zgadza
wcale nie tak bardzo gambit byl zlodziejem (a pozniej najemnikiem) tyle ze nie robil tego dla sportu a dla kasy i tez poslugiwal sie dluga bronia biala (kijem) od czasu do czasu

podsumowujac co bysmy nie wymyslili ktos juz to zrobil ;x

Offline Yuzuriha

 • Dead Shadow
 • SemiRedaktor
 • *********
 • Wiadomości: 1742
 • Let's go together ... in to the darkness
  • Zobacz profil
  • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Liga Zła
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 29, 2010, 02:56:18 pm »
1. Jak się nazywasz? Selena Aida Myth,Smoke/Zemsta
2. Kim jest twój główny wróg? Każdy kto stanie jej na drodze w osiągnięciu celu.
3. Jaką mocą/mocami władasz?Jakiej broni używasz w walce? Najczęściej jest to po prostu dym,ale od niedawna uczy się jak go materializować i zmieniać w ostrze przypominające kosę,potrafi również latać,teleportować i rozmywać się,żadna ściana nie jest dla niej przeszkodą,ponieważ gdzie jest choćby odrobina powietrza (a powietrze jest wszędzie),tam też może się przenieść,przez co jest nieuchwytna.Jest również bardzo dobrym hakerem toteż przydaje się jej ta umiejętność do maltretowania swoich ofiar psychicznie.
4. Jak wyglądasz? Z pozoru normalnie jak każda zwyczajna 20 latka,długie czarne włosy,przenikliwie niebieskie (prawie białe) oczy schowane za okularami(dla nie poznaki),przeciętny ubiór.Jednak,gdy przybiera postać Smoke,wygląda jak czarny,unoszący się nad ziemią kłęb dymu o ludzkich kształtach,na którego tle wyróżniają się białe oczy.
5. Gdzie mieści się twoja kryjówka i gdzie dokonujesz swoich niecnych czynów? Świat X - menów(nie pamiętam gdzie to było?Nowy Jork chyba?)domek gdzieś na końcu miasta
6. Jakie jest twoje ulubione przestępstwo? Morderstwa,drobne kradzieże.
7. Co cię nakręca? Zemsta.
8. Jaki jest twój cel? Zemsta na tych,którzy kiedyś naśmiewali i mścili się na niej dla zabawy,od niedawna zajmuje się również wymierzaniem sprawiedliwości przestępcom,którzy mimo popełnionej zbrodni zostali uniewinnieni.
9. Jaki jest twój Modus Operandi? Jej ofiary zostają uduszone/zaczadzone,a na ich ciele znajdują się smugi rozmazanego popiołu.
10. Z kim współpracujesz albo pragniesz współpracować? Nie posiada żadnych pomocników,pracuje sama .
11. Jaka jest twoja główna słabość? Antyki,uwielbia sztukę,w szczególności małe przedmioty i średniowieczną biżuterię,więc gdy tylko znajdzie coś co ją interesuje zaraz musi to mieć. Drugą słabością są zwierzęta najbardziej koty,toteż pracuje w sklepie ze zwierzętami.
12. Jak to się wszystko zaczęło? Za dzieciństwa była cichą,wrażliwą i nieśmiałą  dziewczynką,przez co miała problemy z zaprzyjaźnieniem się z kimkolwiek,dzieciaki śmiały się z niej i wytykały palcami,nie tylko z powodu nie możności wysłowienia się,ale również przez okulary. By się ukryć przed ludźmi większość czasu spędzała w bibliotece na podłodze,czytając przeróżne książki fantasy.Któregoś dnia goniąc kota wybiegła na ulice,w momencie,gdy samochód miał w nią uderzyć,rozpłynęła się,pojawiając po chwili w tym samym miejscu.Przerażona opowiedziała o tym swoim rodzicom jednak ci jej nie uwierzyli.Wtedy właśnie po raz pierwszy pojawiły się u niej moce.Nasiliły się w dniu 18 urodzin,gdy pokłóciła się z matką.Na jej oczach zaczęła się jakby palić czarnym ogniem.Tego samego dnia uciekła z domu.Przez jakiś czas szukała swojego miejsca.Gdy usłyszała o mutantach i akademii Xaviera,postanowiła się do nich zgłosić,tam również nadano jej pseudonim Smoke.Jednak nie zabawiła zbyt długo w akademii uważając,że do nich nie pasuje.Niedługo po tym zaczęła swoją karierę przestępczą.Podrobiła swoje wszystkie dane nadając nową tożsamość.Mogła teraz być jak bohaterowie z jej ulubionych książek,mogła w końcu dokonać swojej zemsty.
13. Jakie masz hobby? W wolnych chwilach zajmuje się fotografiką,lub czytaniem książek fantasy.
14. Ile czasu spędziłeś/aś w więzieniach? Nie posiada odcisków palców,toteż nie zostawia po sobie żadnych śladów.Jako forma dymu jest nienamacalna,także nie można jej w żaden sposób złapać.Ogień,woda,czy jakiekolwiek substancje na nią nie działają.
15. Jaki największy sukces udało ci się osiągnąć? Każde morderstwo uważa za sukces,przy czym ofiara uprzednio traci wszystko co dla niej cenne i z tego powodu boleśnie cierpi.
16. Jaką zbrodnię planujesz w tej chwili? Lista osób do zabicia jeszcze się nie skończyła.
17. Jaka fraza najlepiej cię podsumuje?
 "Jest jak powietrze -nienamacalna,nieuchwytna i niewidoczna,a jednak wiemy,że istnieje"
"Stracił firmę,dom,wszystko,a rodzina się od niego odwróciła,spadło to na niego jak jakaś zemsta za popełnione w dzieciństwie grzechy" - policjant nad zwłokami mężczyzny,które spadły z 20 piętra (od tamtego czasu zaczęto nazywać ją "Zemsta")

Powiedzmy,że próbowałam być oryginalna.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2010, 03:00:55 pm wysłana przez Yuzuriha »