Kategoria ogólna > Final Fantasy I-VI
Final Fantasy I-VI - Trivia
Musiol:
Zeromus
The_Reaver:
Nie inaczej
Kazumaru:
Nie będzie Trivia dzielona na 1-3 i 4-6 tylko zostaje na 1-6.
Jak nie znacie za dobrze 1-3 to poprostu nie będziecie zadawać pytań do nich, ew. nie będziecie odpowiadać na pytania zadane do nich...
simple.
Musiol:
Jak nazywał się cesarz w FF VI ?
MarvelliX:
damn jak to szło Gestalh? Gesthal? Gestahl?
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej