Kategoria ogólna > Final Fantasy I-VI

Final Fantasy I-VI - Trivia

<< < (2/25) > >>

Musiol:
Zeromus

The_Reaver:
Nie inaczej

Kazumaru:
Nie będzie Trivia dzielona na 1-3 i 4-6 tylko zostaje na 1-6.
Jak nie znacie za dobrze 1-3 to poprostu nie będziecie zadawać pytań do nich, ew. nie będziecie odpowiadać na pytania zadane do nich...
simple.

Musiol:
Jak nazywał się cesarz w FF VI ?

MarvelliX:
damn jak to szło Gestalh? Gesthal? Gestahl?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej