Autor Wątek: Sword of the New World  (Przeczytany 2111 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Sword of the New World
« dnia: Lipca 01, 2007, 05:27:16 pm »
www.swordofthenewworld.com
hmm co tu napisac ... mmo w stylu piratów z karaibów ... wymagan duzych nie ma ... zamiast robic jednej postaci robi sie max 3 i prowadzi jako drużyne z wybranym nazwiskiem(troche jak w mafii;]) do wyboru ... 5 klas postaci a w czasie gry mozna dostac unikatowe postacie każda klase mozna rozwinąć na kilkanaście sposobów zależnie od "postawy" jakiej sie uzywa  no to tyle gra sie miło wszystko cieszy oko narazie jest f2p i chyba zostanie bo sa juz itemy za kase jak w silkroadzie.

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Sword of the New World
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2008, 09:51:38 pm »
Świetny kawałek gameplayu. Niedawno Glenn właśnie coś wspomniał o nim a ja jak zobaczyłem filmiki i zdjęcia to od kopa wziąłem się za ściąganie ;) Jak ktoś chce ze mną pograć to szukać mojej familii : Raphaelian :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2008, 09:53:10 pm wysłana przez Growlanser »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Sword of the New World
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 27, 2008, 12:16:55 am »
Gra wymiata jak na takie wymagania jakie ma; ale to wujowe mieć 3 postaci. Pod tym względem jestem konserwatystką. Nie ma to jak jedna postać. Możesz bardziej poczuć się jako ta postać. A tak jak masz 3...? To która jest ci najbardziej bliska? ;f

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Sword of the New World
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 27, 2008, 01:03:51 am »
No to mnie torchę zniesmacza. A wymagania nie są takie duże. Ja gram na średnich i nic  nie przycina choc mam za małe w sumie ;P