Autor Wątek: Jak sobie wyobrażacie ostatnią walkę w Kingdom Hearts III?  (Przeczytany 1179 razy)

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Jak sobie wyobrażacie ostatnią walkę w Kingdom Hearts III?
« dnia: Czerwca 12, 2013, 06:27:15 pm »
Jak w temacie.

Moja wizja:

1 faza - Sora vs. Terra - Xehanort.
Sora zwycięża, Terra - Xehanort jest osłabiony.
2 faza - Riku vs. Braig.
Po tej walce Riku zabija Braig'a i wyrusza na pomoc Sorze.
3 faza - Riku vs. Saix.
Riku zostaje ranny, jednak pokonuje Saixa, lecz wtedy zostaje zaatakowany przez Vanitasa.
4 faza - Riku vs. Vanitas.
Riku spycha Vanitasa do otchłani i dociera do Sory. Zostaje obezwładniony przez Ansema i Xemnasa, lecz wtedy...
5 faza - Ventus vs. Xemnas, Aqua vs. Ansem.
Na pomoc przybywają mu Ventus i Aqua, zabijają przeciwników i stają do walki z Xehanortem.
6 faza - Terra vs. Terra - Xehanort.
Metafizyczna bitwa, w której Terra walczy o odzyskanie kontroli nad swoim ciałem. Wydostaje się spod kontroli Xehanorta i dołącza do przyjaciół. Wspólnie stają naprzeciwko byłego mistrza Ventusa. Mistrza Xehanorta.
7 faza (OSTATNIA) Postać do wyboru (Sora, Riku, Terra, Ventus, Aqua) vs. Mistrz Xehanort.
Po tej fazie Sora kumuluje w sobie moc światła, Riku ciemności, Terra ziemi, Ventus wiatru, Aqua wody. Łączą moc i wzywają Ultimę, która ostatecznie niszczy ich wroga.

A wy jak sobie to wyobrażacie?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Jak sobie wyobrażacie ostatnią walkę w Kingdom Hearts III?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2013, 09:43:59 pm »
Ja bym chciał żeby nie rozdrabniali się na te jakieś dziwne mroczniackie organizacje, klony, "głebokie" rozkminy i inne chujnie jak we wszystkich spin-offach i zrobili fajną gierkę w której się zwiedza światy z bajek disneja i bije śmieszne duszki kluczem po głowach ;/