Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 2944620 razy)

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27460 dnia: Lutego 27, 2008, 05:42:42 pm »
ehh bynajmniej glen pomyslal i posluchal sie mnie zaczynajac gre od bof3

Cytuj
Ja nie wiem nad czym się użalacie chłopaki,ja jestem sama od kiedy pamiętam i co jakoś żyje.Wiadomo brakuje tego ciepła...
ja tez nie wiem ;f mi tam dobrze mam bynajmniej czas dla siebie a jak komus brakuje ciepla niech se kota zalatwi ;x
to zależy od człowieka...każdy potrzebuje czego innego.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27461 dnia: Lutego 27, 2008, 05:45:08 pm »
Niektórzy potrzebują futrzaków, czasami bardzo. ;F
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27462 dnia: Lutego 27, 2008, 05:48:13 pm »
ja tez nie wiem ;f mi tam dobrze mam bynajmniej czas dla siebie a jak komus brakuje ciepla niech se kota zalatwi ;x

A więc zaproś kota do kina...
Daj kotu kwiatka...
Powiedz kotu ze pieknie dzis wyglada...
Wez kota za reke...

Kobiety nie zastapisz... ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27463 dnia: Lutego 27, 2008, 05:52:26 pm »
Wez kota za reke...
Kot nie ma ręki. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27464 dnia: Lutego 27, 2008, 05:52:49 pm »

Wah, dwa dobre filmy dzisiaj są o tej samej porze: "The thing" i "Pewnego razu w Chinach". Nie wiadomo co oglądać cholera.
'Cosia' obejrzyj, fpyte film, o ile to ten horror ;p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27465 dnia: Lutego 27, 2008, 06:04:24 pm »
:O a na którym pewnego razu jest ??

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27466 dnia: Lutego 27, 2008, 06:09:18 pm »
oba filmy są jutro więc masz czas sprawdzić. ;P
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27467 dnia: Lutego 27, 2008, 06:21:35 pm »
Aj, faktycznie jutro są.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27468 dnia: Lutego 27, 2008, 06:34:15 pm »
Cytuj
A więc zaproś kota do kina...
Daj kotu kwiatka...
Powiedz kotu ze pieknie dzis wyglada...
Wez kota za reke..
-nie chodze do kina ale kot czesto lezy obok jak siedze przed kompem lub ogladam tv (spi ale na jedno wychodzi ;x)
-nie daje kwiatka ale trawe bo od kwiatka zatrucia by dostala ;B
-nie musze mowic ze ladnie wyglada bo ona wie wkoncu sie ciagle myje ;p
-pah za reke... kota se moge wziasc na rece (kobiety bys dlugo na ronkach nie uczymal raczej ;f)
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2008, 06:34:58 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27469 dnia: Lutego 27, 2008, 06:59:14 pm »
Cosik jest raczej lipny. Jest pare klimatycznych akcji, ale jak zobaczylem klatke piersiową odgryzającą facetowi rece, to myslalem, ze sie udusze ze smiechu ;]

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27470 dnia: Lutego 27, 2008, 07:29:12 pm »

Wah, dwa dobre filmy dzisiaj są o tej samej porze: "The thing" i "Pewnego razu w Chinach". Nie wiadomo co oglądać cholera.
'Cosia' obejrzyj, fpyte film, o ile to ten horror ;p

Raczej ten :D O której leci ???

Właśnie jestem po seansie "John Rambo". Najkrwawsza ze wszystkich części. Rambo mniej biega, więcej strzela, trup wala się gęsto i wszyscy są szczęśliwi :P

BTW Jak cenię sobie wszelkiego rodzaju snajperów, za opanowanie, precyzję, spokój, tak ten koleś został moim ulubieńcem :]



Ktoś wie jak nazywa się ta broń? O ile w filmie jej nie "podrasowali", to ma zajebiste kopyto :)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27471 dnia: Lutego 27, 2008, 07:33:33 pm »
Fakens, nie kupię Audiosurfa ;/ nie mam karty kredytowej, tylko zwykła płatnicza ;/ peszek ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27472 dnia: Lutego 27, 2008, 07:42:14 pm »
dzis zrobiłem na rowerze 100 km... pełen odlot :) jutro pewnie nie podniose sie z łóżka, ale wale to :) uwielbiam jezdzic na rowerze ;)
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27473 dnia: Lutego 27, 2008, 08:03:03 pm »
Cytuj
Cosik jest raczej lipny. Jest pare klimatycznych akcji, ale jak zobaczylem klatke piersiową odgryzającą facetowi rece, to myslalem, ze sie udusze ze smiechu ;]
nom jedna z moich ulubionych scenek w filmie ;f

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27474 dnia: Lutego 27, 2008, 08:15:53 pm »
Ard masz - http://en.wikipedia.org/wiki/M82_Barrett_rifle
Ma bydlacki kaliber i odrzut, choć spory zasięg, ale wolałbym dzierżyć to http://world.guns.ru/sniper/sn70-e.htm
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2008, 08:22:08 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27475 dnia: Lutego 27, 2008, 08:25:59 pm »
Cosika też oglądałem, tyle że dawno, lubię oglądać filmy, które niegdyś mi się podobały, a sporo czasu ich nie widziałem. Z filmu chyba najbardziej utkwiła mi w pamięci scena z morfującym psem, którego pyszczek rozszczepia się na trzy części. Ostatnio gram w Parasite Eve i już chyba wiem skąd kwadratowi czerpali inspiracje.
Cytuj
Właśnie jestem po seansie "John Rambo". Najkrwawsza ze wszystkich części. Rambo mniej biega, więcej strzela, trup wala się gęsto i wszyscy są szczęśliwi
To już nie musi biegać by omijać kul? Nieźle się zaprawił ;f

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27476 dnia: Lutego 27, 2008, 08:37:52 pm »
Czy Rambo w tej części dalej strzelając z karabinów wysadza budynki? kheheheh zawsze mnie to rozwalało :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27477 dnia: Lutego 27, 2008, 08:40:18 pm »
Ard masz - http://en.wikipedia.org/wiki/M82_Barrett_rifle
W sumie Barrett to już bardziej działo przeciwpancerne (czołgu nie przebije, ale widziałem jak koleś przebił tym mały sejf) niż karabin snajperski. Najlepszy jest chyba fakt, że identyczną amunicję używano kiedyś w karabinie maszynowym Browning M2.

A w Rambo chyba go podrasowali, bo broń ma taki odrzut, że koleś by zleciał z tego drzewa.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2008, 08:42:21 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27478 dnia: Lutego 27, 2008, 09:00:17 pm »
Browninga M2 to chyba jeszcze używają czy mi się wydaje ? Trochę szczegółów, też na temat zastosowania jest tutaj http://world.guns.ru/sniper/sn02-e.htm (właściwie to chyba to samo co na wiki)

A w Rambo chyba go podrasowali, bo broń ma taki odrzut, że koleś by zleciał z tego drzewa.
Musiałby siedząc być bardzo mocno pochylonym do przodu, ale da się. ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2008, 09:06:14 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27479 dnia: Lutego 27, 2008, 09:05:23 pm »
Cytuj
Ostatnio gram w Parasite Eve i już chyba wiem skąd kwadratowi czerpali inspiracje.

Weź sobie film PE obejrzyj, to będziesz się cieszył, że z niego nie czerpali. Połączenie love story z horrorem rzadko bywa udane...