Autor Wątek: Dragon Quest VIII  (Przeczytany 17430 razy)

Offline frendzel13521

  • Soldier
  • Wiadomości: 49
  • Tak wiem jestem zajebisty
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 25, 2012, 11:55:29 am »
Pisał mój młodszy brat to się nie dziwcie!
A ten smok jest głupi. Albo usypia albo napieprza flame breaht. Tak to spokojnie go pokonam.
Ps. trzeba było piśać wcześniej o tym kociołku tak to wziąłem mieczyk.Zastanawiam się jaki to legendary monster team pamiętacie?
The Frendzel

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 25, 2012, 12:44:22 pm »
Legendary Monster jako nagroda za smoka to Hev a.k.a. Heavy Metal, czyli Metal Slime King. Radzę go wybrać jako ostatniego, bo jest najmniej wartościową nagrodą. 

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 25, 2012, 06:15:45 pm »
Cytuj
Ale wczoraj nie ja pisałem tylko dyktowałem XD ja staram pisać się z ę i ą

bardziej mi się wydaje, że Mazuritowi chodziło o ortografię i interpunkcję.

Pisał mój młodszy brat to się nie dziwcie!

Nie wystarczy się "starać", poza tym, gdyby to był pojedynczy przypadek, a tym bardziej jakieś "ę" czy "ą", to bym to przemilczał. Nie jest tak, że ja się czepiam i robię to na wyrost (wszak każdy może popełniać błędy), po prostu czasami zbyt częste błędy mnie drażnią, a wtedy muszę zareagować, tym bardziej, że istnieje taka opcja jak EDIT. Dla mnie ignorancja jest jeszcze gorsza od kłamstwa... mam też nadzieję, że u Ciebie nie spotkałem się z żadnym z nich.

Legendary Monster jako nagroda za smoka to Hev a.k.a. Heavy Metal, czyli Metal Slime King. Radzę go wybrać jako ostatniego, bo jest najmniej wartościową nagrodą.

Przyznam rację, gdyż Hev a.k.a. Heavy Metal będąc jedynym slajmem w Monster Team, nie był w stanie czymkolwiek do siebie przekonać. A ktoś z Was bawił się w zebranie "trzech metalców", bo ja właśnie takiego ustawienia nie sprawdzałem. Jeśli tak to jak ono wypada?

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2012, 06:18:28 pm wysłana przez Mazurit »
Oki Doki Man

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 25, 2012, 06:24:41 pm »
Cóż, 3x Metal Slime jest okropne. Dlaczego? Metale polegają na magii, a ich Super-Hiper-Giga atak zrzera ją całą, przez co są bezbronne.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 25, 2012, 11:07:59 pm »
Ja jeśli chodzi o slimowe drużyny to jedynie miałem złożone z trzech niebieskich. Trochę była z nimi ruletka, ale jak już zamieniały się w wielkiego slima to był w porządku. O ile zrobił to w dobrym momencie. Kilka razy pomogli mi w walkach ze smokami. Nieznacznie, ale jednak. Z trzech metalowców drużyny jeszcze nie składałem.

Offline frendzel13521

  • Soldier
  • Wiadomości: 49
  • Tak wiem jestem zajebisty
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 26, 2012, 07:35:34 pm »
Wiem z własnych doświadczeń że ciężko jest znaleźć te metal slimy ja znalazłem jednego jak się idzie do tego portu i niewiem po co mi on (fajnie spieprzał)
The Frendzel